Chce Zostać Psychologiem

miyaki

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
lubie psychologie, ale traktuje to jako hobby :p czytam różne książki na ten temat i pomagam ludziom w swoim otoczeniu. Jednak w przyszłości zostane jakimś inżynierem :p kręcą mnie nauki ścisłe
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Widze że nie tylko moim marzeniem jest zostac psychologiem.
Teraz w maju pisze matura a póżniej wybieram sie na stidia psychologiczne bo bardzo podoba mi się ten zawód.
Chcę pomagac ludziom w rozwiązaniu ich problemów poprzez rozmowe.
 

bierunianka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bieruń CITY
Z tego co sie orietuje to w liceum o profilu socjalnym są elementy psychologi i kształci się w tym kierunku, wsumie na moim kierunku techn.ekonomiczne mam też zajęcia z psychologi:)
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Sama interesuję się trochę psychologią i też mam 15 lat, więc jesteśmy w podobnej sytuacji. Wiem, że w niektórych miastach można znaleźć liceum o profilu humanistyczno-psychologicznym, bo raczej nie słyszałam o dokładnym kierunku, co najwyżej pedagogicznym, ale to już inna bajka ;) Trzeba poszukać, pomyśleć....może coś się znajdzie ;)
Trzymam kciuki :eek:k:
 
G

germanistka89

Guest
Jest taki kierunek ...
ja chodze do liceum o profilu socjalnym i mam tam elementy juz psychologii :) Kiedys chcialam isc w tym kierunki, ale teraz wsyztsko stawam na niemiecki :] Niemiecki i jeszcze raz niemiecki, hihi.
wiec jezeli w Twojej miejsowosci jest liceum o profilu socjalnym to bedzie to najlepszy wybor jaki bedziesz mogl zrobic, a ajk to nie chodziciaz jakies liceum z rozszerzona biologia ... albbo humanistyczny kierunek
bo ja na socjalu rozszerzam biologie i niemiecki i procz tego mam zajecia z posychologi ... i takich tam nauk :] Zalezy czy dasz rade :)
Pozdrawiam
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Profil humanistyczny,albo biol-chem. Inteteresuję się psychologią,ale to raczej moje hobby i sposób na poznawanie ludzi. Przyda mi się..xD Chcę być dziennikarką. I będę :)
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z piekła
Tez bardzo lubie psychologie, nie ukrywam,ze chcialem isc na studia psychologiczne...Jednak dowiedzialem sie, ze po tym kierunku czesto rzadko znalesc prace. Mam kolezanke po tych studiach i teraz pracuje tu za 800zł w sklepie, bo w swoim zawodzie nigdzie nie mogla niczego znalesc...Dlatego, tez ludzie po tych studiach najczesciej poprostu wyjezdzaja za granice...Osobiscie nie polecam wlasnie z tej uwagi.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Właśnie ja mam wrażenie że psychologia stała sie modnym zawodem i wszyscy się na nią rzucili... a teraz mamy już przesyt psychologów.....
 

KrkGocha

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Witam =* Mam pytanko czy aby iść na studia psychologiczne mogę iść do klasy w LO humanistyczno - filologicznej ?

Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź ;)

Pozdrawiam ;*** :* :* :* :* :* :*
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja będę panią psycholog....:D I jestem po klasie humanistycznej, więc KrkGocha możesz :p
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Oj aniulka019 nie Twój problem. Ja tam wiem, że dzięki mojej kreatywności i szerszym zainteresowaniom znajdę satysfakcjonującą mnie pracę :)
 
Do góry