Zmiana działu dla tematu 'Darmowe próbki i gadżety'?

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Do śmietniczka trzeba go dać.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
wykończyć nie...
dać szansę -że już tak nazwę- 'nas' zdyscyplinować, tj. nauczyć, żeby co chwile ktoś nie pisał np. "kto poklika" ;] ;] ;]

A myślisz, że ktoś się do tego ustosunkuję?
Danie ostrzeżenia czy zablokowania danej osoby nie skutkuję. Bo albo odstawia taka osoba lament na forum bo moderator niesprawiedliwie procenty wlepił albo taki ktoś zakłada sobie kolejne konto i dalej robi to samo.
Zmiana działu,nazwy tematu czy co tam jeszcze też nie pomoże.
Albo rygorystycznie i z pietyzmem blokować twórców postów o idiotycznym klikaniu i mieleniu o tym samym po tysiąc razy albo skasować temat.
Ludzie mieli wielokrotnie szanse aby docenić to, że taki temat istnieje i że moderator jeszcze z nimi wytrzymuję.
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
A myślisz, że ktoś się do tego ustosunkuję?
Danie ostrzeżenia czy zablokowania danej osoby nie skutkuję. Bo albo odstawia taka osoba lament na forum bo moderator niesprawiedliwie procenty wlepił albo taki ktoś zakłada sobie kolejne konto i dalej robi to samo.
Zmiana działu,nazwy tematu czy co tam jeszcze też nie pomoże.
Albo rygorystycznie i z pietyzmem blokować twórców postów o idiotycznym klikaniu i mieleniu o tym samym po tysiąc razy albo skasować temat.
Ludzie mieli wielokrotnie szanse aby docenić to, że taki temat istnieje i że moderator jeszcze z nimi wytrzymuję.
Poniekąd o to mi chodzi.
Czasami to jest strasznie denerwujące. Niektórzy użytkownicy nie potrafią wywnioskować swoich błędów, np. po otrzymanym ostrzeżeniu wraz z podaną przyczyną... Powinni się starać to naprawić. /Podziwiam cierpliwość kasissy, jak ona to wytrzymuję ;) /
Ale dalej uważam, że zmiana działu zmotywowała by co niektóre osoby, oraz że mielibyśmy większy zasięg w tym o czym piszemy.

Gdyby temat został przeniesiony od śmietniczka, stali bywalcy nie nadążaliby nad czytaniem. Pisano by np. cały czas o klikaniu... Nie byłoby żadnych ograniczeń.

To jest moje zdanie.
Po to jest ten temat, wypowiadajcie się. Może razem dojdziemy do ładu i składu?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
jest chyba temat o klikaniu to dlaczego tam nie piszą postów w stylu kto poklika...

utrzymuję stanowisko z przeniesieniem do Hobby ;)
pozdrowienia dla opiekunki :D

ps. chętnie bym sama pokasowała wszystkie posty z tekstem typu kto poklika :D
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Ja jestem za działem Hobby xD
W śmietniczku będzie totalny spam, spam i jeszcze raz spam ..
Nikt nie będzie się hamował .. będą leciały posty o treści 'kliknij tutaj' od początkujących .. i będzie dosłownie śmietnik :D
Hobby byłoby idealne .. ;)
 

Angel_-_Hot

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Jasło
Ja jestem za działem Hobby xD
W śmietniczku będzie totalny spam, spam i jeszcze raz spam ..
Nikt nie będzie się hamował .. będą leciały posty o treści 'kliknij tutaj' od początkujących .. i będzie dosłownie śmietnik :D
Hobby byłoby idealne .. ;)
Powiedziałaś za mnie ;)
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
jest chyba temat o klikaniu to dlaczego tam nie piszą postów w stylu kto poklika...

utrzymuję stanowisko z przeniesieniem do Hobby ;)
pozdrowienia dla opiekunki :D

ps. chętnie bym sama pokasowała wszystkie posty z tekstem typu kto poklika :D

Dokładnie :p
Dawać warny takim osobom ;]
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Ja jestem za działem Hobby xD
W śmietniczku będzie totalny spam, spam i jeszcze raz spam ..
Nikt nie będzie się hamował .. będą leciały posty o treści 'kliknij tutaj' od początkujących .. i będzie dosłownie śmietnik :D
Hobby byłoby idealne .. ;)

Tutaj też jest totalny spam i mało kto się hamuje.
A i postów typu "kliknij tutaj" jest znaczna większośc.
Do tego jak mnie nie było przez 1 (słownie: jeden) weekend, to nie dałam rady przebrnąc przez te wszystkie strony.

Czy nie da się rozdzielić tych tematów?
Znaczy "klikaczy" do śmietniczka, a kolekcjonerów do hobby?
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
A czy ktokolwiek z osób stale piszących w tamtym temacie zna zawartość pierwszego posta?

"W tym temacie piszcie strony na których można zamówić darmowe próbki kosmetyków."
Może i to naiwne, bo wiadomo - czym więcej chętnych na próbkę danej firmy tym oni niechętniej ją wysyłają...

Ale w takim razie ja już nie rozumiem tego tematu. Nikt przeważnie nie podaje adresów, z których dostał coś fajnego, wręcz przeciwnie, łamie zasady tematu i kieruje na Gogle. Do chwalenia się swoimi zbiorami macie też zupełnie inny temat, który nie cieszy się zbyt dużą popularnością... Więc po jakiego grzyba ten temat? Strona 3382 (na tą chwilę ostatnia, po południu pewnie już będzie 3410). Na tej stronie:
- marudzenie na pocztę i rozpatrywanie tego czy żarówki mieszczą się w skrzynce czy nie
- chwalenie się co się dostało / stwierdzenie, że jeszcze nic do skrzynki listonosz nie włożył
- oczywiście zaproszenie do rejestracji/klikania

Jedną z niewielu jak nie jedyną osobą w tym temacie mającą jakąś pasję/hobby jest Pempek. Zbiera sobie te smycze i się chwali jak dostanie nową paczkę... No i ma chłopak hobby :) Szczerze więcej osób tam nie zauważyłem, które zbierają te gadżety, bo takie mają hobby. Jak dla mnie reszta działa w myśl zasady: "Po, co coś kupować skoro można za**bać" - zresztą wystarczy popatrzeć na styl pisania i zachowywania się w tym temacie; banda rozpuszczonych dziewczynek, które myślą, że są trendi, bo coś za darmo dostaną z firmy A...

mag349:
Wszystko się da. Ale kto podejmie się rozdzielania prawie 4000 stron z postów zupełnie nie na temat od tych wartościowych?
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Ten wyczyn co opisałeś Stuq
Wszystko się da. Ale kto podejmie się rozdzielania prawie 4000 stron z postów zupełnie nie na temat od tych wartościowych?
Też to się da ale nikt się tego nie podejmie bo na to potrzeba 3 lub 4 noce a przecież wiadomo,że w nocy i w popołudniu jest największy ruch.Jeżeli już to trzeba wcześnie rano.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Pomysł jest dobry tylko będą wiadomości do administratora typu:
Witam.Kiedy będzie można pisać w temacie "Darmowe próbki:
Więc...wniosek jest jeden.Jeżeli już to trzeba napisać na ile jest zamknięty,żeby nie było właśnie takich wiadomości.
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
A czy ktokolwiek z osób stale piszących w tamtym temacie zna zawartość pierwszego posta?

"W tym temacie piszcie strony na których można zamówić darmowe próbki kosmetyków."
Może i to naiwne, bo wiadomo - czym więcej chętnych na próbkę danej firmy tym oni niechętniej ją wysyłają...

Ale w takim razie ja już nie rozumiem tego tematu. Nikt przeważnie nie podaje adresów, z których dostał coś fajnego, wręcz przeciwnie, łamie zasady tematu i kieruje na Gogle. Do chwalenia się swoimi zbiorami macie też zupełnie inny temat, który nie cieszy się zbyt dużą popularnością... Więc po jakiego grzyba ten temat? Strona 3382 (na tą chwilę ostatnia, po południu pewnie już będzie 3410). Na tej stronie:
- marudzenie na pocztę i rozpatrywanie tego czy żarówki mieszczą się w skrzynce czy nie
- chwalenie się co się dostało / stwierdzenie, że jeszcze nic do skrzynki listonosz nie włożył
- oczywiście zaproszenie do rejestracji/klikania

Jedną z niewielu jak nie jedyną osobą w tym temacie mającą jakąś pasję/hobby jest Pempek. Zbiera sobie te smycze i się chwali jak dostanie nową paczkę... No i ma chłopak hobby :) Szczerze więcej osób tam nie zauważyłem, które zbierają te gadżety, bo takie mają hobby. Jak dla mnie reszta działa w myśl zasady: "Po, co coś kupować skoro można za**bać" - zresztą wystarczy popatrzeć na styl pisania i zachowywania się w tym temacie; banda rozpuszczonych dziewczynek, które myślą, że są trendi, bo coś za darmo dostaną z firmy A...

mag349:
Wszystko się da. Ale kto podejmie się rozdzielania prawie 4000 stron z postów zupełnie nie na temat od tych wartościowych?

