zakupy przez Internet-co sądzicie?

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Bardzo rzadko kupuję przez internet.
Jestem miłośniczką tradycyjnego shoppingu. Szczególnie jeśli dotyczy to zakupów odzieży.
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Przez internet kupuję co się da, ciuchy również. Mam sprawdzone sklepy, znam swoje rozmiary, więc rzadko zdarza mi się kupić coś z czego nie jestem zadowolona. Zresztą towar zawsze można odesłać, w zeszłym miesiącu buty ze Złotych Wyprzedaży zwróciłam, bo źle leżały i dostałam zwrot pieniędzy ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
nie dziękuję-mam tak,że czasami coś na wieszaku bardzo mi się podoba -na mnie już nie koniecznie-wolę łazić po sklepach i przymierzać.Czasami kupuję jakieś sprzęty-ubrań nigdy.
 

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Niedawno kupiłam sobie sukienkę w sklepie on-line. No co powiem, myślałam, że jest będzie piękniejszą. Więc, moje zdanie na ten temat jest takie same - nadal będzie kupować częściej w tradycyjnym sklepie.
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
A ja właśnie kupiłam torebkę skórzaną dla mamy pod choinkę na stronie BarellyBags.
Rzadko kupuję przez Internet, ale nic nie znalazłam fajnego w stacjonarnym, a z tego sklepu ma koleżanka torbę i buty i jest bardzo zadowolona, obejrzała dokładnie jej torebkę i jestem przekonana, że mama będzie zadowolona - dobra skóra, solidne wykonanie. Nie mogę się doczekać przesyłki :)
 

Delfi59

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
znalazłam ostatnio w sieci taką stronę - sepreto.com i mam zagwozdkę bo nie wiem, kim są ani czym się zajmują :D ale zaciekawili mnie. zastanawiam się czy to będzie kolejny sklep czy może jakiś blog o modzie, zgłosił się ktoś do nich?
 

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Ja co do tego mam mieszane uczucia. Zakupy przez internet to dla mnie dziwna sprawa. Zależy co się kupuje. Raz zamówiłam przez allegro bluzę, okazała się okropna, za duża i w ogóle jakaś niewymiarowa. Jednak ostatnio zamówiłam torbę oraz obudowę na telefon. Pomimo, że kolor troszkę odbiega od tego na zdjęciu, jestem bardzo zadowolona.

Więc podsumowując: kupowania ubrań przez internet nie polecam (z własnego doświadczenia), natomiast różne przedmioty typu: obudowa, torby "szmacianki" itp. jak najbardziej!
 

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
ubrania rzadko ;P buty jeszcze rzadziej :D ale z tego co wiem wiekszosc sklepów ma jakis okres na zwroty (jesli wlasnie jets za mala czy cos). Ostatnio kupiłam sukienkę na nunu.pl i powiem Ci że zaskoczona byłam że nie musiałam zwracać, bo otwieram pudelko i sukienka na oko bardzo za mała na mnie. zakładam i dobra jest :D więc mozesz wyobrazic sobie jak sie cieszyłam :D
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Przez internet można kupić taniej ale jednak normalne zakupy są przyjemniejsze. Jeśli pojawia się jakaś okazja na tańsze zakupy w centrum handlowym to wolę zakupy w realu. W tą sobotę wybieram się wieczorem do blue city na noc zakupów, bow wielu sklepach będą specjalne akcje i rabaty, więc chętnie skorzystam i zapoluję :)
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
oaza napisał:
Przez internet można kupić taniej ale jednak normalne zakupy są przyjemniejsze. Jeśli pojawia się jakaś okazja na tańsze zakupy w centrum handlowym to wolę zakupy w realu. W tą sobotę wybieram się wieczorem do blue city na noc zakupów, bow wielu sklepach będą specjalne akcje i rabaty, więc chętnie skorzystam i zapoluję :)
Ja wolę zakupy w internecie, nie cierpię biegać po sklepach, a szczególnie gdy są tłumy.Wolę w zaciszu własnego domku wybrać sobie coś dla siebie. Moj ostatni zakup to świetny strój kąpielowy tuszujacy wszelkie niedoskonałości figury model Meredith w sklepie oui.pl W sklepie tradycyjnym takiego nie znalazłam.
 

sztaluga

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
spodni nie kupiłabym przez internet, ale inne rzeczy raczej bez problemu :)
 

Anka234

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Uwielbiam kupować przez internet, w zasadzie większość rzeczy tak kupuję :)
 

vintagelover

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja nienawidzę chodzić po sklepach, galeriach itd. Męczą mnie zakupy, przymierzanie, stanie w kolejkach do przymierzalni czy kasy czy nawet do wieszaka, ubrania są najczęściej wymiętolone i nie zachęcają do kupienia w ogóle. Od lat preferuję zakupy przez internet. Przede wszystkim przy zakupach przez internet można znaleźć unikatowe ubrania, pojedyncze sztuki, nie ważne czy chodzi o secondhandy czy o sklepy z nową odzieżą. Polecam Wam Dziewczyny kilka sklepów, które przetestowałam, może się czymś zainspirujecie :)
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
Ja nienawidzę chodzić po sklepach i prawie wszystko kupuję przez internet. korzystam z tabeli rozmiarów i rzadko kiedy coś odsyłam.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
bardzo czesto kupuje przez internet, ebay czy strony sklepow. Czesto trafie cos taniej a jak nie pasuje zawsze moge zwrocic do najblizszego sklepu. Wygoda :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dużo kupuję przez internet, rożne rzeczy w tym ciuchy itp. jak do tej pory nie zawiodłam się, wszystko co kupiłam było zgodne z opisem :) Sama również wyszukuję sklepów z ciekawymi gadżetami, ciuchami a nawet biżuterią. Nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy czegoś odesłać. Przy okazji znalazłem sklep chouchoulikeme.pl , tasiemki wyglądają ślicznie, wcześniej nie słyszałam o nich. Ktoś z Was je kupował bądź zna je?
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
zdecydowane i stanowcze TAK :) czasami boję się zamówić jakąś sukienkę czy bluzkę bo dużo zależy od kroju, ale już buty - balerinki i trampki bez problemu zamawiam najczęściej w sklepie sellyo.pl bo mają tam naprawdę dobre ceny i duży wybór
 
N

nianiaSweet

Guest
aifoza napisał:
Przy okazji znalazłem sklep chouchoulikeme.pl , tasiemki wyglądają ślicznie, wcześniej nie słyszałam o nich. Ktoś z Was je kupował bądź zna je?
tak moja znajoma miała jako pierwsza te tasiemki z marzeniami, jak je zobaczyła u niej to sama sobie zamówiłam, nie tylko ze względu na nietypowy wygląd, ale dlatego, że te wstążki mają za zadanie pomóc nam w realizacji marzenia, które umieszczamy na wewnętrzej stronie tasiemki, tak dla zainteresowanych.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Już właśnie dowiedziałam się trochę na ich temat, nawet już wybrałam sobie jedną :) Sam pomysł jest fajny, bo taka tasiemka z wypisanym marzeniem przypomina nam o nim. Widziałam nawet w gazecie kolorowej te tasiemki, wyglądają ładnie i elegancko.
 
Do góry