zakupy przez Internet-co sądzicie?

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Mam podobne zdanie w tej kwestii,kupując przez internet oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze,a teraz dodatkowo można w wielu sklepach znaleźć szereg ciekawych promocji.
 
3

38weronika

Guest
Markowe ubrania, perfumy, kosmetyki, elektroniczne sprzęty czy gadżety oraz biżuterię, akcesoria i zabawki dla dzieci znajdziesz teraz na jednej stronie: e-import.pl
i zamówisz wszystkie potrzebne rzeczy nawet bez wychodzenia z domu. Rewelacyjna jakość staranne wykonanie i niska cena (ponieważ nie kupujesz od sprzedawcy, handlowca czy osoby prywatnej tylko wprost od producenta), dzięki temu ceny mogą być naprawdę konkurencyjne a jakość produktu niczym się nie różni od tych stojących na sklepowych półkach. Sama kupuję tam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona..
Mam nadzieję że pomogłam =)
 

lidekser

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przez Internet kupuję coraz więcej, ale jedenie nadal standardowo;) Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mnie ktoś oszukał, więc na razie oszczędzam i czas i pieniądze.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dużo kupuję przez internet, nawet spożywkę na frisco. Nigdy się nie zawiodłam, jest to duża wygoda.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja się jakoś pare razy nadziałam na słaby materiał, zle zmierzoną wkładkę buta, jakieś ewidentnie wylezakowane na słońcu perfumy i staram się wystrzegać zakupów online
 

Sophiaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja kupić przez internet mogę wszystko prócz.. ubrań. Nie wyobrazam sobie czegoś ie załozyć na siebie przed ostatecznym wyborem. Chociaz ostatnio dużo jest firm, które pozwalają na darmową wymiane. Może kiedyś się skuszę - narazie nie jestem jeszcze na to gotowa;)
 

aleksandra12

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Confusion napisał:
Lepiej nie kupować przez neta, bo Cię mogą oszukać, albo sprzedać zniszczony towar.. Albo zły rozmiar ;p A w sklepie to zawsze możesz zobaczyć jaki jest materiał, i przymierzyć ;]
Nie prawda. Jak jest zaufany fajny sklep to warto robic zakupy przez neta. Ja nie mam za bardzo czasu zeby chodzic po sklepach dlatego lubie sklepy online. Zaufanie mam np. do Taboo. Ubrania sa bardzo dobrej jakosci, wazne jest tez to, ze dostawa jest na ich koszt i nie ma problemu z wymiana czy zwrotem.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Pisaliście o żywności - a możecie się pochwalić w jakich e-sklepach was najlepiej obsługują frisco, tesco?
 

PaniAnia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Raz jak miałam złamaną nogę zamówiłam zakupy za ponad 100 zł przez Tesco. Wszystko fajnie tylko ten czas oczekiwania.
 

Kate_S

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Po ostatnic zmianach w prawie, które jest na korzyść konsumentom coraz częściej kupuje w necie :)
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
A o jakich zmianach mówisz Kate?
Ja w końcu zamówiłem z frisco i super - powyżej 100 zł więc miałem za pierwszym razem dowóz gratis.
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja już się wprawiłam :) Nic tylko znaleźć solidny esklep i robić zakupy. Jak cos nie pasuje, zawsze możesz oddać i nawet nie musisz podawać przyczyny. Buty kupuję najczęsciej na officeshoes.pl, ciuchy lubię z answear.com.
 

andressa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
mazowieckie
Ja buty i ciuchy wolę kupować w sklepach stacjonarnych, bo tam mogę przynajmniej przymierzyć ubranie, żeby mieć pewność, że będzie pasować. Co innego sprzęt elektroniczny czy nawet meble - co za różnica czy kupię w sklepie internetowym czy stacjonarnym, tu i tu mogę obejrzeć produkt przed zakupem.
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ostatnio sie skusiłam i nawet spozywkę kupiłam on-line w sklepie frisco. Powiem szczerze, że byłam miło zaskoczona. Co prawda kupowałam same długoterminowe i cieżkie produkty, typu wody, mąki, cukier, makarony, itp. bo mi się zapasy pokończyły, ale obsługa miła i wszystko na czas.
Wzięłam kilka rzeczy z bielizny na allegro, znalazłam sklep z bielizną bezszwową, bardzo wygodna, na co dzień idealna.
 

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Same w sobie zakupy w internecie to dobry wybór. Pod warunkiem oczywiście, że znajdziemy odpowiedni sklep.
 

Kamila Zbrzeska

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Odkąd pracuję do 18 nie mam juz czasu ani ochoty na latanie po sklepach. no wiadomo spozywkę zawsze kupie na zapas, w sklepie od blokiem dokupie co trzeba ale ubrania, kosmetyki częściej teraz w necie zamawiam. Teraz właśnie poluje za butami:) Fajne w Kari juz upatzrzyłam botki sklep.kari.com/sklep/pl/kari/ona/odkryj-siebie/wiosna-lato-2015/polbuty-damskie-02357209 akurat mam taka jasna skórzaną kurteczke , to będzie super pasowało
 

Magdalenka33

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krynica-Zdrój
Zakupy przez internet jak najbardziej. Nawet jeśli okaże się ciuch za duży czy też za mały to i tak lepiej można zamówić kuriera i odesłać. Czasami jak bardzo mi się coś podoba to biorę i wiem, że chcę to mieć to biorę w dwóch rozmiarach a jeden odsyłam. Mieszkam na południu polski i sklepy w których lubię się ubierać są oddalone o 140 km więc i tak taniej mi wychodzi opłacić kuriera i zwrócić towar. Ktoś kto ma sklepy pod nosem to zapewne lepiej mu będzie udać się do galeri i pobuszować między wieszakami :) Jezeli chodzi o towar typu RTV, zegarki, portfele itp. to nie ma najmniejszego problemu ponieważ są to typowe żeczy których nie trzeba przymierzać.
 

marchewka43

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Hej, ja zdecydowanie wybieram zakupy przez internet niż żmudne chodzenie po sklepach. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę cosmosmoda.pl/. Znalazłam wiele ubrań o modnych fasonach. Dodatkowym atutem są nie duże ceny. Gorąco polecam zapoznać się z ofertą, może i Wy znajdziecie coś dla siebie :)
 

marchewka43

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio testuje polskie szwalnie. I jestem bardzo zadowolona. Mój ostatni zakup cosmosmoda.pl/sukienki/10032-sukienka-w-kwiaty.html
 

EwelinaB007

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Fajna sprawa cenowo zakupy przez sieć ale niestety nie zawsze idzie to w parze z jakością.
 
Do góry