znak bestii - Apokalipsa św. Jana

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]



Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30

przeszukałem YouTube i znalazłem to:


To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia."


a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole


cyt.
"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"


co o tym myślicie ?
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Myślimy, że jest to fałszywe odczytanie znaku, ponieważ Apokalipsa mówi wyraźnie o kompilacji kilku znaków i zdarzeń które nastąpią. Na część z nich nie ma na razie żadnych szans. Co nie zmienia faktu, że tylko kompletny idiota da sobie wszczepić takiego chipa. Zapewne dla tych którzy sobie dadzą skończy się to odrąbywaniem przez złodziei łba lub ręki zamiast klasycznego wyrwania torebki. Zdrowia życzę.

PS.
Jedyne co jest prawdą to faktycznie chęć kontroli ze strony tzw finansjery. I coraz nowe wynalazki by to osiągnąć. Jednak utożsamianie sposobu płatności z bestią jest co nieco infantylne. Szczególnie, że ten pomysł nie wypali... tak samo jak nie wypaliło chipowanie dzieci, niby dla ich bezpieczeństwa. Myślę, że ten chip zostanie wykorzystany w przyszłości do stworzenia czegoś w rodzaju elektronicznego portfela który zastąpi obecne karty i tyle.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
hm, nie słyszałem o chipach przyklejanych do czoła...
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
według tego filmiku, taki chip może się znajdować w miejscu na ciele gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, co umożliwia jego ładowanie, a takimi miejscami jest "czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Dlaczego rządy miałyby czekać na opinię ludzi w tej sprawie. To jest zło, więc nie będzie uczciwej gry. Nikogo nie pyta się o rozwieszanie kamer nad głową, elementy kontroli pojawiają się niemal samoistnie. Żaden urzędnik nie będzie się z tego tłumaczył, to jest system, zły materialistyczny system propagandowy.
W tym konkretnym przypadku rządom jest potrzebny kompleksowy atak ze strony fikcyjnych terrorystów, czyli wymyślonych wrogów systemu. Najlepiej nuklearny, po którym wybije się ludziom z głowy wszelki opór.
To dobry ruch i oni o tym wiedzą...

Rozmawiałem z człowiekiem, który twierdził, że przed tym ludzie nie mogą się wybronić. Skoro tak, to działajmy tak jak bestia, udajmy że nas to nie obchodzi, aby opóźnić czas ataku...

(opętania w pigułce, czyli "na skróty do wiary"cz.2 : http://kosciol.wiara...rcyzmy-w-Zambii).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Apokalipsa ma zbyt kompleksową symbolikę, żeby można ją interpretować na wyrywki - inaczej czytelnik dopowie sobie i atak marsjan, jeśli bedzie tego chciał. Poza tym Bestia była już Rzymem, jej siedem głów siedmioma królami etc. za chipem właściwie nie ma konkretnego argumentu w Biblii.
Co do samych chipów, jest to niestety konieczny fakt przy rozwoju technologii. Myślę, że problem dotyczy nie tyle ich samych, co inwigilacji w ogóle, bo wcale nie trzeba ludziom niczego wsadzać pod skórę, by śledzić ich zachowanie. Poza tym wszystko zależy od wykorzystania, narzędzie samo w sobie nie może być przecież złe. Kiedyś obawiano się samochodów, 40 km/h wydawało się prędkością dla samobójców - a ostatecznie okazały się być bardzo użyteczne. Oczywiście to inna sytuacja, ale nie dajmy się zwariować w drugą stronę z drążeniem wyszukanych spisków.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Akurat ten fragment jest związany tylko z bestią. Są dwie bestie w apokalipsie. Pierwsza wychodząca z morza jest interpretowana przeważnie jako Rzym. Tu chodzi o drugą Bestie z ziemi. To jej imie to 666. Interpretuje się ją niejasno. O ile pierwsza gnębiła chrześcijan mieczem i sprzedając w niewole. druga ma to robić właśnie poprzez przyjmowanie tego znaku, i tym, że nie będzie można nic kupić. Bestia pojawia sie jeszcze we wcześniejszym fragmencie apokalipsy. Najlepiej samemu przeczytać szersze fragmenty. W sumie nie mozna się przyczepić do takiej interpretacji jaką proponuje filmik.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Luk, już mówiono Ci, że nie ma Objawień lub opętań. Teraz przyjmij ze spokojem, że nie ma żadnych pomysłów ze strony rządów(a raczej ich wyższych poziomów działania), które działają na szkodę rodzaju ludzkiego. Ale zanim to zrobisz obejrzyj wszystkie filmy dokumentalne na temat właśnie uknutych spisków. Dzisiaj w internecie nic już się nie uchowa, dlatego poszukiwanie prawd ukrytych jest bardzo przyjemne(oby nie uzależniające). To nie są jakieś tam inwigilacje odkrywane przez oszołomów, a cel tych działań jest niejasny i często związany z przynależnością ludzi najbardziej wpływowych(wraz z jednym prezydentem na czele) do grup oddających pokłon Złu. Zobaczysz ,że to nie ma nic wspólnego z postępem technicznym, wykorzystywane będą takie środki jakie akurat będą pod ręką. A te, o których Ty wspominasz naświetlane są od dawna w kręgach różnych badaczy...
Dowiedziałem się też o nowej strategii, nie ściga się już i nie atakuje "partyzantów" i "donosicieli prawdy".
I chociaż przeciętny obywatel naczyta się i naogląda zbyt wiele, i dojdzie w końcu do oczywistych wniosków potwierdzających regułę, to widząc przy życiu autora groźnych teorii spiskowych, mówi sobie:"jak mi go zastrzelą, to uwierzę"...
Ale po roku poszukiwań to i o tej strategii się dowie, wcześniej przeczuwając jej przewrotną logikę i prostotę działania. Sprawdzałem też statystyki ludzi, którzy zaznajomili się z tym faktem a mogliby zmienić bieg wydarzeń.
Uświadomionych, gotowych do działania prawie wcale nie ma(chociaż w Ameryce rodzi się pewna grupa) i musiałoby się coś naprawdę sporego wydarzyć aby obudziło to nowych odbiorców. Inwigilacja idzie w parze z postępującą dezinformacją.

Nie dajmy się zwariować kiedy teorie się nie sprawdzają, ich trop gdzieś się urywa i po długich poszukiwaniach stają się niespójne, ale gdy chodzi o Bestię to warto trochę zaszaleć...

(Pupilek na mojej liście do którego już nie muszą strzelać: Alex Jones)
http://en.wikipedia..../Bohemian_Grove
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Akurat ten fragment jest związany tylko z bestią. Są dwie bestie w apokalipsie.
Aaj, mój błąd.

I chociaż przeciętny obywatel naczyta się i naogląda zbyt wiele, i dojdzie w końcu do oczywistych wniosków potwierdzających regułę, to widząc przy życiu autora groźnych teorii spiskowych, mówi sobie:"jak mi go zastrzelą, to uwierzę"...
No dobra, ale to już pokrętne tłumaczenie. Moja teoria jest właściwa, bo w celu dezinformacji nikt mnie nie ściga? To jest furtka dla każdej wymyślonej idei. Gdyby wiedza, jaką ktoś posiada była niebezpieczna na pewno szybko domniemana ,,góra" by się zajęła takim delikwentem. Dzisiaj śledzić ilości wyświetleń i pobrań danych plików to nie problem. Nie uważam, że jakakolwiek władza jest fair i gra w otwarte karty, ale oglądałem też te słynne filmy o spiskach, rządzie światowym etc. - zmontować i wrzucić film na yt może każdy, a już prędzej rzadką wiedzę spodziewałbym się znaleźć w głębokiej sieci czy w środowisku anonymous, nie na stronie, na którą można wejść zawsze i wszędzie.

Kończę, bo zboczyliśmy od religii.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Dla mnie nie jest pokrętne, nie wszyscy muszą uderzać z podziemia a jeżeli mają zaplecze finansowe i trochę pomyślunku to nic nie stoi na przeszkodzie by działać jak np. Alex Jones. Nie tylko gada ale wdziera się w rejony niedostępne dla większości służb wywiadowczych, ma tupet, kasę i odwagę. My tego nie mamy dlatego tylko gadamy, gdyby każdy działał w 1% tak jak on, to już po tygodniu wszystkie brukowce by splajtowały z braku ukrytych faktów. Dla jednych to tylko prowokacja, ale dla mnie to już konkretne działanie na szkodę złego systemu, popieram jak się tylko da...
Przekazy wizjonerki z Irlandii to po części nowy temat zainteresowań zwolenników teorii spiskowych, dlatego proponuję takie zestawienie, bo to nie może być przypadek, chyba że jest ona zwykłym jasnowidzem albo genialnym oszustem. Tu też trzeba się nad tym zastanowić widząc dzikie zbieżności. Taki dosłowny przekaz o chipach jest brutalnie przez nią kopiowany. Niedługo poznamy wszystkie szczegóły techniczne na temat samego wszepiania, ale dalsze przekazy biblijne płynące z jej ust będą nadal wielce majestatyczne i nierozpoznawalne dla nikogo("w krainie tysiąca i jednej interpretacji")...
Mamy zostać strąceni do piekieł, bo znowu coś zostało niedopowiedziane? Ilu takich wizjonerów nam potrzeba, żeby wszyscy się dowiedzieli, gdzie unikać Zła?:
Ap 14:9-10
9. A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
10. ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nie rozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
(BT)

Jeżeli chipy jako znamię są prawdziwe i zgodne z przekazem, to dowie się o tym cały świat...

