Zaufanie do ludzi po zdradzie

Sylvan

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
mam 29 lat. Mój łącznie 7-letni związek zakończył się w rok po ślubie. Okazało się, że moje tzw. żona miała romans, który zaczął się pół roku po ślubie i trwał kilka miesięcy.
Naturalnie rozwiedliśmy, jeszcze "rozwód" kościelny, ale to pikuś. Problem jest z przyszłością z kimś innym.

Nasz związek był udany. Zdrowie nam dopisywało, pieniędzy nie brakowało, podobne charaktery, zainteresowania. Były jakieś spory, ale naprawdę drobne. I jak to się mówi: nie szliśmy skłóceni spać. Tym bardziej szokiem był dla mnie romans żony. Po prostu kolega z pracy potrzebował pocieszenia, bo ciągle kłócił się ze swoją żoną, a moja "chciała spróbować kogoś innego". Serio to było jej wytłumaczenie...

Minął rok, problemem jest teraz, że nie potrafię zaufać nikomu. Okazało się, że niektóre (nie wszystkie), ale imprezy integracyjne w nowej pracy, zajęcia fitnessu to było np. bzykanko w hotelu. Nic nie wskazywało na JAKIEKOLWIEK problemy i gdyby nie przypadek, to pewnie do dzisiaj by się chędożyła na boku. Chodzi o to, że nie wyobrażam sobie, by moja przyszła partnerka coś ukrywała, była niedostępna, chodziła na jakieś imprezy beze mnie - a przecież nie mogę i nie zamierzam jej pilnować cały czas.

Pytanie do Was: czy zderzyliście się ze zdradą i czy też mieliście problemy z zaufaniem? Jak to pokonaliście? Czy to jakoś wpływało na Waszego kolejnego partnera?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
"chciała spróbować kogoś innego". Serio to było jej wytłumaczenie...
Wytłumaczenie całkiem niezłe wbrew pozorom. Po prostu nie szukaj dziewic następnym razem. W pewnym momencie przychodzi myśl "mam jedno życie, nie chcę nie mieć porównania będąc tylko z jednym partnerem".

Jeśli chodzi o zaufanie, to jego podstawą jest kontrola. Oczywiście nie kontrola nachalna, ale inteligentna. Nie poprzez sprawdzanie wiadomości, fb, itd. (to jest powód, da którego bym z kimś zerwał od ręki), ale poprzez rozmowę. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, to w rozmowie, odpowiednio przeprowadzonej rozmowie wyczujesz wszystko. Głupie "jak tam impreza minęła? Jak było na zajęciach?" i wychwycisz odpowiedź pozbawioną szczegółów, albo wymyślanie ich na Twoje obecne potrzeby. Brak szczegółów = problem.

Jeszcze jedna dość ważna rzecz, zawsze musisz pamiętać, że najważniejszą osobą w życiu jesteś Ty sam, a Twoja "druga połówka" jest tylko miłym dodatkiem w Twoim życiu. Bez niej, albo z inną na jej miejscu Twoje życie nadal powinno się toczyć swoim rytmem. Zatem kluczem do spokoju jest brak dużego zaangażowania emocjonalnego.

Odpowiadając na Twoje pytanie, miałem problem z zaufaniem i rozwiązałem go poprzez "wejście w umysł" mojej dziewczyny, dokładne poznanie jej przeszłości, jej sposobu myślenia i wyeliminowanie czynników (w tym ludzi i zajęć), które uznałem za niebezpieczne (nie mam zamiaru się wdawać w szczegóły). Jeśli ktoś to nazwie manipulacją, to się z nim w 100% zgodzę, ale przynajmniej mam pewność z kim jestem. W życiu trzeba chodzić na ustępstwa i wspólnie wypracowywać złoty środek, inaczej możesz się spotykać z kimś na bzykanie i miłe wspólne wypady przez 2-3 miesiące (to przecież nie jest wcale strata czasu, to nadal jest miłe, pozytywne doświadczenie, które przeżyłeś, ze swoją ex żoną także zapewne miałeś ich mnóstwo).

