Celulit...

ONA_20

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej na celulit polecam serum eveline+krem i piling zrobiony samemu w domku, z kawy:) 2łyżeczki kawy, 2 cynamony, 1 olejku, (mozna dodac balsam do ciała). Kawe anjlepiej zalac ciepłą wodą tak aby powstała papka. Potem nałożyc na miejsce z celulitem i owinąc sie folia na ok 30min. Robic to co 2dni. Lepszy piling niz kupny :) ;)

ej słyszałyscie moz e o tym ze w czasie ajk sioe ma ten straszny celulit nie powinno sie pic gazowanych napojów? to prawda? bo ja słyszałam różne wersje :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Uff ja na szczęście też nie mam tego problemu. Ale myślę, że trzeba zmienić nieco dietę, jeść więcej warzyw i owoców, jakieś dobre kremy i sport. Przez ruch skóra jest dotleniana, przez co ma więcej dostarczonych różnych składników, no i tlenu, i staje się bardziej jędrna i lepiej odżywiona. Sprotowcy mają piękną skórkę :D
 

barabasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Taki mały, ledwo zauważalny cellulit to jest bardzo kobiecy, więc nie marudźcie :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No nie wiem, czy jest kobiecy... Ładniejsze są ciała "napięte niczym struna", jak śpiewa Trzeci Wymiar.
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
FUCK :> ja też mam celluit :/ ale taki niewidoczny.. dopiero jak "zgniotę" skórę, przybliżając do siebie wtedy go widać.. takie nierówne grudki :| z gazety wyczytałam że jest do I stadium celluitu, który można zobaczyć dopiero po "zgnieceniu skóry".
W II stadium celluit widać na nogach, gdy stoimy wyprostowani, natomiast w III stadium celluit widać bez względu na pozycję ciała; czy stoimy czy siedzimy, nawet gdy napniemy skórę - i tak go będzie widać.
za chole.rę nie mogę dopuścić do II ani III stadium ;>
fuckkk.. a tak mi się nie chce codziennie masować tej skóry :| czasem jak się uwezmę to potrafię przez kilka dni masować, ale później mi się odechciewa :/ i jak tu sobie poradzić i trwale ujędrnić skórę? :(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ja też mam I stadium. Ale codziennie wsmarowuje kremiki , pływam i 14 km rowerkiem co najmniej ;) Zaczyna działać :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Milka's no nie udawaj :D
Wydaje mi się, że rękawica, co mała*czarna pytała się jeśli chodzi o chudnięcie, to ona ujędrnia skórę.
Ai, i unikajcie kawy i mocnej herbaty, jeśli walczycie z cellulitem!
 

RoYaL

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina fioletowych BANANÓW ^^
rureczką sobie zrób odsysanie xd nie no teraz nie musisz sie go popzbywac:D albo nie wiem .. ochm.. nie mam takich problemów:D nie wiem co radzic.. ale chyba sport? czy nie/;/
 

kiciamicia3

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja tez mam niestety cellulite :bag: zakupiłam żel Nivea cellulite good bye i nie polecam 40zl wyrzucone w błoto :bag: :bag: smaruje sie już 3 tygodnie i zadnych rezultatow szkoda kasy :bag: :bag: za to polec serie z Ziaja pomaranczowa skórka i cellulite dziala tylko trzeba masowac przyrzadem do masażu :D a kosztuje ok 10zl jak widac nie wszystko co drogie jest dobre :bag:
 

DODA_2007

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja stosuje kremy VICHY LIPSINE I LIPOCURE. Są rewelacyjne. Choć nie powiem bo są drogie ok.100 zł za sztukę ale po tygodniu już są efekty. Do tego masaż i skóra jest bardzo napięta i gładka a z czasem całkowicie znika "pomarańczowa skórka".
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Do tych co nie mają - lepiej zapobiegać niż leczyć! Ja od czasu do czasu kupuję krem antycellulitowy, żeby zapobiec jego powstaniu. Francuzki np. od 12. roku życia smarują się tymi specyfikami i mają jędrną skórę.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja od poniedzialku smaruje sie zelem good- bye cellulite, co prawda za krotki czas na widoczne rezultaty, a jednak skóre mam duzo gładsza i jędrniejsza, wiec chyba cos dziala na mnie :)
 
Do góry