Niech Zło objawi się samo, nie poganiajmy Go...
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Prawdopodobne - zwłaszcza jeśli powoli wyprowadzi się obieg pieniądza papierowego i zastąpi dokumenty takimi chipami - ludzie którzy się nie podporządkują będą poza nawiasem społeczeństwa.
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
To ten nawias może być większością he..he.. Ludziska w Polsce zaczynają mieć dość banków. Przez ostatnie kilka lat banki straciły ok 15% klientów indywidualnych.
Z dumą zaliczam się do tej grupy.
Powiedzmy Bestii NIE. Bez względu na to co to za bestia.
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Nie do końca - tu nie chodzi o banki - to może być jako dowód i wprowadzą wymianę dowodów na chipy i co zrobimy? Nieposłusznych będą karać itp. jak już wszyscy będą mieć chipy jako dowody to władują tam jeszcze informacje medyczne, kartę kredytową, informacje o ubezpieczeniach itp. - i przy każdym skanie w sklepie będzie można odczytać wszystko o danej osobie - już sobie wyobrażam, jak po sprawdzeniu stanu mojego konta żadna sprzedawczyni nie podejdzie zaoferować mi pomoc przy zakupie :p
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
To nie jest pieśń przyszłości Vese. To się już dzieje. Słyszałeś o właśnie takich zbiorczych danych medycznych na kartach na Sląsku? Nie śledzę na bieżąco ale coś mi się obiło o uszy że na skutek protestów mają to wycofać albo i już wycofali. Nowe dowody które mają zawierać zakodowane wszystkie dane tzw Pesel2 który sie po cichu wprowadza,
INDECT zamiast ACTA też dużo gorszy dla obywateli no i zwróć uwagę na to, że w Polsce 118 instytucji ma prawo bez zgody sądu podsłuchiwać obywateli. a w 2011r państwo śledziło obywateli prawie 2mln razy.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Myślę, że do ustanowienia czegoś takiego, nie potrzeba spisku, zresztą teorie spiskowe są przereklamowane. Są pewne tendencje, które nie są wynikiem spisku, a konsekwencją sposobu myślenia i dzialania współczesnych ludzi i orgaznizacji ludzkich. Psom też założono w więskoszości miast czipy, bez jakiejś większej koordynacji tej akcji.
Jeżeli rząd dąży do unifikacji systemu informacji o obywateli (np. projekt pesel2), aby mieć więcej informacji i lepszą kontrole a obywatele w wiekszości się cieszą, ze względu na wygodę i bezpieczeństwo.
Jeżeli UE dąży do zmniejszania ilości transakcji gotówkowych (technokratyczny czyli unijny rząd Montiego we Włoszech nawet poczynił po temu kroki, z wygody kontroli fiskalnej, a obywatele z wygody sami wycofują się transakcji gotówkowych.
Jeżeli ludzie chca mieć wygodę, tak aby nie było sytuacji, że zapomnieli gotówki. Sam widziałem w TV jak uczestnicy próbnego projektu chipy zachwalali.
To po co jakiś spisek. Nikt nie będzie fizycznie zmuszał do przyjęcia czipa. Po prostu nie będzie mozna nic kupić i sprzedać.
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
To po co jakiś spisek. Nikt nie będzie fizycznie zmuszał do przyjęcia czipa. Po prostu nie będzie mozna nic kupić i sprzedać.
Spisek kryje się w tym, że pod płaszczykiem usprawnienia życia rząd będzie nas kontrolował na każdym kroku. Wejście do każdego sklepu/urzędu/teatru/budynku będzie zapisywane, będzie wiadomo kto ile ma pieniędzy, oraz przy próbie zaciągnięcia kredytu bank dowie się czy ktoś choruje na chorobę która mogłaby utrudnić spłatę długu.

