zakupy przez Internet-co sądzicie?

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
24
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet są znacznie wygodniejsze a zawsze możesz zrobić zwrot np. na zalando gdzie na zwrot masz aż 100 dni, poza tym nawet 14 dni na zwrot to wystarczający czas. Jednak spożywcze wolę robić osobiście :p

Pamiętaj, że możesz zamówić przez internet kilka par jednocześnie i przymierzyć wszystkie jak dojadą. Wybrać i odesłać te które nie pasują i sprawa załatwiona ;-). Z perfumami można do zamówienia dodać również próbki i bez otwierania dużego flakonu poznać zapach właśnie w taki sposób, a jak coś nie pasuje to odesłać flakon bez otwierania. Żyjemy w takich czasach że prawie każda branża musiała znaleźć sposób na sprzedaż w internecie bo inaczej by już nie działała. Z tymi dwoma branżami spotykam się najczęścij, więc moja wiedza opiera się na doświadczeniu.
 

Marcelja

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
No dobra a właśnie przeczytałam artykuł http://idaliastyle.pl/Drogeria-internetowa-czy-stacjonarna-–-jaka-jest-lepsza/ i pytanie do Was jak sobie radzicie z tymi zakupami w pandemii jak chciałoby się np nowy zapach albo szuka się porady o dobór jakiegoś kosmetyku do makijażu albo jakiegoś fajnego kremu? Macie jakieś sposoby jak to ogarnąć bez wchodzenia do sklepu stacjonarnego, czy spotkaliscie sie z tym, że w drogerii online ktoś wam doradzał na odległość?
 
Do góry