Żona podpaliła mężowi genitalia

Status
Zamknięty.

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ja bym to raczej ucięła przy śniadaniu, kiedy jeszcze w dłoni trzymam ostry nóż ;) Ale kobitka pojechała :D
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Mogła sobie znaleźć inny sposób na zemstę, biorąc pod uwagę, że facet nie przeżył.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Mogła sobie znaleźć inny sposób na zemstę, biorąc pod uwagę, że facet nie przeżył.

A co, żal Ci go? :mruga:
Niegdyś za przyłapanie żony na zdradzie, karą było ukamienowanie, dlaczego więc się nie odegrać?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Ale to było kiedyś,kiedyś były inne czasy..
teraz i tak zdrady są pewnie często..
Mi jest Go żal..
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Tak. Żal mi go.

Rozumiem, że chciała ukarać męża, ale istnieją chyba nieco bardziej humanitarne sposoby. Po raz kolejny chciałabym nadmienić, że w grę wchodzi tu śmierć.

Żal mi też osieroconego dziecka, które z pewnością dużo lepiej miałoby, gdyby rodzice się rozwiedli.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
no jasne ze zal. jesli zamordowanie za zdrade jest w porzadku to jaka powinna byc kara za gorsze przewinienia.
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
NatashaM, pomyśl, gdybyś dowiedziała się że ktoś z twoich rodziców zginął, tylko z głupiego wybryku twojego drugiego rodzica, chociaż mogłaś z nim być bardzo zżyta, czyli, zawsze się tobą opiekował, chciałaś pojechać gdzieś z nim na wakacje, po prostu czułaś że jest to dobry ojciec. Też powiedziała byś "nie żal mi go, co mnie obchodzi ktoś kto zdradza", nikt z nas nie wie jak było, więc możemy się tylko domyślać, ale ludzie, nie drwijmy z ludzkiej śmierci, bo to moim zdaniem jest przesadą...
 

qqeq

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Na samą myśl aż mnie zabolało, kobieta to samo ZUO:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry