Znienawidzony Klub Piłkarski

Katmandu94

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Kluby których nie lubie to:
-Wisła Kraków
-Legia Warszawa
-Lechia Gdańsk
-Śląsk Wrocław
-Polonia Warszawa
-Ruch Chorzów
-Kluby z Łodzi
 

Bałuciarz.

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Największą niechęcią darzę ŁKS z racji tego że to klub z za miedzy,Legie,Kolejorza
Nie przepadam rowniez za Górnikiem Zabrze , Lechią Gdańsk i Śląskiem Wrocław.
Reszta jest dla mnie neutralna ;)
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Inter Mediolan - kibicuje AC Milanowi, więcej nie muszę dodawać.
Real Madryd - gwiazdki w drużynie i dużo euro to nie wszystko
FC Barcelona - zdecydowanie najwięcej sezonowców niż prawdziwych kibiców
Liverpool - finał z Milanem, 'pewna wygrana', tydzień dochodziłem do siebie :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Real Madryd - gwiazdki w drużynie i dużo euro to nie wszystko

Nie ma drużyny piłkarskiej w której nie grają gwiazdy i nie kręcą się w okół niej pieniądze a liczy się w europie. Tak się po prostu nie da.
Co do barcy... jak można nienawidzić zespołu tylko ze względu na kibiców ? Przecież ani piłkarze anie zarząd ani też właściciel klubu kibiców sobie nie wybierają.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jeśli chodzi o Real Madryt to może rozwinę swoją wypowiedź. Królewscy od dawna wydawali ogromne sumy na najlepsze nazwiska na świecie, a i tak nie wygrywali wszystkiego tak jak obiecywał zarząd itp. Niestety w piłce nożnej nie zawsze grają pieniądze. Po za tym wielu młodych, utalentowanych piłkarzy, którzy mieli epizod w Realu nie wspominają tego dobrze. Aha i jeszcze sprawa Raula - jak można sprzedać symbol klubu ?! To tak jakby Maldini odszedł z Milanu. Paolo miał słabsze dni w Milanie tak jak Raul w Mardycie, ale nikt się go nie pozbył.

Apropo jeszcze Barcelony. Nienawidzę też jej za to, że wszyscy ją wychwalają. Nawet jak oglądam mecz to komentatorzy się zachwycają tą drużyną, a tę drugą olewają. To trochę nie fair. Denerwują mnie już ciągłe wypowiedzi 'barca to, barca tamto, chcemy grać jak barca, nikt ich nie powstrzyma, nie będzie lepszej drużyny' itp.
 

KowalRDM

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Z Polskich klubów które nie lubie to:

Broń Planty- jestem kibicem Radomiaka
Korona Kielce- nie lubię Kielc

Zagraniczne kluby to:

FC Barcelona- jak dla mnie to są "aktorzy" którzy grają dla sławy, kasy i oczywiście dla lansu ;/
 

bolusek1

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja nie lubię FC Barcelony. Może i są dobrzy w piłce nożnej, ale kibicowsko są słabi większość ich kibiców to Turyści i "Kibice Sukcesu".
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Wisła i Inter. Ja oglądam mecze po drugiej stronie krakowskich Błoń i po drugiej stronie Stadio Guseppe Meazza.
 

SamWiesz

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Z polskich drużyna najbardziej nie lubię Śląska Wrocław. A z zagranicznych wszystkich, które nagle mają wielkie siano i wykupują najlepszych piłkarzy. Głównie jest to Manchester City.
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Nie mam takiego znienawidzonego klubu a jedynie takie których nie trawie: Fc Barcelona, AC Milan, a w Polsce Polonia Warszawa:D

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
W sumie jakbym mial wybierac klub do ktorego czuje jakas niechec to bayern monachium i chelsea za to jak w ostatnich sezonach LM wyeliminowali moj ulubiony klub czyli FC Barcelone
 

damianovy

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
20
Punkty reakcji
1
Bayern Monachium , Real Madryt , Barcelona ,Schalke 04, reszta może być :) Jestem Fanem BVB :)
 

Guxinimod

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja nie lubię Barcelony. Do kilku piłkarzy mam szacunek, ale niektórzy to straszni prowokatorzy, np Busquets...
 
Do góry