Bolące kolana.

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Bosko. Zrobił mi USG na jedno kolano, na lewe. Nic nie wykryło. Dostałam skierowanie na rezonans. Wiecie na kiedy się zarejstrowałam? Na 21 sierpnia! Aaaajć, no. ; (
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie aż tak źle ;]
ja dzwoniąc na początku maja dostałam na jedno kolano na 6 lipca, a na drugie na 12 lipca. ;]
do łodzi. i co? w jedną niedzielę muszę jechać ponad 100km i za tydzień to samo. ;\
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hej :)

Wczoraj miałam wykonany rezonans na lewe kolano, w sobotę jadę na 2...
wyniki dopiero 21 lipca. ;]
Ale może w końcu się czegoś dowiem. :/
Samo badanie bolało ;] i potem było mi niedobrze, ale tak poza tym, to nie jest tak źle...
Chciałam mieć wykonany rezonans na oba kolana, ale ta pani powiedziała, że nie wyleżę tego, no i miała rację ;] . Za bardzo boli. :/
 

rainboww

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam :) ja jestem 2 tygodnie po operacji lewego kolana :) Miałam robioną tzw plastykę, rekonstrukcję więzadeł ;) przeszep z uda łydki 2 śruby mam nadzieje że teraz będzie mi 3mać kolanko :)

moja rada : z bólem w kolanie nie chodźcie do publicznych przychodni ! Lepiej zapłacić prywatnemu i mieć pewność co masz :) ja się męczyłam rok z moim kolanem bo to tylko skręcenie było ;) w końcu prywatnie poszłam ;) operacja udana narazie ćwiczę rehabilituje się itd ;)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hej :)

Wczoraj miałam wykonany rezonans na lewe kolano, w sobotę jadę na 2...
wyniki dopiero 21 lipca. ;]
Ale może w końcu się czegoś dowiem. :/
Samo badanie bolało ;] i potem było mi niedobrze, ale tak poza tym, to nie jest tak źle...
Chciałam mieć wykonany rezonans na oba kolana, ale ta pani powiedziała, że nie wyleżę tego, no i miała rację ;] . Za bardzo boli. :/
Mi nic po rezonansie się nie działo.
Wizyta planowana na koniec listopada. Póki co żyję. Nie jest nawet tak tragicznie. Korzystam ^_^
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Przesuwa Ci się, ale wraca na swoje miejsce? I bardzo boli? Puchnie? Mam to samo, juz przesuneła mi się 5 razy, zresztą na ten temat już moj temat jest tutaj :D
To skręcenie rzepki kolana, nie całego kolana. Po prostu trezeba wzmocnić mięśnie. I no cóż, przyzwyczaić się do bólu i częstych opuchlizn, i przeskakiwań.
:/
Np. trzeba jeździć na rowerze, pływać itd. Mnie się to robiło np. przy biegu,więc nie polecam, ale pisałaś, że uprawiasz sport, więc b. dobrze ^_^
 

diamond

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
w co piątej Kinder Niespodziance:)
Witam. Od 6 lat trenuje tance nowoczesne. Mam dopiero 19 lat a już za sobą dwie poważne kontuzje. Zerwane ściegno w stopie i tydzien temu zdjeli mi gips bo powaznie skrecilam nadgarstek. Od dłuzższego czasu bolą mnie kolana. Po treningu lub czasem nawet rano po nocy kolana zaczynają mi puchnąć i stają się gorące. Dosłownie jakby miały gorączkę. Co to moze byc? Czy to coś powaznego? Prosze o odp
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
miałam w tym roku rezonans,dzisiaj przyszły mi wyniki... oczywiście wybieram się do ortopedy prywatnie,ale może ktoś z was wie co to znaczy 'uszkodzenie linijnego ,pionowego, drugiego stopnia tylnego rogu ML. nieznaczna wzmożona ilość płynu w tylnym przedziale kolana' ? :(
 

Koralina'90

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Wiem, że ten wątek już dawno nie był odgrzebywany, nie chcę jednak zakładać nowego. :)
Jak z Waszymi kolanami? Bo mam podobne objawy do waszych i chciałabym wiedzieć, na co mam się szykować...
 
K

kozaczek1010

Guest
Nic raczej nie można poradzić. Chociaż z drugiej strony jest wiele leków które pomagają wytrzymać walkę z bólem. Sama osobiście biorę takie leki jak Latcatet oraz Fastóm.Weź a tobie na pewno też pomoże...
I uważaj na siebie bo kolana to nie byle co a bardzo ważna część ciała potrzebna do ruchu.
Bez nich nic nie zrobisz :)
 
Do góry