Autoagresja...

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Odpowiadasz wymijająco. Tak jakbyś wcale nie chciała rozwiązać swojego problemu a jedynie skupić na sobie uwagę.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja teraz przez depresję myślałam o cieciu. Za bardzo boje sie zyl. :x WIem też, że to głupie, ale to przez ta moja depresje mialam takie mysli. Mam nadzieje, ze tobie jak na 17lat wróci mozg, a nad miloscia sie zastanow, bo ta wasza "milosc" nazwalabym układem albo przyjacielskim czyms. Ja bym NIGDY ukochanej osobie nie dała czegoś takiego zrobić i robiłabym wszystko żeby był szczęśliwy.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Myślisz o śmierci, tniesz się. Czemu tego w końcu nie zrobisz? Może tu chodzi o zwrócenie na siebie uwagi i zeby ktoś serio cie pokochał i ci pomogl raczej?
 

Emonovika

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
kłodawa
chcesz zrobie mialam poczekac do moich urodzin... ale ok zabje sie dla ciebie... mi juz roznicy to nie zrobi...
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Ejejejej , ogar, ludzie!! tO FORUM a nie strona o samobójstwie!Amando już lepij się nie odzywaj bo jak sobie coś dziewczyna zrobi to będzie na cb.Ogar emo.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Szalony nie mów mi co mam robić. Nie napisałam tego poważnie, ale szkoda mi jej obecnie i równie przykro mi przyznać, że nie spotkała się z dobrymi psychiatrami.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Endorfiny ,endorfiny ,endorfiny ,też jestem 'uzalezniony' od nich ale produkuję je sobie w innej formie ,cwicze na siłowni podnosząc ciężary duże i ćwiczę do upadłego az mnie mięśnie pieką. Na drugi dzień nie mogę sie ruszać z bólu. Nie jestem napakowany bo w ten sposób spalam je ,poza tym chlam a jak wiadomo alkohol ścina białko. Ale jest przyjemnie:)
Kiedys zaintrygowany tym zjawiskiem postanowiłem sam się pociąć brudnym od kleju nożem do tapet i wiecie co ,to przyjemne.
 

wktka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
gdzieś w Polszy...
Zastanów się, czego chcesz. Skończyć z cięciem się czy dalej się ciąć? Jak będziesz mieć odpowiedź na to pytanie - powinno być łatwiej. Póki co przekazujesz dośc mylące komunikaty - widzisz, że to nie jest właściwe (nikt nie chce POMÓC), ale to lubisz (KOCHASZ blizny). Któreś musisz wybrać.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Jak dla mnie to ci chlopak w to wciągną i wogóli dziwnie się zachowujesz
Zmieniasz swój problem co chwili
Myslę że wcale nie chcesz z tym skączyć
Chyba że wciskasz kit
A jesli nie to gdzie rodzicy? co oni nie widzą co z tobą się dzieje?
Poza tym z takimi objawamy napewno musialaś trafić do szpitala
To raczej by rodzicy zauważyli
Ale jesli już na to poszło moja rada rzuć chlopaka
Pojdż do psychoterapeuta i wtedy z tego wyjdziesz
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Widzę że lubicie gadać o pierdołach
A nie o życiu
Ciekawe?
Proszę mam na jajach pryszcze
To nie syfilis
Jeśli chodzi o AIDS
Jeszcze nie wiem zbyt się boję żeby zrobić test
taki z was pier**le że pośmiać się nie można
A co do czego to są honorowe
Jestem wielki
Ciekawie z której pochodzi belki
 

JohnConstantine

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubartów woj.Lubelskie
O ile to jest prawda i nie jesteś trollem, który się nudzi i pisze głupie posty na forum, to nie rozumiem twoich rodziców. Skoro psycholodzy nie pomagają, to powinni cię wsadzić do psychiatryka. Serio, to jest choroba psychiczna, miałabyś pomoc psychiatry, byłabyś w zamkniętym miejscu bez ostrych narzędzi i nic byś sobie nie mogła zrobić.
Masz racje dziewczyna powinna zgłosic sie do psychiatryka i psychiatry.Tu psycholog nie pomoże.Ja sam sie ciełem i miałem próbę samobójczą.Wylądowałem w psychiatryku na 3 miechy.Żadnych noży ostrych przedmiotów.Jak przyszło mi sie golic pielęgniarka oddziałowa dawała mi maszynke do golenia i kazała pilnowac mnie salowemu jak sie goliłemTo było 9 lat temu po śmierci mojej dziewczynyBlizn na rekach nie widac bo zakryłem je tatuażami
 
Do góry