znak zodiaku - Panna

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Ja też, i jestem z tego dumny xD Gdybym się urodził się dzień wcześniej to bym miał chyba lwa, ale co tam :)

Gdybym był dziewczyną cały dzień bawiłbym się cyckami xD Ale jednak wole sikanie na stojąca 8)
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ja tez jestem panna i wydaje mi sie,ze nie jest z nami az tak zle...
Kazdy znak ma swoje wady i zalety-liczy sie charakter.
Pozdrawiam wszystkie PANNY i nie tylko!!!!
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ja też jestem spod znaku Panny :p
I muszę powiedzieć, że wiele cech tego znaku do mnie pasuje ;)

btw.
Ryby i Panna podobno tworza bardzo dobraną parę....
taa..;/ :p
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja również panna i nigdy nie miałem z tym żadnych hmm.. kompleksów? :p
Nikt się również z tego nie wyśmiewał. Ogólnie nie rozumiem sensu istnienia znaków zodiaku ale co tam.. człowiek uczy się całe życie.

Pozdrawiam.
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
najgorzej mieć chyba zjako znak zodiaku baran i panna (w tym wypadku u chłopców). Ja jestem skorpion i mi się podoba. :]
 
K

krzysztofandraszak

Guest
A ja mam szczęście, bo w jednym horoskopie jestem panną, w innym wagą:) Więc jak czytam horoskop to wybieram ten przyjemniejszy:D

Powaznie - a co to w ogóle ma do rzeczy jaki kto ma znak zodiaku?:)
 

Nemeh

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Elbląg
krzysztofandraszak do rzeczy to pewnie nie ma nic, chyba że ktoś ślepo wierzy w horoskopy - wtedy szuka przyjaciół, miłości wg tego, co mu powiedziała wróżka Hieronima. Ja jestem Panną i szczerze powiem, że znak jak każdy inny. Zdarza mi się czytać horoskopy, ale traktuję to z zupełnym przymrużeniem oka - oczywiście, że sympatyczniej jest wtedy, gdy napiszą, że z nieba będzie sypać się gotówka :D
Co do panów - żadnego nie spotkałam, ale mam nadzieję, że męskie Panny są tak samo uporządkowane co ja :eek:k:
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Raczej nie znam facetów spod Panny :)D), choć pewien osobnik z mojej rodziny jest tutaj wyjątkiem - strasznie dziecinny i w swoim światku. :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
To czy ktoś jest taki czy owaki, to znak zodiaku nie ma tu nic kompletnie do rzeczy. A raczej geny ;)

niee coś tam w tym jest :] że w zależności od tego kiedy się urodziliśmy jakieś cechy charakteru przyjmujemy, albo tez staramy się znaleźć jakieś cechy w tych opisach ktore sie z nami zgadzają.

przynajmniej co do strzelca w moim przypadku się sprawdza, no może po za tym optymizmem :D
 

galanonim2

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
niee coś tam w tym jest :] że w zależności od tego kiedy się urodziliśmy jakieś cechy charakteru przyjmujemy, albo tez staramy się znaleźć jakieś cechy w tych opisach ktore sie z nami zgadzają.

przynajmniej co do strzelca w moim przypadku się sprawdza, no może po za tym optymizmem :D

Czyli każdy strzelec jest taki sam? ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Czyli każdy strzelec jest taki sam? ;)

nie jest taki sam :phi:

co poradze, że te strzelce ktore znam to osoby energiczne, które z zapałem idą do przodu, nie oglądają się za siebie, są bezkompromisowe, mają w sobie mnóstwo entuzjazmu, którym zarażają innych. Sprawiedliwi w osądach, wyrozumiali, godni zaufania. Strzelce nie narzekają na brak przyjaciół, niestety one same ciężko się przywiązują, może dlatego, że wciąż szukają odpowiedniego miejsca dla siebie i często udają się w najróżniejsze zakątki na świcie. Niestety Strzelce to także zbyt duży idealista, często żyje w świecie fantazji, chodzi z głową w chmurach, łatwo go zwieść i zranić. Osoby spod tego znaku za bardzo ufają innym, często są zbyt naiwni, wierzą w dobre intencje ludzi, co często przysparza im kłopotów. Są bardzo szczerzy, czasami nawet za bardzo, lubią umoralniać, zawsze chcą mieć rację i mają problemy z przyznaniem się do błędu. Strzelce są bardzo rozrzutne, najpierw wydają, dopiero później myślą. W miłości są pełni pasji, namiętności, ale ciężko się przywiązują do drugiej osoby. Często odchodzą bez uprzedzenia. Mają duży temperament, również seksualny.

i nie wierze w jakieś wróżki, maigczne kule i co tam jeszcze, ale dziwnym trafem ten opis jest o mnie..pewnie przypadek, ale dał mi kiedyś dużo myślenia :]
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
lubią umoralniać, zawsze chcą mieć rację i mają problemy z przyznaniem się do błędu. Strzelce są bardzo rozrzutne, najpierw wydają, dopiero później myślą. W miłości są pełni pasji, namiętności, ale ciężko się przywiązują do drugiej osoby. Często odchodzą bez uprzedzenia. Mają duży temperament, również seksualny.
Ten fragment idealnie pasuje do Ciebie, mowi Ci to ktoś kto ma bliski kontakt z magią. :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Ten fragment idealnie pasuje do Ciebie, mowi Ci to ktoś kto ma bliski kontakt z magią. :p

masz jakiś problem melodia ze sobą...idz sobie melisy zaparz i odpocznij,

taka mała rada od cioci nieśmiertlenej, internet nie jest po to, żeby wylewać w nim w swoje frustracje życiowe. ;)

choc jeśli piszesz że masz kontakt z magią, to wiele by tłumaczyło...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
taka mała rada od cioci nieśmiertlenej, internet nie jest po to, żeby wylewać w nim w swoje frustracje życiowe. ;)
choc jeśli piszesz że masz kontakt z magią, to wiele by tłumaczyło...
Jesli juz jesteśmy przy frustracjach, to moja magiczna moc wyczuwa je u Ciebie ;) Magia ma to do siebie, że jej nia da się omamic jak innych użytkowników i chyba się z tym zgodzisz ciociu nieśmiertelna...?
 
Do góry