Celulit...

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja jak nie miałam celulitu, tak teraz po porodzie mam straszny :/
Jestem strasznym leniem, mam jakiś żel pod prysznic anty-celulitowy ale zamiast dziennie nim sie smarować, to używam go raz na tydzień :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja jakiegos strasznego moze nie mam, ale trzeba sie poczatkow tez pozbyc :]
oj Arinka wlasnie chodzi o to, zeby smarowac / masowac sie regularnie, bo inaczej efektow nie ma :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale Francuzki są znane z tego, że mają jędrne ciało :) I jakaś reporterka pojechała do Francji i robiła ankietę. Każda mówiła to samo - babcia nauczyła mnie smarować się kremami i ćwiczyć od 12. roku życia. Taka granica tam panuje ;)
A co do Nivea GBC - ja stosuję to już od jakiegoś czasu i rezultatów nie widzę :/ Może ktoś poleci jakiś inny, SKUTECZNY krem? Bo ja bardzo chcę zapobiec temu cellulitowi.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja jakiegos strasznego moze nie mam, ale trzeba sie poczatkow tez pozbyc :]
oj Arinka wlasnie chodzi o to, zeby smarowac / masowac sie regularnie, bo inaczej efektow nie ma :]
Wiem, ale leń jestem :p

zaówarzyłam, że zaczynają mi znikać :D
Muszę naprawdę zacząć się częściej smarować kremem.
 

Angellla

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
...słyszałam ostatnio reklamę w radio o preparacie doustnym na celluit... nazywa się Gotu kola ginkgo czy jakoś tak... na stronie internetowej podaja, ze działa na celluit i tylko raz dziennie trzeba to jeść :) myslicie, ze warto spróbować? :niepewny:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No wiesz, kiedyś był program o cellulicie i kosmetyczka polecała, także cieżko wyczuć... spróbować zawsze można :p

a te tabletki są na receptę??
 

Angellla

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie nie sa na recepte... nie ma takiej adnotacji na stronie produceta... znalazlam info na www.gotukola.pl, ze kosztują 21 zł... to chyba nie ejst drogo jak na cos co likwiduje te nasze niedoskonalosci na posladkach :D
 

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Kremy sa dobre i pomagaja, ale spacery tez robia swoje. Ja mialam tez straszny celulit i dzieki spacerom i cwiczeniom juz prawie nie mam.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no napewno, bo dzięki spacerom nasz organizm się dotlenia... a kremy to tylko wspomagacze ;)

może napiszesz jakie ćwiczenia??
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Każde ćwiczenie sprawia, że organizm się dotlenia, więc czego byś nie zrobiła, to i tak pomożesz sobie w walce z cellulitem ;)
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
no dokładnie. cwiczenia sa najlepsze.Zreszta ruch jest najlepszy na wszystko.A preparaty jakies moga byc dodatkowo. Ja uzywałam 3D eveline i naprawde skora robi sie bardziej jedrna. polecam szczegolnie smarowanie sie takimi preparatami osoma ktore sie odchudzaja i szybko zrzucaja duzo kilogramow.Bez nich skora robi sie zflaczała.I masaze.Naprawne pomagaja. masujcie, szczybcie sobie brzuch i nogi a to pomoze.hmm jeszcze jedno.ja przynjmniej tak robie. właczcie prysznic .mocno. i intensywnie masujcie sobie tymi strumieniami wody brzuch. mi to pomaga.Miesie sie wzmacniaja itp^^.
 

qwerty

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
a stosowala ktoras z was produkty garniera na celulit? te złote? jesli tak to prosze o opinie :)
 
Q

Qzka

Guest
Hej dziewczyny! Ja tak jak ONA 20 wielokrotnie spotkałam się z peelingiem z kawy. Podobno już po dwóch tygodniach widać efekty,ale oczywiście tak jak we wszystkim liczy się regularność, no i jest to troszkę brudna metoda, bo wszystko jest w kawie. Oprócz zrobienia takiej maseczki z kawy słyszałam też żeby po prostu na gąbkę fusy z kawy (zaparzonej) i wcierać, a później się pokremować jakimś balsamikiem ujędrniającym :) Osobiście jeszcze nie próbowałam tej metody bo nie miałam czasu, no ale teraz zaczynają się wakajcę więc biorę się za siebie :) Dam wam znać o efektach :)

A o co chodzi z tymi bańkami? I ile to kosztuje?

pozdrawiam!
 
Do góry