Zapuszczanie włosów..

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Całe życie marzą mi się długie włosy. Obecnie mam lekko za łopatki. Są dość mocne, i nie narzekam na nie. Ale wciąż mam wrażenie, że one po prostu nie rosną.. Końcówki ścinam raz na pół roku..
Innym bardzo szybko rosną, a mi prawie wcale..

Od czego to zależy i czy są na to jakieś sposoby, aby je jakoś ,,popędzić'' :D
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Podobno pomagają suplementy diety typu silica czy tym podobne. Nie stosowałam, więc nie wiem czy tak rzeczywiście jest, ale moje znajome tak twierdzą :)
 

Meghna

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Może wypróbuj Seboradin Lotion Regenerujący, który jest odżywką, ale też prowadzi do szybszego porostu włosów.
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Moje też szybko nie rosną :(
Ale przez jakis czas używałam szamponu ze skrzypu polnego i tabletki na włosy :)
Odziwo mi pomogło.
Szampon i tabletki można kupić w aptece :)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Osobiście nie miałam nigdy takiego problemu, bo mi włosy rosną strasznie szybko i jestem na nie aż zła, bo czasem wolałabym żeby na jakiś czas się zatrzymały. Moja znajoma łykała tabletki, które kupiła w aptece i faktycznie pomogły jej więc polecam.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja jakiś czas łykałam Vitapil, żeby mi włosy nie wypadły i pomogło =]

A na porost też chętnie wypróbowałabym jakiś złoty środek, bo włosy rosną mi średnio 1-1,5 cm na miesiąc a marzą mi się takie do pasa xD

A sztuczne to ja już miałam, na ringi doczepione, zła byłam strasznie bo co pare dni musiałam poprawki robić, bo mi z włosów się ześlizgiwałyi w końcu zostawiłam tylko dwa blond pasemka =]
 

maxxxa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mi strasznie szybko rosną, ale to kwestia genów. Z włosami jak z paznokciami - nawet jak zastosujesz jakiś specyfik i szybciej urosną, to będą słabsze, a chyba nie o to chodzi? Radzę uzbroić się w cierpliwośći znaleźć jakieś fajne uczesania na aktualną długość :) No i nie rezygnować! Długie włosy są sexy :) I nie przesadzać, hah, za długie też ładnie nie wyglądają ;)
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
mi też się marzą długie włosy;] na razie mam do łopatek.
myslę ze najlepszym sposobem zeby zapuścić włosy jest cierpliwie czekać aż urosną.
można stosowac jakieś odżywki zeby sie włosy nie zniszczyły.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
A możecie polecić jakąś dobrą odżywkę dla włosów przetłuszczających się? No i najlepiej żeby wspomagała porost =]
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Widziałam ostatnio szampon WAX i mam zamiar go wypróbować :) .

Stosuję odżywkę z tego i jest naprawdę rewelacyjna i poważnie widzę zmiany :) I podobno ona wzmaga porost, ale pamiętajcie, że nie wystarczy nałożyć ją na mokre włosy i sobie z ręcznikiem chodzić. Bo ona działa pod wpływem ciepła. więc związuję te nasmarowane odżywką (odżywki nie szczędzę i wmasuję ja także w skórę głowy) gumką na czubku głowy i co jakiś czas ogrzewam je zwykłą suszarką do włosów i chodzę w ręczniku.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Też o wax dużo słyszałam, chyba sama wypróbuje =]
 

Słodka Nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
okolice Gdańska ;)
Ja używam WAXA rewelacyjny :) Trzeba tylko uważać żeby kupić WAX HENNA angielskiej firmy bo ten polski WAX jest podróbą i nic nie pomaga. Odzywkę robi się raz na tydz. Efekty są: zdrowe i lśniące włosy zauważyłam, że szybciej rosną i są gęściejsze :) Polecam !
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
A jak je odróżnić?
Bo ja mam taki biały z brązowymi napisami WAX TREATMENT czy jakoś tak, to dobry?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja mam podobnie. Do tej pory zazwyczaj nosiłam włosy średniej długości lub całkiem krótkie a teraz zamarzyły mi się długie. Od ponad roku zapuszczałam i zatrzymały mi się na długości lekko za ramiona, a chciałabym żeby urosły jeszcze przynajmniej z 10 - 15 centymetrów. Podcinałam, myłam różnymi szamponami i nic i w końcu stwierdziłam, że je sobie przedłużę i przy okazji zagęszczę. I pani w salonie Kleopatra w Warszawie mi to zrobiła włosami naturalnymi ocywiście. Nie mam niestety zdjęć z przed i po przedłużania zrobionych w jednakowej pozycji żeby pokazać jak super to wygląda, ale zobaczcie sobie tu przykładowe zdjęcia: http://www.studiokleopatra.pl/index.php?section=9 PRzynajmniej przez chwilę mogę się cieszyć długimi włosami.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
ja zapuszczam i nie uważam, że mi szybko rosną, ale największą mobilizacją jest dla mnie opinia koleżanek, które zawsze powtarzają, ale masz długie włosy, szybko Ci rosną. Moim zdaniem same nie zwracamy na to uwagi nie dostrzegamy różnicy. Warto być cierpliwym ;) a doczepiane nigdy mi się nie podobały, wolę swoje naturalne. Mam zdjęcie, które mnie mobilizuje -> chcę mieć podobny warkocz i postanowiłam, że taki będę mieć. Obierzcie cel dziewczyny i bądźcie wytrwałe! Używam jedwabiu i włosy są ładne ;)
warkocze+na+bok.jpg
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
A jak je odróżnić?
Bo ja mam taki biały z brązowymi napisami WAX TREATMENT czy jakoś tak, to dobry?

A propos takich szamponów... Może ktoś słyszał o Revitax? Ktoś z was używał tego szamponu, bo mam ochotę go użyć, ale nie wiem, czy się opłaca.
 
Do góry