zakupy przez Internet-co sądzicie?

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Normalnie chodzę po sklepach, ale jak mam mało czasu, to korzystam z internetu. Ostatnio zamawiałam rzeczy z zoio i muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolona.
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
jak dla mnie kupowanie w sieci to mega ulga, bo nie lubię chodzić po sklepach :) ale jak już są takie rzeczy, które dobrze byłoby przymierzyć, do dobrze jest też korzystać z takich sklepów, które mają oddziały stacjonarne.
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak dla mnie zakupy przez internet sprawdzają się bardzo dobrze. Za każdym razem jak coś kupowałam, nie było żadnego problemu.
 

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
A ja kilka wpadek miałam ale się nie zniechęciłam. Jest tyle zalet w kupowaniu przez internet, że nie zrezygnowałabym na pewno z tej formy. Ostatnio oryginalnego michaela Korsa na prezent kupiłam tylko za część ceny. Można? Można.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Ja sobie wybieram kaja.pl głównie dlatego, że wpadek nie mają. Normalny sklep, normalna obsługa i czas realizacji. Produkty dopracowane, przy normalnych cenach jakościowo są dużo lepsze niż gdzie indziej.
 

Katarzyna 55

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Praktycznie wszystko co mogę kupuję w necie szkoda mi czasu na bieganie po sklepach. W internecie większy wybór i ceny lepsze. Właśnie kupiłam biustonosz i figi i wszystko gra a w razie nie dopasowania jest 14 dni na zwrot.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Też często kupuję przez neta, jest szybciej i tak jak piszecie może sie okazać że sporo taniej. Kupowałam ostatnio kurtkę zimową w goodlookin, dotarła błyskawicznie i była idealna!
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Najlepiej kupować tam, gdzie można spokojnie zwrócić. Ja kupuję często i nie zawsze jestem zadowolona. Wtedy wolę mieć wybór.
 

Loren

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Sama w ten sposób kupuję i nie narzekam. Czasem się zdenerwuje, że coś jest nie tak jak w opisie, ale zawsze przusługuje nam prawo do zwrotu, z którego warto korzystać.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
ToLa01 napisał:
Najlepiej kupować tam, gdzie można spokojnie zwrócić. Ja kupuję często i nie zawsze jestem zadowolona. Wtedy wolę mieć wybór.
większość sklepów preferuje zwrot, jeżeli jakość towaru nam przykładowo nie odpowiada, nie każdy, ale większość - owszem.


Loren napisał:
Sama w ten sposób kupuję i nie narzekam. Czasem się zdenerwuje, że coś jest nie tak jak w opisie, ale zawsze przusługuje nam prawo do zwrotu, z którego warto korzystać.
ja również w ten sposób kupuje, ale stacjonarnie jest o wiele lepiej. ja zazwyczaj kupuje tylko te rzeczy przez internet, których nie ma u mnie w stacjonarnych sklepach.
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja nie lubię kupowania online. Miałam już kilka takich sytuacji że niby rozmiar miał być w porządku a potem mierzę i źle leży. Zawsze lepiej pójść i przymierzyć na żywo.
 

Ada447

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]ja bardzo często kupuję w internecie najczęściej rzeczy dla dzieci.Mam świetny sklep w którym mają ponadczasowe zabawki i klocki drewniane a także w bardzo dobrej cenie klocki lego.[/SIZE]
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja mam mieszane uczucia.Z jednej strony fajnie przez internet, bo szybko. Ale z drugiej strony nie fajnie, bo różnie można trafić, coś może nie sprostać naszym oczekiwaniom. często te fotki sa tak ładnie zrobione, a modelki bardzo zgrabne i od razu np. ciuszek inaczej wyglada...
 

CudoGosia

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet są mega wygodne i oszczędzają dużo czasu. Tylko buty kupuję stacjonarnie, bo z nimi to nigdy nie wiadomo ;)
 

adamex

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja już wcześniej wspominałem polecam zakupy przez neta! z sieciówek mogę polecić carry, bo tam ostatnio robiłem zakupy i było okej.
 

dziu89kol

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
często zamawiam przez internet ubrania dla dzieci i nigdy nie miałam żadnych problemów. Sama kupuję głównie buty, bo jest największy wybór, no i często dostęp do marek, których w Polsce nie ma. zamawiam zwykle na wojasie albo venezi i nawet jak nie trafiłam z rozmiarem, to szybko dało się wymienić.
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ostatnio jednak zmieniłam preferencje i kupuję w sklepie kostium.com, bo mają 30 dni na zwrot. Jak mi się coś nie podoba to zwracam :)
 
Do góry