Zarobek na śmierci Jana Pawała II?

Status
Zamknięty.

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore chore....
 

Irjia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
gdzies w kosmosie
przykre i delikatnie mówiąc niestosowne, no ale cóż ludzie mają skłonności do przesady i głupoty...
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Jeżeli chcą się naśmiewać z głupoty prezydenta USA proszę ich sprawa ale i jemu się jakiś szacunek należy w końcu jest głową państwa a mieszanie w to osób takich jak papież i naśmiewanie się z ubioru w dniu pochówku i porównywania go to Świętego Mikołaja to już chyba wielka przesada. Gdy w Dani ukazała się karykatura Mahometa z bombą krzyk podniesiono niesamowity. A o tym się milczy.


Może dlatego, że większość z nas nawet wierzących jest już na troche wyższym poziomie... Muzułmanie palili Duńskie flagi i bojkotowali produkty spożywcze a zachód się z tego śmiał więc nie wiem czemu uważasz, że chrześcijanie powinni ich naśladować.


Tu nie chodzi o naśladowanie tylko o to, że muzułmanie potrafią walczyć o swoje wartości bronią tego w co wierzą (co nie znzczy , że sposób w jaki to robią jest dobry) a chrześcijanie pozwalają obrazać swoje wartości tak jakby tak musiało być nie mamy odwagi bronić swoich wartości i wiary bo boimy się być wyśmiani.
Myślę, że ta kartka powinna być wycofana ze sprzedaży jest to brak szacunku dla osoby zmarłej i tych którzy go kochali. :(
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
A nie wiem, czy pamiętacie, ale była chyba taka propozycja, by
sprzedać na aukcji internetowej pocięte nożyczkami szaty Jana Pawła II???

Nie wiem jak potoczyła się dalej... Ale moim zdaniem sprzedawać relikwie
tak wielkiej osoby
to totalne chamstwo. A na koniec dodam, że sam KOŚCIÓŁ
wpadł na ten "genialny" :( pomysł.
Pozdrawiam.

Nasza szkoła jest imienia (oczywiście) Jana Pawła II i na ślubowaniu na początku tego roku dyrektorka mówila, że szkoła zdobyła jakiś tam obrazek Wojtyły z kawałkiem jego szaty. (podobno wszystkie pod jego patronatem takie cuś mają :p) No tak, wiem że to się nijak ma do tematu (tylko to że jest związane z jpII, ale tak mi się przypomniało jakoś : D
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Siemianowice Śląskie
Nasza szkoła jest imienia (oczywiście) Jana Pawła II i na ślubowaniu na początku tego roku dyrektorka mówila, że szkoła zdobyła jakiś tam obrazek Wojtyły z kawałkiem jego szaty. (podobno wszystkie pod jego patronatem takie cuś mają :p) No tak, wiem że to się nijak ma do tematu (tylko to że jest związane z jpII, ale tak mi się przypomniało jakoś : D

Myślę, że jeżeli Twoja szkoła ma za patrona JP2, to nic złego nie zrobili. :) Pozdrawiam.
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
tragedia!!!!! gdybym wiedziala jak to zaskaryzalbym ich!!!!!
Zostawcie JPII w swietym spokoju!!!!!
 

LonaxP

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
...
fakt faktem trochę niesmaczne, ale z drugiej strony nie wyśmiewamy sie tu z JPII tylko z Busha.. a więc w czym problem?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No tak ale mimo wszystko. Moja kochana podstawówka do której tak bardzo chciałabym wrócić zwie się Olimpijczyków Polskich :D a do szkoły JP2 to u nas dzieci snobów chodzą bo to prywatna szkoła jest
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Problem tkwi w tym że użyli osoby Jana Pawła II aby ośmieszyć Busha i zrobili to w dosyć niesmaczny sposób.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Jak wyżej - Kościół zarabia do tej pory na śmierci Chrystusa i nikt z tego powodu nie płacze.
 

dziwaczekiwaczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Hmm...Poczytajcie moją historie która dla jednych może wydać się wzruszająca , straszna , śmieszna albo naiwna . Ale mnie to bolało...http://tnij.org/mojahistoria
 

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
Po co to komu? Żeby pokazać poziom intelektu Busha? Wg. mnie ludzie którzy wpadli na pomysł stworzenia tejże widokówki i CI co ją zrobili, sami są głupi :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry