Żona podpaliła mężowi genitalia

Status
Zamknięty.

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Przed australijskim sądem stanęła kobieta, która spowodowała śmierć męża podpalając jego przyrodzenie - donosi serwis BBC.
44–letnia Rajin Narayan z Adelajdy oblała śpiącego męża łatwopalną cieczą, miała to być zemsta za niewierność małżonka.

Zazdrosna żona tłumaczyła się w sądzie: – Ja tylko chciałam spalić jego penisa, który należy tylko do mnie.

W wyniku odniesionych ran mężczyzna zmarł w szpitalu. Straty wynikające z pożaru sięgnęły 1 mln dolarów australijskich. Sąd oskarżył ją ponadto wywołanie pożaru i narażenie życia jej dzieci.

Niech to będzie przestroga dla tych, który zdradzają swe żony! :D Swoją drogą ciekawe jakie to uczucie... :D


źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1891570,12,item.html
 

dares91

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą pięniądze
Należało się jej. Trzeba być naprawdę stukniętym aby posunąć się do takiego kroku. Spalić męskie przyrodzenie, zabierając przy tym jego właściciela. :(
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
ja się nie dziwię, że ją zdradzał... od razu widać, że wariatka... ale panowie, mimo wszystko trzeba uważać ;)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ale niezłe tłumaczenie miała- "chciałam spalić tylko penisa" :D Ciekawe co jej po facecie bez wacka :D
 

szczyglywygly

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Jak to dzisiaj usłyszałem w pracy jak ktoś czytał to pierwsza myśl- o kurdę:) Potem jednak nachodzi śmiech, że ludzie działają coraz bardziej spontanicznie kierowani sprzecznymi emocjami;)

ja się nie dziwię, że ją zdradzał... od razu widać, że wariatka... ale panowie, mimo wszystko trzeba uważać ;)

Niestety nie był w stanie stwierdzić tego pozostając w związku małżeńskim:) Ewentualnie wiedział, że balansuje na granicy z nią;) Wszak to co ona zrobiła to....:>

Niech to będzie przestroga dla tych, który zdradzają swe żony! :D Swoją drogą ciekawe jakie to uczucie... :D


źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1891570,12,item.html

Lepiej nie wiedzieć :p tzn, nie doznać hehe;))
Btw- po ile chodzi 1 dolar australijski?:)
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Na szczęście w Polsce się jeszcze takie rzeczy (chyba) nie zdarzają :)
Kobieta musiała bardzo nie lubić seksu a nie tylko wkurzyć się o zdradę :) Nic jej nie usprawiedliwia ale może taki artykuł się przyda wszystkim niewiernym na przestrogę :)

A AUD wynosi obecnie 2.1476 zł
Kursy walut
 
K

kinga_sc

Guest
a moim zdaniem to niezła przestroga, dla takich niewiernych mężów, którzy po paru latach małżeństwa idą sobie do młodszej lepszej, młodszej...
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Niezła historia :D
Ciekawe co jej po facecie bez wacka :D
Na szczęście w Polsce się jeszcze takie rzeczy (chyba) nie zdarzają :)
W moich okolicach kilka lat temu było głośno o pewnej pani, która kuchennym nożem wykastrowała własnego męża za zdradę (gość o mało co się nie wykrwawił). Nie wiem jak to tam było z karą dla niej, w każdym razie później sobie kochanka szukała :D

Takie zdarzenia utwierdzają mnie w przekonaniu, że ludzie to debile. :lol2:
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Zdrada zdradą wiadomo,że każdego boli... Ale mimo wszystko te kobiety musiały bardzo "kochać" swoich mężów, że tak się obeszły z ich przyrodzeniem... Wypaczone społeczeństwo. A mówią, że to tylko młodzież jest zepsuta phi :]
 

januszek1990

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Buczkowice
kobieta chyba za duzo sie nagrala w gta :D a tak na serio penis to czuly punkt faceta i jak lala go benzyna czy czyms innym
to powinien sie obudzic chyba ze byl na kacu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry