Zmiana działu dla tematu 'Darmowe próbki i gadżety'?

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Czy jesteś za zmianą działu dla tematu 'Darmowe próbki i gadżety'?

Jakie są wasze pomysły?
wypowiadajcie się

pozdrawiam
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
a, bo lubimy od tematu odejść trochę... :D
czasami tylko troszkę xD

a może do hobby albo różności
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
ja bym to dodała do hobby... no bo tam są gadżetomaniacy, konkursomaniacy i próbkomaniacy xD

tytuł: GRATISOMANICY hehehehe nie no nie mam pomysłu xD
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Dzięki Rox ;)

Ja myślałem o Hobby-Kolekcjonerstwo

Tak z resztą wygląda ten temat. Pielęgnacja i Uroda ni jak się ma do gadżetów :D
 

mag349

Scrapoholiczka :D
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
663
Punkty reakcji
2
Miasto
dolnośląskie
Ale jeśli dalej chcecie pisać tu o np. gfk czy streetcomie itp. to ja bym jednak polecała Różności :)
 

Onnn23

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Gdzie się Go nie "wsadzi" to i tak bedzie to samo :)

I jestem za smietniczkiem :) Multum niepotrzebnego spamu. Temat byl milion razy werbowany :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ja jestem za gdyby posty w tym subforum nie były liczone. Ale poczekajmy poza tym na wypowiedź Kapciuszka, bo hobby i różności to jej działy.

Btw. nawet po zmianie nie pozwolę nikomu na za długą sygnaturę (kilkanaście osób boleśnie się o tym ostatnio przekonało)
 

Onnn23

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
z powdou sygnatur są litanie do niebios.
Wystarczy rozmiar 2

p.s. nie liczone posty to jest coś :D
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Yoggi, pisałam już wcześniej ;)

ten temat to jeden wielki spam, nie chce go u siebie w działach :p do śmietniczka z nim :]
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Jak dla mnie to bez różnicy, gdzie będzie - to niewiele zmieni. Ludzie nie interesują się tym, że spamują w 'swoim ukochanym temacie", a mają się interesować umiejscowieniem go?
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Uważam, że w dziale 'Kolekcjonerstwo' (jak już wcześniej wspomniałem) mielibyśmy większy 'zasięg' w tym co piszemy, bo np. posty o smyczach (moich) są usuwane, a to też darmowe gadżety ;]
Myślę, że w innym działa ludzie ograniczyliby się z ciągłym pisaniem "kliknie ktoś" ...
 

Onnn23

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Problem polega na tym, ze w Dziale bezpłatne próbki i gadzetą są jacys ograniczeni ludzie. Są odpowiednie tematy do negatywow, pozytywów, konkursów, zdjec, a i tak piszą w jednym temacie pomimo ostrzeżeń Administratora. To swiadczy o braku respektu dla admina i maja go gdzieś :D Potem jest tylko płacz.
Więcej. Problematyka w tym dziale była wałkowana niejednokrotnie, byly pomysly nie liczenia postów, temat byl nawet smietniczku i co? Kolko sie zamyka.
Statystki sa chyba jednak dla , nie których b. ważne.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Jestem za zmianą działu. Na śmietnik, żeby posty nie były wliczane...
Bo jak tak go przeglądam od czasu do czasu to 2/3 osób pisze tam tylko po to, aby sobie licznik postów nabić...
Bo nie raz już widziałem jak przez 10 postów ktoś cieszy się, że dostał gwiazdkę kolejną i może zmienić sobie opis...

Jak trafi do hobby to będzie jeszcze gorzej, bo o ile mogę zrozumieć zbieranie smyczy, pocztówek i kubków to już spamowania i natręctwa z prośbami o klikanie nie... No chyba, że mod odpowiedzialny za dział Hobby będzie rygorystycznie karał osoby nietrzymające się tematu :D
 
Do góry