Zdjęcia do oceny

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Rozumiem Twoje rozgoryczenie i po Twoim wyjaśnieniu wiem, że może się co nieco zagotować. Dla mnie jednak nawet tekst w moją stronę : "coś mi tło nie pasuje" jest znakiem, że odbiorca nie widzi tego, co chcę ukazać, czyli trzeba poprawić. No chyba, że przyjmuję, iż fotka ma być dla konkretnego widza i przysłowiowy Kowalski mnie nie interesuje. Ale to z kolei gryzie się z moim nastawieniem. Zależy mi nawet na opinii takich Kowalskich i Nowaków. ;)

to zależy, bo jak w ten sposób wypowiadają się przeciętni ludzie, nie mający pojęcia o fotografii.. no to chyba jest coś nie tak.
ja się kompletnie na tym nie znam i nie zwracam uwagi na tło. ja po prostu widze dziewczynę i albo mi się to zdjęcie podoba albo nie.

no chyba, że mamy doczynienia z profesjonalistami.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
te zdjęcia nie sprawiają wrażenia jakby robił je ktoś początkujacy. Mamy tu foty fotografa, który wie czego chce...i doskonale radzi sobie z obróbką i ustawieniem świateł
zgadza się, fotki wyglądają na bardzo przemyślane. no po prostu są dobre. niemniej - początek tu na forum, bardzo spektakularny! (no, chyba że ominęłam wcześniejszy debiut, acz nie sądzę..)
 
Do góry