No i właśnie o to chodzi.
Uważam, iż w dziale hobby np. kolekcjonerstwo byłaby większa swoboda w tym o czym piszemy np. co się dostało - My piszemy po to, żeby zainteresować inne osoby do wymiany adresami :)
Bo co by to było, gdyby ok. 30-40 pasożytów (czytaj: gości) napisało pod 1 'pewniak'...
(95% z tych pasożytów to osoby, które lecą na wszystko co darmowe, np. katalog, który zamawiają tylko po to, żeby wyrzucić go do kosza...)

Dzięki Stuq :p :p
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
No i właśnie o to chodzi.
Uważam, iż w dziale hobby np. kolekcjonerstwo byłaby większa swoboda w tym o czym piszemy np. co się dostało - My piszemy po to, żeby zainteresować inne osoby do wymiany adresami :)
Bo co by to było, gdyby ok. 30-40 pasożytów (czytaj: gości) napisało pod 1 'pewniak'...
(95% z tych pasożytów to osoby, które lecą na wszystko co darmowe, np. katalog, który zamawiają tylko po to, żeby wyrzucić go do kosza...)

Dzięki Stuq :p :p
To nie jest powód,żeby wrzucić go do Hobby.Te goście nie na wszystko lecą więc w śmietniczku będzie lepiej.
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Wiecie co? Ja jednak zmieniłam zdanie i jestem za tym, żeby temat znalazł się w śmietniczku.
Generalnie dołączyłam do niego, bo poszukiwałam próbek kosmetyków. Wcale nie w celu kolekcjonowania, tylko dlatego, ze naprawdę
mam problemy ze skórą i prawie wszystko mnie uczula. Czytałam to forum od pierwszej strony i przyznam, że nawet udało mi się znaleźć kikla wartosciowych kosmetykow dzięki niemu.
Ale od dawien dawna się tam już o kosmetykach i próbkach prawie nic nie pisze. Przebrnęłam przez dzisiaj napisane strony i w zasadzie nie ma tam nic od postów typu "witam z rana", "u mnie dziś nic", "kto kliknie". Więc myslę, że osobom udzielającym się tam nie powinien przeszkadzać fakt, że tamat jest w śmietniczku.

A swoja drogą: czy zauważyliście, że osoby, które się tam najwięcej udzielają sa tak zainteresowane teamtem, że nawet nie wypowiedzą się na tej stronce?
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Wiecie co? Ja jednak zmieniłam zdanie i jestem za tym, żeby temat znalazł się w śmietniczku.
Generalnie dołączyłam do niego, bo poszukiwałam próbek kosmetyków. Wcale nie w celu kolekcjonowania, tylko dlatego, ze naprawdę
mam problemy ze skórą i prawie wszystko mnie uczula. Czytałam to forum od pierwszej strony i przyznam, że nawet udało mi się znaleźć kikla wartosciowych kosmetykow dzięki niemu.
Ale od dawien dawna się tam już o kosmetykach i próbkach prawie nic nie pisze. Przebrnęłam przez dzisiaj napisane strony i w zasadzie nie ma tam nic od postów typu "witam z rana", "u mnie dziś nic", "kto kliknie". Więc myslę, że osobom udzielającym się tam nie powinien przeszkadzać fakt, że tamat jest w śmietniczku.

A swoja drogą: czy zauważyliście, że osoby, które się tam najwięcej udzielają sa tak zainteresowane teamtem, że nawet nie wypowiedzą się na tej stronce?
Zawsze jest jeszcze możliwość dodania subforum czy tematu odnoszącego się do próbek ;)
Wszystko, żeby zrobić z tym porządek.

Jeszcze tydzień temu, jak przychodziłem ze szkoły miałem do czytania ok. 10 stron.. (75% o klikaniu), teraz zaledwie 2,5. Czyżby wreszcie włączyło się 'wyłapywanie' spamerów ?

A jak już mówiłem, temat w śmietniczku spełnił by rolę 'wielkiego' śmietnika. Pisano by tylko o klikaniu, a co z innymi uczciwie i czynnie udzielającymi się forumowiczami?
 
Do góry