zakupy przez Internet-co sądzicie?

bialamasajka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
jak już pisałam wcześniej miałam problemy z kupowaniem przez internet, jakoś nie mogłam im zaufać, ale koleżanka mi pomogła i analizowanie cen
smile.png
może na allegro są takie ceny za wysyłkę, ale jak kupujesz w sklepie internetowym to aż takich cen nie ma. Fakt, że wszystko jest droższe niż na allegro, ale tańsze niż w sklepach stacjonarnych.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Jeśli chodzi o ubrania, to wolę w sklepie kupić, przymierzyć, zobaczyć itp. Natomiast jeśli już znam tę bluzkę, czy sukienkę ze sklepu a w internecie można kupić ją taniej - kupuję :)
Ale jeśli chodzi o inne zakupy niż ubrania i buty, czyli prezenty, kosmetyki itp to nie mam nic przeciwko i często korzystam :)
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Można też najpierw przymierzyć w sklepie stacjonarnym,natomiast potem ten sam model zamówić przez internet. Dzięki temu mamy o wiele taniej. Zresztą jeżeli znamy swój rozmiar,to w zasadzie wybór jest szeroki i nie musimy się ograniczać tylko do jednego sklepu. Ja bardzo lubię ten rodzaj zakupów.
 

merkasia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kupuję wszystko prócz rzeczy, które należy przymierzyć. Oszczędzam dzięki temu czas i pieniądze, polecam, ale tylko sprawdzone sklepy :)
 

Mentalle

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ubrania? Nie kupuję, ponieważ nie mam pewności jak dany ciuch wygląda, co prawda widze na zdjęciach, ale zawsze można coś ukryc, usunąć. Jeżeli chodzi o droższe zakupy jak telefon, laptop itd. to zdecydowanie TAK pod warunkiem, że umówię się ze sprzedającym osobiscie, by ocenić produkt ;)
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
Przyznam się, że robię zakupy tylko spożywcze, resztę rzeczy najczęściej kupuję w internecie. Teraz nawet buty, a to dlatego, że to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Chociaż ja w ten sposób nie oszczędzam, bo za cenę, jaką musiałabym zapłacić w normalnym sklepie, kupuję sobie po prostu więcej :D. Ubrania, buty, biżuterię kupuję w hurtowniach, trzy razy taniej, ten sam towar. Strasznie nie lubię chodzić po sklepach, centrach handlowych.
 
J

jadwinia

Guest
Jasne, czemu nie?? Ciuchy, ale i sprzęt ... Do sklepu zaglądam tylko po to, żeby jakiś ciuch zmierzyć, a potem wiedząc jaki ma być rozmiar, model itp siadam przed komputerem i szkuam, aż znajdę w odpowiadającej mi cenie. Często, nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej. Nie dawno trafilam na stilago.pl :) Wystarczy zajrzeć na ich stronę i zarejestrować się, żeby otrzymywać newsletter z najświeższymi promocjami, nawet do 70% na ciuchy, buty, bieliznę oraz akcesoria. Stilago to klub zakupowy, który w 3-5 dniowych kampaniach sprzedażowych oferuje swoje towary, pochodzące prosto od ich producentów.
 
E

Ejan87

Guest
jadwinia masz rację, a co do sprzętów to również można trafić na naprawdę dobre promocje...sama poszukuję właśnie zmywarkę i przeglądnęłam już chyba większość stron Internetowych, ale i obeszłam większość sklepów ze sprzętem RTV i AGD i dotychczas podoba mi się jeden model w Avansie w całkiem całkiem cenie i nie dość, że mogę zamówić internetowo to mogę dodatkowo śledzić przebieg mojego zlecenia. Chyba się skuszę
310.gif

--- dodano 26.07.2012 ---
A zapytam jeszcze o jeden sklep ... krakvet zna ktoś? Bo szukam karm dla kota i psa, żeby zamówić i taniej jak tam - nie znalazłam. Kupował już tam ktoś i może coś na temat tego sklepu powiedzieć?
 

Sexmisjonarka

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja jestem fanatyczką jeśli chodzi o zakupy online. Brak czasu to bardzo motywująca sprawa. Po nocach ślęczę porzy tym kompie i wyszukuję co mi się podoba ;] Kupuję głównie w sprawdzonych sklepach, najczęściej wielobranżowych.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Kupuję tylko książki czy płyty. Ubrania muszę zobaczyć, przymierzyć, dotknąć. Rozmiar rozmiarowi nie jest równy, na zdjęciu wszystko pięknie wygląda, no i lubię sobie odwiedzać moje ulubione sklepy :) A to w tej sytuacji nie jest możliwe.
 

DejviShop

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kęty
Ja swojego czasu kupowałem sporo przez internet i zawsze byłem zadowolony, potem postanowiłem móc dzielić się tym z innymi i zacząłem sprzedawać co sprawia mi podwójna radość zawłaszcza gdy jeszcze klienci są zadowoleni.
 

kociokwik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
kupując przez allegro trzeba uważać żeby nie trafić na oszusta. Drugim problemem jest zła rozmiarówka ubrań.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja pracuję w sklepie internetowym i wiem jak to wszystko działa. Jeśli działa tak jak u nas, to bez obaw można robić zakupy online. U nas dba się o każdego klienta i rzadko się zdarza, że ktoś jest niezadowolony.
 

kinianicko

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Serris Francja
sama czesto kupuje w internecie i jestem zadowolona ,
a tak z ciekawosci co sadzicie o kupowaniu obuwia w necie?
w sieci mozna znalesc fajne szpilki , co niestety nie przeklada sie do normalnych sklepow , gdzie wysokosc obcasa nie przekracz 5 cm.
Osobiscie jestem na tak
 

slowami_bywam

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
często i dużo mam mało czasu na chodzenie po sklepach (a kiedy mam czas są już zamknięte) więc kupuję głównie w sieci, nie miała jeszcze żadnych negatywnych przygód...
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Ja nie kupuję na odległość żadnych ubrań, bo muszę to najpierw przymierzyć. Niestety jestem niewymiarowa i wszystko jest na mnie albo za krótkie, albo za długie, albo za szerokie, więc muszę się nieźle natrudzić, żeby znaleźć coś, co byłoby dobre. Mogę się zdecydować na zakup przez Internet, jeżeli wcześniej daną rzecz przymierzyłam i wiem, że na pewno jest dobra. Oczywiście jeżeli to się bardziej opłaca.
 

alkapask

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja kupuje w internecie często, wszystko(bez żywności)najczęściej buty, prezenty, zabawki,ciuchy itp.,itd
jakoś nigdy się nie naciąłem zawsze było ok
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Z żywnością mógłby być problem,ale takie rzeczy jak odzież czy obuwie jak najbardziej warto kupować przez internet. Nie dość,że jest taniej to sam wybór mamy zdecydowanie większy.Do tej pory jeszcze się nie zawiodłem.
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja kupuję głównie na allegro - ale mam też dużo dzieciaków w rodzinie i często kupuję jakieś "dziwne" ale bardzo oryginalne i stylowe zabawki na sklepach internetowych, w normalnych shopach tego raczej bym nie znalazła a tak zawsze mój prezent trafiony a ja nie biegam po sklepach:)
 
Do góry