30 seconds to mars

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
No lubię ich, może jakoś nie szaleję, nie panikuję na sam dźwięk nazwy ich zespołu, ale posłuchać mogę z przyjemnością. Szczególnie "From Yesterday" i "The kill". I oczywiście znam ich od niedawna, choć wcale nie są zespołem z krótkim stażem xDD Jak wiadomo, człowiek oglądał sobie któregoś dnia 4fun.tv i się napatoczył na 30stm. Ot, cała historia.
A teledysków, oprócz "the kill", nie znam żadnego xD Ale jakoś mnie nie ciągnie ^ ^

Ja też nie szaleje za nimi, nie mam fioła na ich punkcie. Ale ich muza ma w sobie to "coś".
A ulubiony utwór? Zdecydowanie "Attack" ^^
 

Medulla

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz
A ja panikuje i szaleje bo ich uwielbiam :p w ogole witam wszystkich fanow 30stm i pozostalych:)
 

Jonna

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z teatru
"Was it a deam" śliczna smutna piosenka :(

Ale najlepsza jest moim skromnym zdaniem "Oblivion"

Uwielbiam jak Jared krzyczy :sexy:
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
ja ich usłyszałam całkiem niedawno na 4fun.tv i bardzo mi się spodobali :) ,,Was it a dream" śliczna piosenka, ale nie mam ulubionych, bo to genialny zespół i wszystkie są swietne :) chociaż from yesterday i end of the beginning uwielbiam.
 

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
piekło!
hmm ..nic znowu w niech takiego fantastycznego nie ma... ale to tylko moja opinia... pozdrawiam fanów 30STM ;]
 

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
Ja to kooocham :) piosenki są poprostu świetne, na pewno się przbiiją. Ulubionej piosenki nie mam, bo wszystkie świetne ale może the kill albo was it a dream :)
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
aa tak tak mam peeełno ich piosenek (wlasciwie wsyztskie tylko jedna wywalilam bo mi sie nie podobała) i co powiem to starsznie irytujace jest w twoim wyrazaniu sie powtarzanie słowa "masakryczne" ale wracajac do nich to nawet nie weidziałam ze on i ten fajny harry z Requiem dla snu to ta sama osoba xD teraz juz wiem x)

ulubione kawałki:
year 0 zero albo ziro niew eim jak to sie pisze x) ja mam track xD
fallen
edge of the earth
echelon
etc... skonczy sie na tym ze wymienie wsyztskie xD
 

agrafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
w przybliżeniu: Katowice
ooch! oni są świetni, pierwszy raz kiedy ich usłyszałam poprostu nie mogłam się oderwać! Mają bardzo fajne wszystkie piosenki ale jak dla mnie najlepsza to The kill. Przybijające są to fakt ale mają w sobie coś takiego co powoduje że nie można ich przestać słuchać! :)
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Aż mnie ciągnie, żeby tu napisać.
Też uwielbiam. Ulubiona piosenka?
The Kill? No. Może.
Poza tym Jared jest zabójczo przystojny.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ee zabójczo przystojny był w filmie requin dla snu jak grał harrego.. nie moge sobie wybaczyc sceny kiedy bzykał tą swoja niby dziewczyne wg jak sie z nia calował.. łee xD
 

Martel

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema wszystkim ;) Pozdro dla wszystkich fanów 30 seconds to mars. Jak ktoś zna dobry sposób żeby przekonać moich szurniętych rodziców żeby mnie puścili na ich koncert w czerwcu do Berlina będę b. wdzięczna:)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Zespół zdecydowanie boski cudowny itp. itd.
Ale czy nieznany? No nie weim xP

I tak ich uwielbiam :)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Uuuum ja to już o nich dowiedziałam duuużo wcześniej. I jedyną piosenką jaką słyszałam jest The Kill. Powiem szczerze, że no posłuchać można ale jakaś cudowna to ona nie jest. Czasem nawet mnie irytuje :p No ale ściągne jeszcze pare kawałków. Zobaczymy czy polubię, czy nabiorę jeszcze więcej dystansu :p
PS: Jared Leto wcale nie jest taki przystojny. No może w Reqiem for a dream był w miare w miare, ale tak to.. pff :p I nie mówię tygo złośliwie! :p
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Uuuum ja to już o nich dowiedziałam duuużo wcześniej. I jedyną piosenką jaką słyszałam jest The Kill. Powiem szczerze, że no posłuchać można ale jakaś cudowna to ona nie jest. Czasem nawet mnie irytuje :p No ale ściągne jeszcze pare kawałków. Zobaczymy czy polubię, czy nabiorę jeszcze więcej dystansu :p
PS: Jared Leto wcale nie jest taki przystojny. No może w Reqiem for a dream był w miare w miare, ale tak to.. pff :p I nie mówię tygo złośliwie! :p
tego nie da sie nie polubić.. bo to nie jest MCR tylko 30STM xD
 
Do góry