Zapuszczanie włosów..

nieprzytomna

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mnie też prawie nie rosną. ;/
a podobno skrzyp polny pomaga, rosną szybciej, a do tego są gęstsze.
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Tabletki z drożdży piwnych polecam,ale co do szybkości wzrostu włosów to chyba nie ma na to złotego środka,rozmawiałam kiedys z fryzjerką to mi powiedziała że właśnie im włosy dłuższe tym wolniej rosną,juz taka ich natura
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja 2lata temu jak patrze zdjęcia miałam włosy dłuższe z 4cm niż teraz a ich długo nie podcinałam z rok. Zaczęłam chodzić częściej na poczatek ściełam z 2cm, bo były zniszczone koncowki i tak od teraz trwam w tej samej dlugosci za lopatki w dodatku mam cienkie. Biore belisse detox i poczekam moze cos pomoze...
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
ja biorę Belissę, myję szamponem Joanna do włosów cienkich i używam Wax i widzę różnicę ;)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
hehe, jak to czytam to mam to ochotę mamie pokazać, która twierdzi, że to nie możliwe jest, by moje włosy tak nie rosły i sądzi, że je podcinam. Może i kiedyś je podcinałam, bo tu coś odstawało albo tu było coś nie tak ale nie teraz. Mi włosy tylko wypadają. Od jakichś dwóch lat [!] mam praktycznie tę samą długość. Już powinnam być łysa, ale że są gęste coś jeszcze mnie grzeje w ten pusty łebek.
To co polecacie najbardziej? Chodzi mi o tabletki z apteki. Które są sprawdzone?
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mi polecono szampon i odżywkę firmy Dermena, dostepna w aptece. Koszt za jedną sztukę ok 25-30 zł. Pobudza mieszek włosowy i prowadzi do wzrostu wwłosów. pierwszy rezultat po ok 3-4 tygodniach. Zaczęłam stosowac , zobaczymy co będzie dalej.
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Polecam suplementy diety - te z największą zawartością skrzypu polnego który stymuluje wzrost włosów np belissa + dobry szampon (bez sztucznych składników, bez parabenów) RADICAL !!!! Polecam kurację w kapsułkach również RADICAL po niej włosy rosną szybciej. Dodatkowo rób sobie masaż przy myciu głowy, pobudzisz cebulki głowy. Używaj delikatnej szczotki aby nie niszczyć włosów a i gdy raz na 6 miesięcy chodzisz podcinać włosy to podcinaj 2-3 cm
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Tez polecam Dermenę, pobudza mieszki włosowe i na prawdę rezultaty sa widoczne
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wax jest niezły ale trzeba go na parwde regularnie stosować, jednak nie ukażdego sa efekty
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja tez jestem w trakcie zapuszczania włosów, z doświadczenia wiem, że są w dużo lepszym stanie jak je regularnie podcinam (same zniszczone końcówki), w sumie skrzyp polny też pomaga i kuracje dostępne w aptekach.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Sprzyp polny bardzo dobrze działa na odbudowę włosów, jednak niep rzyspiesza ich wzrostu, ale jest bardzo zalecany także przy ich zapuszczaniu. Cieżko mi uwieżyć w działanie śrdków przyspieszających wzrost włosów. Mogą pobudzić wzrost, ale nie przyspieszyc. Moim zdaniem podstawą jest odpowiednia pielęgnacja, zdrowe odżywianie i ciągła regeneracja :)
Ja uzywam raz w tygodniu maski regenerującej i wloski mam duzo lepsze. http://www.splendore.pl/BIOCARE_Silk_Regeneration_Hair_Mask_1000_ml_p4139.html Oprocz niej wczensiej wspomniany Wax :)
 

ekspert hapantoten

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Włosy rosną lepiej a przedewszystkim będą zdrowsze i piękniejsze, jeżeli w czasie zapuszczania wesprze się je suplementami skomponowanymi pod kątem wzmocnienia i odżywienia włosów.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
A mi kiedyś rosły bardzo szybko, ale dwa lata temu ścięłam sobie na bardzo krótko, a później podcinałam regularnie przez ok. poł roku i teraz nie chcą mi rosnąć :(  Biorę Belisse, nakładam maseczki, staram się nie używać prostownicy i nie suszyć suszarką, a i tak mam dopiero do ramion. Przez rok tak mało urosły, gdy wcześniej przez rok urosłyby mi ze dwa razy tyle. Nie wiem co się dzieje :/
 

BabyB

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak dobrze już mieć problem za sobą ;-) Ale podzielę się swą opinią na temat siarki, jej działaniu na skórę, włosy i paznokcie, byc może ktoś zechce skorzystać..

Okazuje się, że gdy brakuje w organizmie siarki to inne minerały są trudno przyswajalne i widać to na pierwszy rzut oka: włosy twardnieją i wypadają, skóra traci jędrność, pogarsza się samopoczucie.Ja od lat suplementuje się czym się da i udaje się życ bez lekarzy. Od kiedy dowiedziałam sie o Sufrinie postanowiłam ot tak wypróbować i wzmocnic organizm siarką od środka. Po trzech opakowaniach efekt był zdumiewający, stan mojej skóry sie poprawił a włosy.. niby takie same a jednak.. trudno to określić, bardziej błyszczą w dotyku jakieś inne. Dałam opakowanie córce na trądzik ciekawa jestem czy dla niej będzie równie dobry. Jeśli tak to Sufrin będzie moim odkryciem roku :)
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Jedź witaminy, dobrze sę odżywiaj. Uzywaj odpowiednich odżywek.
Masuj skórę głowy podczas mycia to pobudza cebulki do wzrostu i zamyka łuski.

A tu masz link do przepisu na domowy szmpon przyśpieszający wzrost włosów ...

http://www.handsomemen.pl/przepisy,cienkie_wlosy,domowy_sposob_na_szybki_wzrost_wlosow.html#.UG6JGK4wqG8
 
Do góry