Czy po tym była jakaś zemsta
Za to i kara czyli
Porządne bicie za zdradę
Lub obicie typa i dodatkowo
Za to golenie włosów lub
Obcięcie włosów.
Weź się nie ośmieszaj.

@Gressil @wiki9969 uważam, że post PanaK podlega pod paragraf, a Wy jako strona odpowiadacie za zamieszczane tu treści. Zróbcie w końcu porządek z tym mizoginem i nie mam tu na myśli tylko usunięcia posta. To co widzicie powyżej to nawoływanie do przestępstwa: pobicia, obcięcia włosów i morderstwa, to jest GRUBE przegięcie pały. Piszę to specjalnie w poście publicznym.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Wytłumaczenie całkiem niezłe wbrew pozorom. Po prostu nie szukaj dziewic następnym razem. W pewnym momencie przychodzi myśl "mam jedno życie, nie chcę nie mieć porównania będąc tylko z jednym partnerem".

Jeśli chodzi o zaufanie, to jego podstawą jest kontrola. Oczywiście nie kontrola nachalna, ale inteligentna. Nie poprzez sprawdzanie wiadomości, fb, itd. (to jest powód, da którego bym z kimś zerwał od ręki), ale poprzez rozmowę. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, to w rozmowie, odpowiednio przeprowadzonej rozmowie wyczujesz wszystko. Głupie "jak tam impreza minęła? Jak było na zajęciach?" i wychwycisz odpowiedź pozbawioną szczegółów, albo wymyślanie ich na Twoje obecne potrzeby. Brak szczegółów = problem.

Jeszcze jedna dość ważna rzecz, zawsze musisz pamiętać, że najważniejszą osobą w życiu jesteś Ty sam, a Twoja "druga połówka" jest tylko miłym dodatkiem w Twoim życiu. Bez niej, albo z inną na jej miejscu Twoje życie nadal powinno się toczyć swoim rytmem. Zatem kluczem do spokoju jest brak dużego zaangażowania emocjonalnego.

Odpowiadając na Twoje pytanie, miałem problem z zaufaniem i rozwiązałem go poprzez "wejście w umysł" mojej dziewczyny, dokładne poznanie jej przeszłości, jej sposobu myślenia i wyeliminowanie czynników (w tym ludzi i zajęć), które uznałem za niebezpieczne (nie mam zamiaru się wdawać w szczegóły). Jeśli ktoś to nazwie manipulacją, to się z nim w 100% zgodzę, ale przynajmniej mam pewność z kim jestem. W życiu trzeba chodzić na ustępstwa i wspólnie wypracowywać złoty środek, inaczej możesz się spotykać z kimś na bzykanie i miłe wspólne wypady przez 2-3 miesiące (to przecież nie jest wcale strata czasu, to nadal jest miłe, pozytywne doświadczenie, które przeżyłeś, ze swoją ex żoną także zapewne miałeś ich mnóstwo).


Weź się nie ośmieszaj.

@Gressil @wiki9969 uważam, że post PanaK podlega pod paragraf, a Wy jako strona odpowiadacie za zamieszczane tu treści. Zróbcie w końcu porządek z tym mizoginem i nie mam tu na myśli tylko usunięcia posta. To co widzicie powyżej to nawoływanie do przestępstwa: pobicia, obcięcia włosów i morderstwa, to jest GRUBE przegięcie pały. Piszę to specjalnie w poście publicznym.
Przypadku złapania na zdradzie
Co ma zrobić dać kwiaty i pić po
Tym wódkę typem.
To jest nowoczesne.
Gdy kobieta pobije typa za
Zdradę jest to naturalne.
Typ ma jej dawać kwiaty i
Wielbić a później
Dawać kilka tysięcy po
Rozwodzie.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Panie K. łapiesz kogoś na zdradzie - automatycznie odchodzisz. Proste.
Także proszę tutaj o żadnej przemocy względem kobiet czy też innych osób nie pisać. Nie będę tego tolerowała, ponieważ jest to nawoływanie do nienawiści i jest to karalne.
Nie wiem jaki masz problem z kobietami, ale kobiety to nie panienki do towarzystwa, które pakują się pierwszemu lepszemu do łóżka. Wiem, że są takie osoby, ale nie należy wszystkich pakować do jednego worka. Także proszę o pohamowanie się w swoich wypowiedziach.

Teraz napiszę parę słów na temat zdrady z mojego punktu widzenia.
Ja nie ukrywam dla mnie wierność to podstawa. Jeżeli wiążę się z kimś to oddaję mu swoje serce, ale również i moja dusza do niego należy. To się nazywa miłość. Jeżeli ktoś trzyma w dłoniach moje serce to jak ja mogę spojrzeć na kogoś innego? Mój Mężczyzna jest moim światem. Mój Mężczyzna jest moją miłością. I nikt poza Nim dla mnie nie istnieje. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej, ale trzeba wiedzieć czym jest prawdziwa i oddana miłość.
Jeżeli natomiast mężczyzna z którym jestem by mnie zdradził, to w dniu w którym bym się o tym dowiedziała zostawiłabym go.
Ja nigdy nie zdradzę to i zdrady nie uznaję.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Panie K. łapiesz kogoś na zdradzie - automatycznie odchodzisz. Proste.
Także proszę tutaj o żadnej przemocy względem kobiet czy też innych osób nie pisać. Nie będę tego tolerowała, ponieważ jest to nawoływanie do nienawiści i jest to karalne.
Nie wiem jaki masz problem z kobietami, ale kobiety to nie panienki do towarzystwa, które pakują się pierwszemu lepszemu do łóżka. Wiem, że są takie osoby, ale nie należy wszystkich pakować do jednego worka. Także proszę o pohamowanie się w swoich wypowiedziach.

Teraz napiszę parę słów na temat zdrady z mojego punktu widzenia.
Ja nie ukrywam dla mnie wierność to podstawa. Jeżeli wiążę się z kimś to oddaję mu swoje serce, ale również i moja dusza do niego należy. To się nazywa miłość. Jeżeli ktoś trzyma w dłoniach moje serce to jak ja mogę spojrzeć na kogoś innego? Mój Mężczyzna jest moim światem. Mój Mężczyzna jest moją miłością. I nikt poza Nim dla mnie nie istnieje. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej, ale trzeba wiedzieć czym jest prawdziwa i oddana miłość.
Jeżeli natomiast mężczyzna z którym jestem by mnie zdradził, to w dniu w którym bym się o tym dowiedziała zostawiłabym go.
Ja nigdy nie zdradzę to i zdrady nie uznaję.
Bóg dał wszystkim cywilizacją na
Ziemi prawo i przekazał je
Pod postacią zrozumiałą
Dla wszystkich ludów na
Ziemi i tym prawie
Uznał że zdrada jest
Poważnym czynem
Kryminalnym i
Prawo dzisiaj powinno
Też traktować zdradę
Jak czyn kryminalny
I po tym nie może
Pracować dla państwa a
Zwykły obywatel traci
Całkowicie prawo wyborcze.
USA po dowodzie zdrady ta
Osoba traci stanowisko i nie
Ważne jaką pełni funkcję.
Prawo powinno
Jeśli są dowody
Zdrady.
Powinno wymagać by
Facet który zdradził i
Nie wiedział o tym że
Jest stanie zajętym
Powinnien zapłacić mu
Odszkodowanie i
Tak samo kobieta np
Prawdopodobnie
USA pozwała kochankę
Męża i sąd dał je
Odszkodowanie .
Prawo promuje by kobiety
Zdradzały bo zyskuje alimenty i
Dodatkowo nie ma tabeli
Minimalnych alimentów .
Facet zdradzi płaci alimenty
A żona jeśli go zdradzi też
Płaci a powinno
Narzucać zabranie dzieci
I zakaz kontaktu i
Facet za to samo ma
Zakaz kontaktu z dziećmi
A sąd uznaje to za słuszne .
Nawet po zdradzie kobieta
Dostaję połowę jego majątku.
Dlatego prawo promuje do
Zdrady kobiety a facet nie ważne
Czy zdradzi lub padł ofiarą
Ponosi te same skutki finansowe.
 
Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Prawo promuje... Tylko że ja tej promocji nie widzę. I nie każda kobieta zdradza tak samo nie każdy mężczyzna jest do tego skłonny. Grunt to zaufanie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Prawo promuje... Tylko że ja tej promocji nie widzę. I nie każda kobieta zdradza tak samo nie każdy mężczyzna jest do tego skłonny. Grunt to zaufanie.
Zachęca finansowo kobiety do
Zdrady bo dostaje za to
Alimenty jeśli ma dzieci i
Jego majątek i dostaje
Pieniądze za zdradę i
Nie musi się przejmować
Skutkami zdrady .
Facet nie odważy się zdradzić bo
Finansowo na tym staci i dodatkowo
Dostanie zakaz zbliżania się do
Dzieci i większość kobiet sądach
To kobiety i za to dostanie
Sporą kwotę do płacenia .
Skutki finansowe powinni
Spotykać też kobiety.
Za zdradę zabranie dzieci,
Zakaz kontaktu z nimi,
Nie dostaje jego majątku.
Jeśli wybaczy zdradę a
Skutkiem zdrady jest ciąża
To ma pełne prawo wysłać je
Do domu dziecka i po urodzeniu
Nie dostaje tego dziecka,
Takie samo prawo gdy jedno
Jest jego a inne innego nie
Dostanie żadnego gdy test
Genetyczny potwierdzi czyje jest
Dziecko i dostaje dziecko
Męża a obce dom dziecka .
Żaden facet nie odważy się na
Zdradę gdy prawo pozwala na
Posiadanie broni bo jest to
Niebezpieczne.
Bóg narzucił każdej grupie
Etnicznej lub przez proroków
By kobieta po ślubie potwierdzała
Ubraniem swój stan i każdej
Cywilizacji było to oczywiste
I obowiązek prawny by
Potwierdzać stan zajęty ubraniem.
Prawo dzisiaj powinno być temu
Wierne i narzucać by sklepy
Miały osobną kategorię stan
Zajęty i dawniej było to
Oczywiste świecie mody.
Prawo do posiadania broni jako
Motywacja dla faceta by nie
Wchodzić do tego domu.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ty chyba w trochę innych czasach żyjesz. 😉 Obecnie to trochę inaczej wygląda.

