Zlot 2013

Status
Zamknięty.
M

MacaN

Guest
Dobra, więc już 3 osoby na którykolwiek.
Liczę na resztę wypowiedzi.
 
A

alfabeta11

Guest
No taka sobota w lipcu to będzie idealny termin ;)

A jak dokładniej będzie z tym schroniskiem czy coś? Tak bardziej zorganizowane to będzie?
 
M

MacaN

Guest
Czyli rozumiem, że dla Ciebie to także którakolwiek sobota ?

Co do schroniska to pod koniec się ogarnie, no bo jeśli uzbierałoby się kilka osób chętnych do przenocowania w schronisku to można zarezerwować oczywiście wcześniej ( jak piałem w czerwcu ) dane miejsca noclegowe.

Ja to po prostu widzę tak, że ludzie co jadą z daleka ( np. ja mam pociągiem wiele godzin jazdy ) zostają na noc - tani nocleg i najlepiej w nowo poznanym gronie. Pytanie tylko ilu takich chętnych będzie ;)
 
M

MacaN

Guest
Dobra, więc jak każdemu to takie obojętne to w takim razie proponuję 27 lipca.

Kto wstępnie będzie ? ;) Policzmy się :p
 
W

wiki9969

Guest
Jak nie będzie organizowana jakaś rodzinna impreza to będę. :)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
9macan5 napisał:
Dobra, więc jak każdemu to takie obojętne to w takim razie proponuję 27 lipca.

Dzień przed moimi urodzinami :crazy:


Ale widzę, że wreszcie Wam coś z tym zlotem wypala, to super ^_^
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
9macan5 napisał:
proponuję 27 lipca.
Eh ja wesele akurat wtedy mam . 20 lipca też dobra data ,a że każdemu to obojętne ,więc chyba problemu by nie było. :) A jeżeli tak ,to przepraszam za komplikacje.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Spoko, na razie to jest tylko taki orientacyjny termin, aby zobaczyć kto jest w ogóle chętny i się interesuje zlotem.
 
W

wiki9969

Guest
No ja 27 chyba będę organizować małe przyjęcie. Ale można je zawsze przenieść. Natomiast 20 jak najbardziej mi odpowiada. ;)
 
M

MacaN

Guest
A więc 20 lipca, rozumiem więc że można tu liczyć w takim wypadku wstępnie na 4 osoby + ja ( na razie ) ? ;)

// widzisz Jendrula, bo to Ja w końcu się za coś wziąłem a jak ja się za coś biorę to dokończę dzieła :D
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Blissful napisał:
yhmm Jak pisałam rolki + forumowiskowe piwko
Ja tylko tak z ciekawości. Może mi ktoś wyjaśni dlaczego przy tej wypowiedzi jest "minus" ?



Jendrula napisał:
Dzień przed moimi urodzinami
U mnie byłyby imieninki. Tak prawie tuż tuż.
Jendrula napisał:
Ale widzę, że wreszcie Wam coś z tym zlotem wypala, to super
Też trzymam kciuki.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Bluesia napisał:
Ja tylko tak z ciekawości. Może mi ktoś wyjaśni dlaczego przy tej wypowiedzi jest "minus" ?
Dobre pytanie..... ciekaw jestem kto był taki "mądry" i dał minusa bez powodu. Niech się objawi.
 
M

MacaN

Guest
To wina anonimowego oceniania... ja też miałem kilka minusów, ale ktoś je wspaniałomyślnie zneutralizował.

Wróćmy jednak do tematu ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Tyle osób pisało, a tylko 5 jak na razie jest chętnych na cokolwiek... mam nadzieję, że to się zmieni :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Bluesia napisał:
Ja tylko tak z ciekawości. Może mi ktoś wyjaśni dlaczego przy tej wypowiedzi jest "minus" ?
Ja Ci odpowiem, ktoś nagminnie mnie hejtuje, a ja nagminnie to ignoruje :szuka: Jeśli się ktoś dobrze bawi zachowując się jak przedszkolak to czemu nie mnie nie ubędzie, a czerwony kolor jest taki kobiecy... :huh:

No zobaczymy kto finalnie się pojawi... :p
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
9macan5 napisał:
rozumiem więc że można tu liczyć w takim wypadku wstępnie na 4 osoby + ja ( na razie ) ?
O ile nie złamie nogi ,albo coś w tym stylu to będę.



Bluesia napisał:
Ja tylko tak z ciekawości. Może mi ktoś wyjaśni dlaczego przy tej wypowiedzi jest "minus" ?
Bluesie nie mów ,że nagle reputacja zaczęła Ci przeszkadzać . ;) Radzę się przyzwyczajać ,bo to nie pierwszy i nie ostatni tak "oceniony" post. ^^
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
9macan5 napisał:
// widzisz Jendrula, bo to Ja w końcu się za coś wziąłem a jak ja się za coś biorę to dokończę dzieła
Upomnij się o jakąś rangę "Organizator spotkań" czy coś w tym stylu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry