znak zodiaku - Panna

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
nie jest taki sam :phi:

co poradze, że te strzelce ktore znam to osoby energiczne, które z zapałem idą do przodu, nie oglądają się za siebie, są bezkompromisowe, mają w sobie mnóstwo entuzjazmu, którym zarażają innych. Sprawiedliwi w osądach, wyrozumiali, godni zaufania. Strzelce nie narzekają na brak przyjaciół, niestety one same ciężko się przywiązują, może dlatego, że wciąż szukają odpowiedniego miejsca dla siebie i często udają się w najróżniejsze zakątki na świcie. Niestety Strzelce to także zbyt duży idealista, często żyje w świecie fantazji, chodzi z głową w chmurach, łatwo go zwieść i zranić. Osoby spod tego znaku za bardzo ufają innym, często są zbyt naiwni, wierzą w dobre intencje ludzi, co często przysparza im kłopotów. Są bardzo szczerzy, czasami nawet za bardzo, lubią umoralniać, zawsze chcą mieć rację i mają problemy z przyznaniem się do błędu. Strzelce są bardzo rozrzutne, najpierw wydają, dopiero później myślą. W miłości są pełni pasji, namiętności, ale ciężko się przywiązują do drugiej osoby. Często odchodzą bez uprzedzenia. Mają duży temperament, również seksualny.

i nie wierze w jakieś wróżki, maigczne kule i co tam jeszcze, ale dziwnym trafem ten opis jest o mnie..pewnie przypadek, ale dał mi kiedyś dużo myślenia :]

No to trochę na wymieniałaś tych cech ;) A tak swoją drogą, to ludzie robią też dobrą kasiorę na tych horoskopach ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
No to trochę na wymieniałaś tych cech ;) A tak swoją drogą, to ludzie robią też dobrą kasiorę na tych horoskopach ;)

no pewnie ;) co więcej zawsze czytamy, ze za rogiem czeka miłosć naszego życia, awans w pracy i daleka podróż :lol:
 

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
A wie ktoś jakie są panny? Porównałbym se :D

P.S. Bardzo aktywni są użytkownicy adkontekst i adsense, ale często nie na temat odpowiadają ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
hmm tu masz z tego źrodła co strzelec :p

Główne cechy charakteru: Pracowitość, zamiłowanie do porządku, dokładność, odpowiedzialność.
Twoje wady: drobiazgowość, wyniosłość, nadmierne narzekanie.
Planeta opiekuńcza: Merkury
Żywioł: Ziemia
Najlepsi partnerzy: Skorpion, Byk, Baran

Panna ma bardzo duże zamiłowanie do porządku, jest praktyczna, pracowita, dokładna opanowana, poważna i obowiązkowa. Utalentowana, systematyczna, skrupulatna, nie lubi tracić czasu na zajęcia, które nie przynoszą jej żadnego pożytku. Jest odpowiedzialna, solidna i godna zaufania. Dotrzymuje obietnic i można na niej polegać, nie jest plotkarą, można powierzyć jej najskrytsze tajemnice. Panna posiada analityczny umysł, jest dobrym pracownikiem, jest elokwentna. Bardzo ceni udane życie rodzinne, dom jest dla niej najważniejszy. Jest szczera, niestety aż do bólu, jej słowa potrafią zranić i wpędzić w zakłopotanie. Niestety Panna to perfekcjonistka w każdym calu i tego samego wymaga od innych, nie daj Boże popełnisz jakiś błąd lub gafę, ona na pewno to zauważy, bo jej takie rzeczy zdarzają się rzadko. Na pewno poinformuje Cię o twoich słabościach, zachowując jednak takt. Raczej chłodna w relacjach z innymi, jest wylewna i oddana jedynie dla najbliższej rodziny, w kontaktach z innymi jest powściągliwa. Potrafi kontrolować emocje, czasami wręcz dusi je w sobie, tylko niekiedy zdarzy się jej wybuchać. Broni uparcie swoich poglądów, ciężko ja przekonać do swoich racji, ona zawsze wie najlepiej, ma wyrobione opinie na pewne tematy i nie łatwo to zmienić, sztywno trzyma się swoich zasad i poglądów. Brak jej spontaniczności, luzu, lubi narzekać, jest zbyt drobiazgowa, jest niezwykle wrażliwa na swoim punkcie. Czasami bywa zbyt uszczypliwa, kapryśna i wyniosła.




i jak? ile sie zgadza :D
 

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
To już wiem, jak się chce mieć dziecko z takimi cechami, to trzeba się bzyknąć po prostu w odpowiednim czasie i nie ma co patrzeć na to, jaki jest partner, bo liczy się znak zodiaku ;)

W 90 % ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
To już wiem, jak się chce mieć dziecko z takimi cechami, to trzeba się bzyknąć po prostu w odpowiednim czasie i nie ma co patrzeć na to, jaki jest partner, bo liczy się znak zodiaku ;)

W 90 % ;)

hehe no widzisz, coś w tym jednak musi byc ;)

a co sie zgadza?
 

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
hehe no widzisz, coś w tym jednak musi byc ;)

a co sie zgadza?

Łatwiej będzie, co się nie zgadza :)

"Raczej chłodna w relacjach z innymi, jest wylewna", "Brak jej spontaniczności, luzu, lubi narzekać"

Ale wydaje mi się, że większość z tych cech, pasowało by nie tylko do "Panny" :) T.zn. Ludzie spod innych znaków dopasowali by do siebie te cechy.

Edyta: No i skromny jeszcze jestem ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Łatwiej będzie, co się nie zgadza :)

"Raczej chłodna w relacjach z innymi, jest wylewna", "Brak jej spontaniczności, luzu, lubi narzekać"

Ale wydaje mi się, że większość z tych cech, pasowało by nie tylko do "Panny" :) T.zn. Ludzie spod innych znaków dopasowali by do siebie te cechy.

Edyta: No i skromny jeszcze jestem ;)

czyli to co dobre to odziedziczyłeś po pannie :p
 

inezka1993

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poland
Nigdy jakos nie zwracalam uwagi na znak zodiaku.
Wg mnie kazdy czlowiek jest inny, i nie idzie mu przypisac danych cech osobowosci ze wzgledu na date ur.
Pardonsik, nie wierze w takie rzeczy <_<
 

vivamegan

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich spod znaku panny i nie tylko.
Chcialam zaapelowć do wszystkich wyjątków spod znaku panny aby się ujawnili...bo jesli tego nie zrobią to... będzie oznaczało że ja jedna jedyna jestem inna niż reszta;)
ponieważ:
- jestem bałaganiarą do kwadratu, jestem romantyczna, nadwrażliwa, analizuję każdy szczegół, czym coś jest bardziej skomplikowane tym bardziej mnie to kręci, jestem kłótliwa, wredna,wybuchowa, ale absolutnie nie jestem nudna, jestem wulkanem energii, przebaczam bez większego problemu, ale nigdy nie zapominam! jestem spontaniczna, lubię sie zapominac, bywam nietaktowna, krytyczna, najpierw mówię potem myślę, jak kocham to oddaję się cała. taka właśnie jestem i na okrągło spotykam się ze stwierdzeniami ludzi, że jestem inna od wszystkich panien jakie znają:)
 
Do góry