Mój przykład.
Mam odpowiednie wykształcenie, finansowo stoję bardzo dobrze. Majątek posiadam i w moim przypadku jest tak, że Mój Mężczyzna wchodząc do mojej Rodziny z automatu staje się współwłaścicielem tego co posiadam. Jesteśmy ustawieni. Czy patrzę na to co on posiada? Nie. Bo dla mnie liczy się to jakim jest człowiekiem, a nie jak gruby portfel posiada.
Więc gdyby taka dziewczyna jak ja dopuściłaby się zdrady to sama by straciła, a partner by zyskał. Nie opłaca się to. 😀
Z drugiej strony piszesz o tym że kobiety tak chętne są do zdrad. Zastanawiam się więc dlaczego mi to do głowy nie przychodzi?
Dlaczego ja jestem wierna?
Najwyraźniej trafiłeś na kogoś nieodpowiedniego w życiu albo masz jakieś zaburzenia.
Ja wiem jedno: jak przysięgam wierność to do końca swych dni.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Prawo promuje... Tylko że ja tej promocji nie widzę. I nie każda kobieta zdradza tak samo nie każdy mężczyzna jest do tego skłonny. Grunt to zaufanie.
Widać to po grupie samotnych matek.
Tej grupy społecznej nie było bo
Jeśli było dziecko to rozwód tylko
Powodu patologii a po tym ślub
I wybór wśród krewnych.
Dzisiaj te kobiety same wybierają
By zbierać pieniądze za dzieci i
Mogą wyłudzać pieniądze nawet
Jeśli dziecko nie jest jego i poważne
Problemy anulowaniem tego a
Sądy normalnie powinny kierować
Się sytuacją majątkową a normalnie
Ignorują to .
Oszukują firmę że nie są w
Ciąży i okradają tą firmę,
Nadmiar pieniędzy za samotną matkę,
Zbieranie od społeczeństwa pieniędzy
Z tego tytułu i nie ma składki
Gdy ojciec sam wychowuje dziecko.
Kultura masowa promuje brak
Wierności np gdy kobieta zdradzi to
Narzucają że winny jest facet a
Odwrotnie winny facet.
Feminizm i środowiska liberalne
Specjalnie promują zakaz posiadania
Broni by zachęcać do zdrady .
Bez tego żaden facet nie odważy się
Wejść do tego domu.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Widać to po grupie samotnych matek.
Tej grupy społecznej nie było bo
Jeśli było dziecko to rozwód tylko
Powodu patologii a po tym ślub
I wybór wśród krewnych.
Dzisiaj te kobiety same wybierają
By zbierać pieniądze za dzieci i
Mogą wyłudzać pieniądze nawet
Jeśli dziecko nie jest jego i poważne
Problemy anulowaniem tego a
Sądy normalnie powinny kierować
Się sytuacją majątkową a normalnie
Ignorują to .
Oszukują firmę że nie są w
Ciąży i okradają tą firmę,
Nadmiar pieniędzy za samotną matkę,
Zbieranie od społeczeństwa pieniędzy
Z tego tytułu i nie ma składki
Gdy ojciec sam wychowuje dziecko.
Kultura masowa promuje brak
Wierności np gdy kobieta zdradzi to
Narzucają że winny jest facet a
Odwrotnie winny facet.
Feminizm i środowiska liberalne
Specjalnie promują zakaz posiadania
Broni by zachęcać do zdrady .
Bez tego żaden facet nie odważy się
Wejść do tego domu.
Gazety, literatura, filmy i seriale
dla kobiet promują zdradę.
Tych mediach dla kobiet
Zawsze występuje wątek
Zdrady i wybielanie zdrady np
Dlaczego ja kobieta
Zdradziła faceta przed ślubem
I na zakończenie za mało
Ją kochał i próba
wybielanie bo był bezpłodny.
Większość przypadków
Mentalne dopuszczanie
Zdrady, wybielanie zdrady
Bo facet i różne powody
Wybielajace zdradę.
Serial 19 plus wybielanie
Zdrad przez kobiety.
Mediach gdy facet zdradzi
Zawsze jest zły.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Prawo promuje... Tylko że ja tej promocji nie widzę. I nie każda kobieta zdradza tak samo nie każdy mężczyzna jest do tego skłonny. Grunt to zaufanie.
Można zapytać dlaczego większość
Przypadków dostaje dziecko a facet
Nie i sporej części przypadków nie
Pozwala na spotkanie z dzieckiem i
Nie da się tego narzucić i zmniejszyć
Pieniądze które płaci i finansowo
Zachęcane są do zdrady i
Złe czyny powinny mieć taki sam skutek.
Ten sposób za zdradę nie spotykają
Skutki uboczne i finansowe.
Prawo powinno jeśli była zdrada
Prowadzić zasadę zakazu utrzymywania
Kontaktu z dziećmi do śmierci.
Przez alimenty promuje by zbierały
Pieniądze na dzieci a normalnie
Prawo powinno kierować się
Że jeśli facet ma więcej pieniędzy i
Chce je zabrać do siebie to dla każdego
Powinno być oczywiste że powinnien
Je dostać niż samotna matka która
Prowadzi styl życia prostytutki i
Zbiera pieniądze za nie a teraz
Nie da się tego wyjaśnić że
Dostaje je patologia i nie ma
Szans by je otrzymał i może
Zabrać je jeśli ma związek i
Może je zabrać od patologii.
Media wybielają patologię
np TVN dokument
O patologii która opowiada że typ z
Nową kobietą zabrał swoje dziecko
I dla zwykłych osób oczywiste jest
Że zabrał swoją własność od patologii.
Po tej kobiecie widać że jest patologią
Która zbiera pieniądze za dzieci i
Naturalne jest że miał prawo wejść
I zabrać to dziecko.
 
Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ostatnio przeczytałam tekst pewnej "znanej" osoby, która na pytanie "co jest lepsze być zdradzonym czy zdradzić" odpowiedziała że jedno i drugie jest dobre, bo należy doświadczyć negatywnych odczuć. Jeżeli młodzi ludzie mają takie osoby stawiane za wzorce to ja im współczuję.
Ok, każdy ma inne podejście i ja nikogo nie mam zamiaru pouczać. Ale zdrada to nie jest tylko skok w bok jak niektórzy to nazywają. Zdrada to przede wszystkim ogromny ból zadany drugiej osobie którego ciężko później pokonać. Po zdradzie nie tak łatwo jest się podnieść, a z pewnością nie jest łatwo zaufać drugiej osobie. Także jeżeli ktoś mówi, że "warto doświadczyć negatywnych odczuć" to niech lepiej zastanowi się nad tym co mówi.

Miłość nie zadaje bólu, także osoba która kocha nie zdradza.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Prawo promuje... Tylko że ja tej promocji nie widzę. I nie każda kobieta zdradza tak samo nie każdy mężczyzna jest do tego skłonny. Grunt to zaufanie.
Zachęca przez alimenty i dawanie im dziecka
Nawet jeśli jest patologią, odpowiada za rozwód a sądy to ignorują i dziwnym
Trafem są tam kobiety i promują zdrady i
Zachęcają do niej bo tylko to wyjaśnia
Czemu kobiety dostają dziecko.
Największy absurd to dawanie alimentów
Prostytutce lub mentalnej prostytutce
I prawo jeśli ojciec się zgadza powinno
Trafić do niego lub domu dziecka a
Ten fakt ukrywany w rodzinie lub
Domu dziecka .
Tym przypadku jest całkowicie jego
Własnością i ten oczywisty fakt
Powinnien oznaczać danie mu dziecka.

Osoby które dopuściły się zdrady i
Wyrok sądu to potwierdził.
Nie powinny mieć prawa do
Startu wyborach, pracować na
Rzecz państwa i pełnić stanowisk,
Nie posiadać prawa do głosowania.

Prawo promuje... Tylko że ja tej promocji nie widzę. I nie każda kobieta zdradza tak samo nie każdy mężczyzna jest do tego skłonny. Grunt to zaufanie.
Testy genetyczne jeśli nie zgodzi się
Na testy genetyczne to sądy ignorują
To i nawet ignorują testy prywatne.
Pozytywnym przypadku musi czekać do
Rozprawy lub ograniczone sądy pozwalają
Na jego okradanie.
Musi 300 dni od rozwodu i bez tego
Jest automatycznie ojcem.
Sądy pozwalają im zdradzać i to wyjaśnia
Ignorowanie testów genetycznych.
Dlaczego nie narzucają testów.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witajcie.

Nigdy nie miałem takiej sytuacji ze zdradą, bo nie byłem nigdy w partnerskim związku. Więc nie miałem kogo zdradzać i też nie miał mnie kto zdradzać.

Ale, zdrady z czegoś wynikają. Myślę, że nie są bez przyczyny. Są związki partnerskie i małżeńskie, które po czasie się znudzą, coś się wypala i wtedy jedna albo druga strona zaczyna szukać czegoś nowego, czego już nie dostaje w tym związku w którym jest.
Ja powiem szczerze, że nie potrafiłbym być z kobietą z którą nie czułbym się dobrze. A miałem znajomości też z kobietą jedną, drugą, gdzie nie czułem się zbyt dobrze.
Byłem przekonany, że to będzie dobra jakaś więź... no ale tak nie było. I jeśli spotykam taką kobietę z którą nie czuję się dobrze, swobodnie to wolę zakończyć taką znajomość na dobre. Bo tutaj innego wyjścia nie ma.
Ja mogę się nie wiem, jak starać o to, by to było dobre, jakieś pozytywne, ale jak to nie daje nic dobrego, to już to traci sens.
Wiem to z moich doświadczeń.

Nikt "na życzenie" nie ma wspaniałego związku partnerskiego, małżeństwa, wartości i najlepszych relacji.
To byłoby piękne, gdyby tak było.
Trafia się na osoby różne i nikt nie wie, czy trafi na kogoś, kto będzie wart uwagi i z kim będzie miło, czy nie będzie wart ktoś uwagi.
Dlatego bardzo dużo ludzi żyje w pojedynkę, bo brakuje im szczęścia do właściwej osoby.
 
Do góry