Zmowu mam z problem z dziewczyną.

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
To sprawa ma się tak:
Poznałem ją ponad rok temu no i się zabujałem (czyli nic nowego). Wtedy byłem troszkę nieśmiały i nic nie zadziałałem no może raz zaprosiłem ją na impre niestety odmówiła no i to trochę mnie to zniechęciło. Czasami sobie trochę popisaliśmy sms i to najwyżej kilka smsków. No ale po jakoś na początku nowego roku odezwała się do mnie i zaczęliśmy bardzo intensywnie ze sobą pisać. Zaproponowałem spotkanie zgodziła się no i okazało się że jest naprawdę super. No i od tamtej pory jakoś brakowało mi odwagi żeby znowu ją zaprosić. Co gorsze zaprosiłem ją do kina ale coś mi wypadło i nie mogłem się z nią spotkać. Nadal ze sobą pisaliśmy ale ona często ma konto zablokowane (ma masę znajomych) i bywają częste przerwy w pogawędkach. Ostatnio sama do mnie napisała oczywiście ja cały szczęśliwy miałem zamiar gdzieś ją zaprosić ale jakoś mi tak schodziło coś mi nie odpowiadało w stylu jej smsów. Do tej pory gdy sobie pisaliśmy to często przeskakiwaliśmy z błahych tematów(typu szkoła, pogoda) zwłaszcza ona była w tym dobra zawsze rzuciła jakiś ciekawy temacik. Ale teraz było inaczej wyraźnie wyczułem że ma do mnie jakiś interes. No i niestety tak było. Poprosiła mnie żebym w śród znajomych popytał się czy nie są zainteresowani zmianą zmianą funduszu emerytalnego. Ok to jeszcze może nie jest najgorsze chociaż boję się że znajomi potraktują mnie jak akwizytora. Najgorsze było to "oczywiście nie za darmo coś ci tam odpalę". Gdy odczytałem sms to myślałem że rozpierdziele telefon o ścianę( ale nokia jest mocna). Myślałem że jesteśmy przyjaciółmi a może było by coś z tego a ona tak naprawdę to chce żebym nagrał jej klientów. Miałem już jej napisać coś nie miłego ale że jestem :cenzura: to się zgodziłem że popytam. Zależy mi na niej jak na żadnej innej do tej pory. No ale już sam nie wiem co mam o niej myśleć.
Wątpię żeby ktoś co to przeczyta wiedział o co chodzi no ale ja nie wiem co robić.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
No to zapytaj jej jak wyobraża sobie dalej Waszą znajomość, na jakich relacjach czy wiąże jakąs przyszłość bliską z Tobą... Co się będziesz sam zastanawiać o co jej chodzi - zapytaj wprost.
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
:mruga: odpuść sobie, nie warta zachodu. Widać że łapie sobie na Ciebie klientów do własnego interesu...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mozesz sie zapytac czy gadala z toba tylko po to aby zdobyc klientow!?
albo mozesz to zakonczyc...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
zgadzam sie z przedmowcami, chociaż może właśnie Tobie zaufała i jest to przyjacielska przysługa..?
najlepiej zrobisz, jak sam się jej spytasz.
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Będę musiał tak zrobić i spytać się jej jak to z nią jest. Przyszedł mi również do głowy taki pomysł: Powiedział bym jej że nikogo się nie pytałem o to co mnie prosiła bo coś tam... i zobaczę jak zareaguje i czy się coś zmieni. Chociaż z drugiej strony jej to obiecałem. Sam już nie wiem... <_<
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Popieram. Ona zwyczajnie chce Cię wykorzystać. Możliwe, że się czegoś domyśla i wie, że jej nie odmówisz... Zrozum, że nie jest Ciebie warta.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Niestety wyczuła, że coś do Niej masz i próbuje to wykorzystać. Nei zdziwiła bym się jakbyś nie był jedynym z którym tak pogrywa. No ale miłość nie wybiera ;)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Dokładnie --> wyczuła, że masz do niej "słabość" i zaczyna to wykorzystywać... :/
Zapytaj ją wprost, czy koleguje się z Tobą tylko po to, że nagrywasz jej klientów!
A jak zacznie coś kręcić, to najlepiej sobie pannę darować <_<
 
Do góry