Już teraz podobny mechanizm można zaobserwować w USA gdzie niby dla bezpieczeństwa ludzie bezkarnie są inwigilowani. Spróbuj teraz zbuntować się przeciw partią rządzącym - od razu będą mieć 100 haków i haczyków...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
No tak, ale spisku nie ma, bo nikt tego nie ukrywa, a wyborcy, a raczej większość to wszystko akceptuje i jeszcze się cieszy.
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
No tak, ale spisku nie ma, bo nikt tego nie ukrywa, a wyborcy, a raczej większość to wszystko akceptuje i jeszcze się cieszy.
Do czasu, poza tym takie zachowanie potwierdza tylko tezę, że większość to głupcy... Jak tym kawale o demokracji gdzie dwóch żuli więcej znaczy niż jeden profesor ekonomii.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Rzeczywiście można sobie wyobrazić bio-technologię nie sprawiającą żadnych problemów cielesnych nam samym. Trudniej przewidzieć problemy pojawiajace się w czasie jej dojrzewania, dziesiątki lat testów i porażek z tym związanych. Wieczne odrzucanie przez organizm nowych techno-substancji napewno mocno spowolni ten rozwój, o ile do niego dojdzie...
W przypadku pierwszych czipów będzie inaczej. Badania będą prowadzone pod kątem instalacji ich, bez zbytniej ingerencji w ludzkie ciało. Prawdopodobnie będą takie naciski pewnych grup rządzących, aby nastąpiła akceptacja wszystkich grup społecznych w jak najkrótszym czasie...
Będą świadomi tego, że ludzie, którzy doskonale znają zagrożenia związane z ich posunięciem, będą przedstawiać fakty pzeciwko nim, związane z chęcią przywłaszczenia sobie rasy ludzkiej. Większość biednych istot na Ziemi uświadomi sobie, że czipy w niczym nie mają im pomóc. Ale dobrze prosperujący jeszcze nie będą czuli zagrożenia. Świadomość się zwiększy, gdy pojawią się bezlitosne kary dla łamiących zasadę obowiązkowego posiadania gówna, które im wczepiono(spróbujcie zrezygnować z dowodu osobistego, sprawdzałem, nie da się). System zacznie działać, dynamiczne identyfikatory tropiące ich właścicieli będą połączone w supersieć stworząną tylko do tego celu, odseparowaną od sieci głównej. Niedopracowane jeszcze insekty informatyczne będą wydawać się niegroźne, właściwie będą ułatwiać życie swoim żywicielom. Ale to się zmieni, kiedy pojawią się pierwsze pogłoski o innym niż zakładano, sposobie wykorzystywania informacji przez państwa na całym świecie. Fakty staną się w końcu na tyle oczywiste, że dojdzie w końcu do pierwszego buntu ludzi przeciwko wszystkim rządom, nie wiedzącym jeszcze, że istnieje tylko jeden.
Ludzi podnoszących rękę na światową superwładzę będzie niewielu, głównie dlatego, że na początku sytuacja większości się poprawi. Już o to oni zadbają, a kiedy sytuacja"wymknie się spod kontroli" i pewne grupy przejmą ster aby"wyleczyć gospodarkę", wcześniej przygotowaną do upadku, będzie już za późno.
Pozostanie walczyć lub dołączyć do większości tolerującej nowy porządek. Jednak światowy pokój nie będzie możliwy, bo w trudnej dziś do przewidzenia sytuacji nastąpi częściowy rozłam, nowy system będzie równie niestabilny jak każdy inny. Zwycięzca w końcu się objawi...
Wtedy też powstaną pierwsze wersje nieusuwalnych czipów. Dodatkowe wynalazki, które wcześniej nie znalazły zastosowania bo wiązały się ze zbyt dużym obciążeniem dla organizmu ludzkiego, powodujące na przykład miejscowy ból, również znajdą zastosowanie. To dla mniej pokornych...
W 1938 podobno było spokojnie, tak twierdzi mój Dziadek...
No to odwróćmy strzałkę historii, a poznamy ludzką przyszłość.

Każdemu należy się czip.(art.1 Nowa Konstytucja Światowa).
Usuwanie czipu to zbrodnia przeciwko Państwu(art.2 Nowa Konstytucja Światowa).
Powstanie pierwszych obozów zagłady na Marsie(data nieznana, choć nie tak odległa)...

Ciekawe ilu ludzi bawiło się w przepowiadanie I i II Wojny Światowej?
A ilu umarło ze śmiechu słysząc ich słowa?

Kto przeczuwa prawdę i nie krzyczy do utraty tchu, podaje rękę Kłamcy...
 
Do góry