zaręczona i zakochana

Status
Zamknięty.

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Gdzie Ty jeszcze widzisz porzadne, wartosciowe kobiety, skoro co chwila powtarzasz, ze wszystkie sa takie same, czyli te, co ida do lozka z kims przypadkowo poznanym na dyskotece, czy bawiace sie w "sloneczko" w gimnazjum - jak to Agata napisala ;)

A na swojego aniola bede wiernie czekac, bo sie nie poddaje tak szybko na ludziach, jak Ty :)

Mala korekta, gdzie ja napisalem ze WSZYTSKIE ?

Ja sie nie poddalem, tylko przejzalem na oczy. Pozatym aniol by sie ze mna marnowal wiec zostawie go dla Ciebie :)
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Mala korekta, gdzie ja napisalem ze WSZYTSKIE ?

Ja sie nie poddalem, tylko przejzalem na oczy. Pozatym aniol by sie ze mna marnowal wiec zostawie go dla Ciebie :)

Ale Ty masz taka tendencje, ze gdy bronisz swych brudnych i okrutnych racji, to wszystkie kobiety sa dla Ciebie takie same, a gdy bronisz innej mysli, to juz odegnujesz sie od wszelkich uogolnien.

Tak, do przodu :) To: Agato - zabrzmiało jakoś tak strasznie patetycznie...

No to jak mialbym powiedziec, zeby to zabrzmialo normalnie ? Swoja droga, nigdy nie wiem, co masz na mysli mowiac "do przodu".
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Ja mam lepsza mysl na miare mistrza Coelho: Milosc jest jak Sw. Mikolaj: bedzie przychodzic do Ciebie, poki bedziesz w nia wierzyc. Czyz to nie piekne ? :]
Żeby doczekać się Mikołaja, wcale trzeba być grzecznym - to taka podstawowa różnica :)
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Żeby doczekać się Mikołaja, wcale trzeba być grzecznym - to taka podstawowa różnica :)

W sumie zaczynam dostrzegac coraz wiecej podobienstw do tej analogii. Milosc (Mikolaj) czasem przychodzi obdarzyc hojnie prezentami, a czasem przyjdzie z rozga, co tez nie musi byc kara swoja droga :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ale Ty masz taka tendencje, ze gdy bronisz swych brudnych i okrutnych racji, to wszystkie kobiety sa dla Ciebie takie same, a gdy bronisz innej mysli, to juz odegnujesz sie od wszelkich uogolnien.

Ty zaczales od uogolnien ze wszytskie kobiety maja byc cudne i wspaniale.

Żeby doczekać się Mikołaja, wcale trzeba być grzecznym - to taka podstawowa różnica
smile.gif

Baa, niektorzy nawet bardziej lubia zabawy z rozga :)

Co do analogi to ja juz to pisalem nie raz.

sciety mikolaj to bajka dla dzieci a milosc to bajka dla doroslych...
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
dziecko niechciany prezent schowa do szafy, z "uczuciami" juz gorzej bywa :)

Zabawki tez sie psuje i wyrzuca do kosza. Kiedys mialem kilka takich zdalnie sterowanych samochodow na "smycz" - jak to ja nazywalem, bo byly zdalnie sterowane, ale na kabelek, wiec i tak musialem wszedzie za nimi lazic. Zwykle psulem je w dwa tygodnie ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jasne i po 30 latach malzenstwa jest dalej ta sama pasja i uczucie :eek:k:

Ale to byly graty. Bardziej sie oplacalo wyrzucic i kupic nowy samochod. To tez pasuje czasem do milosci...

a i owszem, czesto bywa tak ze im lepszy koles ma samochod tym lepsze szczescie w "milosci" :)
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Ale moje madre porownanie milosci do Mikolaja chociaz sie przyjelo. Ciekawe, gdzie sie wybrali ci wszyscy moderatorzy...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
to porownanie to zadna nowosc :] a moderatorzy maja cos lepszego do roboty niz marnowac czas przed kompem
 
P

P@tryk

Guest
Odwołując się do kilku poprzednich postów powiem tak, porządne dziewczyny to zagrożony gatunek, za parę lat będzie na skraju wyginięcia, a za paręnaście lat będzie można takie dziewczyny zobaczyć w muzeum :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jasne i po 30 latach malzenstwa jest dalej ta sama pasja i uczucie :eek:k:



a i owszem, czesto bywa tak ze im lepszy koles ma samochod tym lepsze szczescie w "milosci" :)


Nie ta sama, ale to nie zmienia faktu, ze istnieja takie malzenstwa , tylko niestety coraz rzadziej.Poza tym zmienilo sie chyba Twoje myslenie Trollu, jak byles tu wczesniej to chyba wierzyles w milosc, teraz juz chyba nie bardzo. Chociaz z jednej strony to nie dziwie Ci sie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry