Celulit...

Anna28

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0

Dziewczyny jeśli szukacie naprawdę dobrego środka, który pomoże wam zredukować cellulit wypróbujcie tabletki GOTU KOLA GINKGO. :)
 

katarzynka415

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
Ja polecam aerobic. Tam się pozbędziesz tego cellulitu, ja miałam dość widoczny, byłam na ok. 5 ćwiczeniach i już jest mniej widoczny. :D
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
moja friend chodzi na fitness i pozbyła się cellulitu na dobre,skórę ma teraz tak napiętą,że zbijam się,że nieługo jej pęknie ;P
mnie ten problem nietstey też dotyczy :/
używałam przez jakiś czas żelu antycellulitowego garniera,ale niewiele pomógł.Poza tym ja mam bardzo suchą skórę a on wysuszał ją jeszcze bardziej.Znalazłam lepsze rozwiązanie ; serum Eveline Slim Extreme 3D i musze przyznać,że działa!Skóra jest mięciutka,napieta,nawilżona,a przy tym wszystkim preparat jest dosyć tani - 13.99 dokładnie :] teraz mam zamiar dokupić jeszcze krem i bodajże żel (albo pilling,juz nie pamiętam) z tej serii,myślę,że wtedy efekt bedzie szybciej widoczny :) Ćwicze sobie do tego wszystkiego,mam nadzieję,że kiedyś wygram walke z tym dziadostwem ;P
Na razie jest nieźle,zmora nie jest już tak widoczna,ale do ideału tez brakuje ;P
Fajny pomysł z tym pillingiem z kawy :p Wypróbuję jutro :]
 

Mamba xD

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
twoja wyobraźnia.
Mimo iż jestem szczupła, mam ok.170 i ważę jakie 49kg, mam celulit... Jak się go pozbyć??
Czekam na wasze wypowiedzi i z góry wielki dzięks :*

kobieto ja tez mam 170 i waze 51 kg i wyglądam jak szkapa to o co ci chodzi z tym cellulitem? chyba cie pogibalo ze go widzisz :mruga:
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
szczerze mówiąc tez za bardzo nie rozumiem tego zdziwienia...to,że Ty go nie masz,nie znaczy,że kto inny też jest pozbawiony tego problemu.Cellulit ma ponad 80% kobiet na świecie,a jestem pewna,że te 80% to nie tylko osoby grube.Moloja kolezanka ma 168 cm,waży 47 kg i tez ma ten problem,a jest naprawdę sucha....
 
K

Kulka83

Guest
cellulit jest obrzydliwy nie? wstyd sie rozebrac ja lykam clarinol cla zeby zabic go od srodka na zwnatrz masaze i szczypanie udek fajna sprawa:)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Właśnie słyszałam dużo pozytywnych opinii o tej serii Eveline... Może kiedyś zakupię coś z tej firmy? :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Swego czasu to robiłam i na mnie zadziałało wręcz przeciwnie :/ Dlatego zaczęłam się interesować tego typu kosmetykami.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
poczytałam i pobiegłam do łazienki i co widzę? na półce za kosmetykami Taty stoi balsam Eveline 3D coś tam.. :D hah Mama musiała kupić :] i chyba tez wypróbuję :) chociaż szczerze polecam aerobik! ja akurat mam to szczęście że mam zajęcia z aerobiku w ramach wuefu na uczelni :] ale polecam wszystkim. efekty na prawdę widać. Zawsze narzekałam na brak talii, obwisłą pupę itp a teraz? Talia mi sie zarysowała, troszkę schudłam a i pupa jest bardziej jędrna :D i mniejszy celulit :] więc dziewczęta nie siedzieć w domciu przed kompem tylko ruszać się:D
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
Ja mam ten głupi cellulit.
Ale to chyba pierwsze stadium.
Chciałabym się za niego w końcu wziąć.
Jakoś nie mam siły się do tego brać, ciężko się zmotywować.
Ale muszę się postarać.

Chciałabym wypróbować ten peeling z kawy, tylko nie mam czasu...

Pozdro dla walczących z cellulitem.
:D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Haha, no ja np. trenuję taniec współczesny i nie miałam problemu z tym, tylko ostatnio coś mi się zrobiło :/ Nie wiem czy to ta burza hormonalna czy nieuregulowany tryb życia i odżywiania czy właśnie te prysznice. W każdym razie coś zaczęło mi się fałdować na skórze :/ To 3D jest dobre?
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
A ja nie wiem czemu mam cellulit, zdrowo się odżywiam, unikam chipsów, ćwiczę na w-fie, w domu sobie tańczę i to mnie nie uchroniło od tej zmory.
 

aniami

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
celulit ... hm.. coraz częściej pojawia się u osób szczupłych. Zaburzenie układu limfatycznego. Ja polecam dużo ruchu i duuuużo wody + zdrowe odżywianie. Jest jeszcze sposób typy bicze wodne raz ciepła raz zimna woda i rozbijanie celulitu gąbkami i łapkami do masażu. Skuteczne. :)
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Jeżeli nie masz nic do masażu to same ręce i krem Ci wystarczą :D Co wieczór po kąpieli kiedy smarujesz ciało masuj te miejsca objęte cellulitem w kierunku np. od kolan w góre, gdyż kierunek jest bardzo ważny.
Osobiście uważam, że kremu antycellulitowe nic nie pomagają...albo raczej nie pomagają na dłużej więc po co marnować w ogóle na nie pieniądze, a dodam że są dość drogie. Jeżeli nie chce Ci sie masować to aby cellulit sie nie powiększał nie jedz soli ani zbyt solonych potraw gdyż sól zatrzymuje wode w organizmie oraz powoduje odkładanie się tkanki tłuszczowej pod skórą.

Życze powodzenia.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
a weź i nie jedz jak ja uwielbiam wszystko co dobrze przysolone i przyprawione :p ale jeszcze tak źle to nie jest. akurat ciepło sie robi to trzeba będzie znaleźć trochę czasu na dodatkowy jogging :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Czasem cellulit jest spowodowany nawet przes stres lub używki ( kawa!, papierosy, alkohol).
 
Do góry