Znienawidzony Klub Piłkarski

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
no oczywiście ze Legia! najbardziej znienawidzony klub w Polsce! za komuny brali piłkarzy na chama do woja żeby w Legii grali.....:/ wstyd i chańba....:p


tak jak Wisła była klubem milicyjnym :papa:

KeRiO miło że nazwe swojego kochanego klubu piszesz z małej litery, a nazwe "szmaty"
z dużej :niepewny:
 

Futbolowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
wisły ale chyba Płock bo wisełka kraków jest kochana Legia to szmaty !!!!
Nie, nie - Wisły Kraków :p :p

Jeszcze nie tak dawno ciągneli ledwo jak moj Raków, a teraz od paru lat wygrywają to i fanów im przybyło od groma [nie mówię tu np. konkretnie o Tobie, ale ogólnie :)]... Wisłę Płock tak notabene też nie bardzo toleruję ;)
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
kolego Wisła była milicyjna i tego nie ukryje się dlatego my Wiślacy jesteśmy zwani psami......ale nasz klub nie miał nic z tego....a Legia wykradała piłkarzy innym klubom wykorzystując to że był to CWKS
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Sięgając dalej w hostorię zobaczysz, że Legia została założona w 1916 rolu przez legionistów stacjonujących w Wołyniu na Ukrainie. Między innymi, gdyby nie oni, mógłbyś mówić teraz po rosyjsku;) Chce tylko pokazać, że niekoniecznie te wojskowe korzenie są złe.
Większość z tych"wykradanych" piłkarzy nie protestowała :) co nie znaczy, że było to do końca fair
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
silvel2 no zgodzę się z tobą że Legia nie od zawsze była kur**....opodobnie Wisła nie od zawsze była milicyjnym klubem.....nasze tradycje sięgają 1906 roku....więc z tą służbą nie ma nic wspólnego oprócz pewnego okresu...:p
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
i tak możemy w nieskończoność....

Ja nie przekonam Ciebie, Ty nie przekonasz mnie. Nie ma sensu ;)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Ja nie lubię Milanu i Barcelony.
Za to Real lubiałem i bedę lubiał choc ostatnio sprawiają więcej zawodu niż radości, jednak Realowi kibicuje juz prawie 9 lat a jestem stały w sympatiach (wiec proszę mi nie zarzucać że ich lubię..bo to inna historia)
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Atletico de Madrid rzadzi w Hiszpanii, a k.ó.r.e.w.s.c.y z madrytu musza praktycznie cala 11 wymienic (moze oprocz casillasa i Robinho) zyby chociaz zblizylo sie do dawnego poziomu
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
zdecydowanie to Legia każdy fan KOLEJORZA o tym wie. Juz nie moge się doczekać jak Legioniści przyjadą na Bułgarską
 

camillus_q

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
wystarczy zobaczyc na moja sygnaturke i wszystko stanie sie jasne, poza tym nie darze sympatia Real M.
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Hmm... nie lubię zbytnio Realu Madryt, i do Juventusu też miłością nie pałam jakoś ;)
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
REALU M. nie lubię. Widać jak grają w lidze w lm.

Kóre.wskich tez nielubie, ale z twojej wypowiedzi wynika ze nielubisz klubu tylko dla tego ze slabo gra!!! qurwa czyli pewnie kibicujesz tez klubom ktore akurat w tym roku wygrywaja tak? Jak za 2-3 lata real wygrywac znow bedzie to sie tacy jak ty podniecac beda ze Real to ulbuiony klub jest itp.

PS
szacunek dla kiboli Gieksy! PZPN zdegradowal ich do 4 ligi i teraz na kazdym meczu komplet przychodzi! To sa wlasnie kibice!

146.gif
 

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
Jestem tu nowy ale wiem to rządzi w piłce dla mnie MANCHESTER UNITED
NAJBARDZIEJ NIE NAWIDZE:
1 Chelsea LOndyn i Abramowicza z całą resztą.
2 AC Milan
3 Real Madryt
4 Wszystkie polskie kluby odpowiedniki Cracovi, Tarnovi, Poloni itp.
5 Legia Warszawa
 

LFC fanka

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej nienawidzę Chelsea. Dlaczego?? Ponieważ wszyscy z the Blues mnie denerwują <_< Myślą że mają kupe kasy to są najlepsi. A ten ich Murinho to mnie najbardziej wQrza :/ Jeden wielki palant! Nie bedę wymieniała dalej bo szkoda czasu. Nie mogę się doczekać już kiedy wreszcie zaczną przegrywać.Bo przeciez chyba nie będą ciągle na pierwszym miejscu w Premiership? :/ Pozdrawiam.
 
Do góry