30 seconds to mars

natus

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
uh. 30 seconds to Mars. kurcze, dobrzy są. wokal Jareda jest świetny. a rytm, dynamika, teksty - jak najbardziej na najwyższym poziomie ^^
 

.paulinka.

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
kocham.

a co do jareda... to dopiero niedawno się dowiedziałam, że jest aktorem. i że widziałam film z jego udziałem, co prawda nie pamiętam tytułu, ale wiem, ze fajny był (film, znaczy sie [; )

30stm.. zespolik niczego sobie ^^
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
kocham ten zespół już prawie od roku i zaraziłam nim całą moją paczkę...mają boskie teksty,wspaniałą muzykę no i własnie ten głos...mmm..po porostu kocham!!!
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Kanikulyyyyyyyy xD (taka piosnka bahaha)
a teraz do zespolu to.. jak juz mowilam lubie ich.. ale zaby kochac? xD
 

GoHaxD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
O tak tak 30stm :D :sexy: :D choc do konca nie znam isc muzyki-dopiero poznaje:p(mam jedna płytke w eim ze sa dwie:D) ale na ta chwile nie mam wiekszych zastrzezen:) Pytanie mam do Was;p jaki to rodzaj muzyki rock alternatywny czy Emo :D wszyscy gadaja o tym Emo a nikt nie wie jakie to zespoly graja:D chetnie poczytam informacje kogos kto sie na tym zna: :eek:k: D zapraszam na moj temat;p 30 stm rlz:D :D
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
O tak tak 30stm :D :sexy: :D choc do konca nie znam isc muzyki-dopiero poznaje:p(mam jedna płytke w eim ze sa dwie:D) ale na ta chwile nie mam wiekszych zastrzezen:) Pytanie mam do Was;p jaki to rodzaj muzyki rock alternatywny czy Emo :D wszyscy gadaja o tym Emo a nikt nie wie jakie to zespoly graja:D chetnie poczytam informacje kogos kto sie na tym zna: :eek:k: D zapraszam na moj temat;p 30 stm rlz:D :D
mozna to podczepic i pod rock, punk rock i pod emo? .. z tym ze emo to to nawet chyba najmniej bo brak mu tego.. czegos xD
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
już myślałam, że nic nie rozróżniam :) w sumie teraz wszystkie zespoły gdzie jest gitara nazywają emo ;/

trochę mnie zaczyna martwić, że 30stm są coraz bardziej znani, bo komercja zazwyczaj wszystko psuje, ale mam nadzieję, że ich muzyka pozostanie taka jak dotychczas :)
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
już myślałam, że nic nie rozróżniam :) w sumie teraz wszystkie zespoły gdzie jest gitara nazywają emo ;/

trochę mnie zaczyna martwić, że 30stm są coraz bardziej znani, bo komercja zazwyczaj wszystko psuje, ale mam nadzieję, że ich muzyka pozostanie taka jak dotychczas :)
moim zdaniem juz powoli zaczynaja sie zmieniac... mam nadzieje ze nawroca.. a nie bede parli dalej w swiat showbiznesu i kiczu
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Wspaniały zespół. Najlepsza piosenka - Attack i R-Evolve :)
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
to pytanie zadaję sobie od zawsze :D a ja właśnie się zastanawiam jak namówić rodziców na wyjazd.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
to pytanie zadaję sobie od zawsze :D a ja właśnie się zastanawiam jak namówić rodziców na wyjazd.
moi by sie zgodzili bez problemu tylko ich słowa "daj kase na zakwaerowanie jakies no chyba ze pozyczysz sobie namiot daj kase na bilet na przejazd i na powrot na cos zebys mogla tam zjesc albo sie ukapac" zawsze mysal o wszystkim i jak sie podliczy taki wyjazd na koncert to przerasta moje kieszonkowe (ale to chyba dlatego ze ja NIE MAM kiesoznkowego...)
 
Do góry