znacie pary ktore po zerwaniu sie zeszly z powrotem?

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Dziewczyny sa dziwne wiem bo sama nia jestem i kiedys zrobilam nie wiedziec czemu tak ze chlopak zerwal ze mna jakos udalo mi sie sprawic zeby do mnie wrocil a po tygodniu go rzucilam...
ale moja kuzynka zerwala z chlopakiem przez rok nie byli ze soba i teraz sie zaszli i wzieli slub:)


hmm.. a czemu go rzucilas? cos w Tobie peklo?
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
Nie wiem sama.. po prostu stwierdzilam ze nie chce sie drugi raz ladowac w to samo.. w kazdym zwiazku sa dobre i zle momenty i jak przjdzie zakochanie zostaja w pamieci tylko te zle niestety.. a to ze sie cierpi po rozstaniu tylko poteguje to ze sie wyolbrzymia te wszystkie zle chwile..
 

aileen666

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Dżibuti
Ja kilka razy rozstawałam się z chłopakiem, były to krótkie przerwy, ale za każdym razem po powrocie było między nami lepiej.... Chociaż to też pozostawiło negatywne skutki, które czasem dają o sobie znać. Generalnie nie polecam tej metody - niby "przerwy", bo potem można do siebie nie wrócić. Ja z moim chłopakiem na szczęscie do siebie wracaliśmy, ale głównie dzięki niemu, że potrafił wybaczać. NIe każdy jednak jest tak wspaniały jak on;pp
 

Attachments

  • ramirez.jpg
    ramirez.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 13

SimoneDeBe

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
1
Znam-siebie i mojego eks i powiem tak-Heraklit miał rację, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...
 

maddzia1906

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś w Polsce ;P
Osobiście nie znam takich par, ale myślę, że takie coś jest możliwe...
Jeżeli oboje się bardzo kochają, to nic ich nie rozdzieli.... może zdarzyć się rozłąką, ale to tylko ich wzmocni ;)
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
Znam. Rozstawali się i wracali do siebie już kilka razy.
Btw. Podobno stara miłość nie rdzewieje.
 

ostee

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
hmmm ja też tak miałam ;p po półtora roku rozstaliśmy się ... miesiąc zero kontaktu ;p ja próbowałam ale on nic ;p ale minął miesiąc zobaczył mnie ;p przez przypadek ( ja go zobaczyłam wtedy z jakąś dziewczyna ale to szczegół ;p) w ten sam dzień miał smutne minki na gg a przez cały okres rozstania same uśmiechnięte , na drugi dzień po tym jak przypadkowo zobaczył mnie zadzwonił do mnie zapłakany ze mnie kocha i nie może beze mnie żyć ;) od rozstania jesteśmy już prawie rok ;p !! i jest super;) i wcale nie jest tak że nie wchodzi się do tej samej rzeki ;p Każdy zna błędy jakie popełnił i co do rozstania doprowadziło ;( i teraz jest super nie narzekam;p

aaa i znam wiele par które się rozeszły ;p i zeszły ;p niektóre po dwóch latach dopiero !

więc nie trać nadziei ;)

hmmm ja też tak miałam ;p po półtora roku rozstaliśmy się ... miesiąc zero kontaktu ;p ja próbowałam ale on nic ;p ale minął miesiąc zobaczył mnie ;p przez przypadek ( ja go zobaczyłam wtedy z jakąś dziewczyna ale to szczegół ;p) w ten sam dzień miał smutne minki na gg a przez cały okres rozstania same uśmiechnięte , na drugi dzień po tym jak przypadkowo zobaczył mnie zadzwonił do mnie zapłakany ze mnie kocha i nie może beze mnie żyć ;) od rozstania jesteśmy już prawie rok ;p !! i jest super;) i wcale nie jest tak że nie wchodzi się do tej samej rzeki ;p Każdy zna błędy jakie popełnił i co do rozstania doprowadziło ;( i teraz jest super nie narzekam;p

aaa i znam wiele par które się rozeszły ;p i zeszły ;p niektóre po dwóch latach dopiero !

więc nie trać nadziei ;)
 

Attachments

  • 453rtg.jpg
    453rtg.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 14

strawbery1994

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn?
jak pierwszy raz zerwalam z moim chlopakiem po kilku tygodniach proszenia znow sie zgodzilam z nim byc.. ale teraz zaluje bo chyba znow musze to zrobic [zerwac] pozdrawiam :*
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Najdłuższa przerwa w poprzednim związku trwała 2 miesiące. A wyszło co wyszło.
 

mateusz_oo3_blue

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z daleka..
oczywiście że tak!! Ja znam dziewczyne która ze swoim chłopakiem zerwała na ponad rok, przez ten czas oboje dużo przemysleli i zrozumieli.. Po tym czasie wrócili do siebie, doszli do wniosku że tylko razem mogą być szczęśliwi, a wiesz co u nich teraz? Są ok 2 msc po ślubie! myśle że jeżeli ludzie są sobie przeznaczeni i naprawdę się kochają to nic ich nie rozdzieli..
 

xbartxxx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
znam takie pary i to nie jedna. rozchodzili sie 3krotnie , a najdluzsza rozlaka to prawie rok i teraz sa dalej razem i chca sie teraz zareczyc i razem zyc
 

lincia01

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
I ja. :)
Mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale... Zaryzykowałam. I nie żałuję. :)


a ja tez jestesm tego żywym przykładem :p
i chyba nie żałuje...

a tak to moja przyjaciółka wrociła do chłopaka po 1,5 roku ;o
druga po 5 miesiącach :p
ogólnie... moi znajomi często do siebie wracają
miłość ?:p
 

Loocas

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sam miałem taką sytuacje, tyle, że u mnie była to dość krótka przerwa. Chodziałem z dziewczyną około 10 miesięcy, potem zerwaliśmy, a za 4 tygodnie się zeszliśmy ;-P
 

afganka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pomiędzy złem, a dobrem...
Chcę w to wierzyć. Byłam z chłopakiem 1,5 roku, rozstaliśmy się 2 tygodnie temu... Ale kocham Go, a On mnie chyba też, biorąc pod uwagę, ze podobno chciał mi się oświadczyć za 3 miesiące...
Żyję nadzieją. Złudną?
:niepewny:
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Znam :p Moja "kumpela".. 2 razy się już rozstawali.. :p zrobił ją już pare razy w ch*ja, ostatnio w wakacje wyjechał sobie na wakacje nad morze nic jej nie powiedział, a jego mama powiedziała jej że wyjechał do Holandii :lol: A od paru dni znów są razem.. Miłość?.. Nie raczej nie.. Zaślepienie jak dla mnie..
Dobrze że ja nie mam takich problemów z moim :p Dla mnie nie istnieje coś takiego jak "przerwa" jak zrywam to już konsekwentnie :p
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja osobiście uważam, że nie wchodzi się do tej samej wody. Ale znam kolezankę, która 3 razy rozstawała się ze swoim chłopakiem, ale zyć bez niego nie umiała i teraz po 5 miesiącch zeszli się i są bardzo szczęśliwi :)
 
Do góry