Zlot 2013

Status
Zamknięty.
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Swoją drogą to chętnych na ten zlot nie ma zbyt wielu. Jak tak dalej będzie to spotkanie się jednak nie odbędzie.
A czego się spodziewałaś ? :D 10 osób to będzie max pewnie, chociaż i tak sukces. Oczywiście najlepiej sobota bo już wiem, że robota w wakacje będzie się kręcić, więc wiadomo, piątek po południu obiadek, do pociągu na weekend do jakiegoś miasta i w niedziele powrót. ;)
 
W

wiki9969

Guest
Trochę mało. :( Weekend jak najbardziej mi odpowiada. Ciężko byłoby mi się w ciągu tygodnia wyrwać.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Kolejna próba zlotu?
Ostatnia zakończyła się chyba właśnie w tym oto miejscu planowania.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy ma parcie na tego typu party. Ponadto każdego co innego interesuje. U mnie np. to musiałoby być tak :
- miejsce : Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań
- weekend, ale nie ten, kiedy np. jestem na urlopie
- przynajmniej kilka osób 30+ i wyżej
- inne

Jeśli teraz znajdzie się kilku takich maruderów jak ja, co to sobie wymyślają swoje kryteria, no to nie ma mocnych. Jest pod górkę. Z drugiej strony wystarczy, że się kilku znajdzie, którzy zwyczajnie chcą i im pasuje. W końcu nie o ilość chodzi, lecz jakość :)
 
M

MacaN

Guest
Bluesia napisał:
wystarczy, że się kilku znajdzie, którzy zwyczajnie chcą i im pasuje. W końcu nie o ilość chodzi, lecz jakość
Tylko takich oczekuję. Nikt tutaj nie będzie się dostosowywał do jednej osoby...



Ahriman napisał:
Kolejna próba zlotu?
Ostatnia zakończyła się chyba właśnie w tym oto miejscu planowania.
Zamiast marudzenia proponuję wesprzeć próbę. ;)
 
M

MacaN

Guest
Bluesia napisał:
A kto, gdzie, coś takiego napisał ? ( kręcenie głową.....)
A kto, gdzie, napisał coś, przez co poczułaś się na tyle dotknięta, by się do tego odnieść ? ( kręcenie głową...)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Moje kręcenie głową nie bierze się z "dotknięcia". lecz nieumiejętności czytania przez niektórych tego, co jest napisane. Teraz też to miało miejsce. Zatem kolejne kręcenie głową....

Miłego, udanego spotkania....
 
M

MacaN

Guest
Warszawa - 3
Poznań - 1
Wrocław - 0
Kraków - 7
Gdańsk - 0
--------------------------------------
Lipiec - 9
Sierpień - 1
Wrzesień - 1
 
M

MacaN

Guest
Tak właśnie.

Mi pasuje każdy weekend. Jednak trzeba koniecznie określić, który to ma być weekend.

Dokładnie chodzi o sobotę, wiadomo, że w piątek każdy musi dojechać po pracy. Musimy też ustalić kto by zostawał na noc np.w schronisku, aby w okolicach czerwca już zamówić miejsca ( chyba, ze każdy chce nocleg we własnym zakresie - wtedy nie ma problemu ).
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja mieszkam 40 km od Krk, więc dla mnie dojazd to nie problem. Ci którzy przyjadą z daleka, muszą sobie coś załatwić. Myślę, że nie będą mieli z tym jakiegoś większego problemu. Ja w wakacje ide do pracy, więc również tylko weekend mnie ratuje. Na razie pasuje zrobić ankietę, aby określić ile osób w ogóle pojedzie. Taką ostateczną, żeby było wiadomo :)
 
M

MacaN

Guest
Tzn. na razie trzeba by wybadać komu pasuje jaki termin. ja wybieram wszystkie 4, Załóżmy, że dajemy 3 dni na wypowiedzenie się na ten temat, po 3 dniach ustalamy ostateczną datę.
 
W

wiki9969

Guest
Ja jeżeli miałabym jechać do Krakowa, to musiałabym gdzieś się zakwaterować. Czyli wychodzi na to, że spędzę noc w schronisku. ;)
 
M

MacaN

Guest
O matko, no jak ciężko się dogadać - który ? :D

Bo to, że sobota w lipcu to wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry