zakupy bizuterii w internecie? czy warto?... help!

aimee

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Właśnie dołączyłam do Was, zaraziłam sie troche zakupami w internecie, można czasami wysznupac całkiem fajne rzeczy, orygonalne inie chodzi o marke tylko o wzornictwo, tal tez znalazlam ostanio na allegro fajny butik, nie wiem czy wpisywac ades bo bedzie ze reklamuje albo cos, ale chcialabym zapytac o wasze doswiadczenia z zakupami w internecie bizuterii czy to sie sprawdza?? dziekuje i napewno poklikamy razem.

dla zainteresowanych podam str. tego sklepu:
www.wilsonlaroche.com
z tego co mi pisali to maja wlasnorecznie wykonana bizuteria, pojedyncze wzory i w sumie maja fizyczne stoiska wiec to chyba nie wtopa?? sama nie wiem... :mruga:
 
H

Hanter

Guest
BIŻUTERIA

www.ttconcept.com
 

Attachments

  • BIŻUTERIA.jpg
    BIŻUTERIA.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 19
  • BVitis riparia,.jpg
    BVitis riparia,.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 18

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Jezeli nie jest bardzo droga, to warto spróbowac :) Lepsze to niz ubrania- tutaj nie pomylisz się z rozmiarem :p
Ja osobiście wolę kupywac normalnie - musze dotknąc, zobaczyć, przyłożyc np do ręki, jesli to bronzoletka :)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
ja kiedyś dosyć często robiłam zakupy przez internet, aż do czasu kiedy się na jednym sklepie 'przejechałam'.
w sumie wolę kupować w realu, wtedy widzisz co kupujesz, a w internecie to nie do końca. i jeszcze przesyłki są dosyć drogie. :/
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Jeżeli sprzedawca przez kogoś lub przez Ciebie sprawdzony, to OK, ale w ciemno bym nie kupowała.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ja powiem tak - nieźle się już przejechałem na czymś takim, dlatego ostatnio na wakacjach poszedłem do jubilera - tam nie ma ryzyka i zakupy są bezpieczne. To co skusiło mnie wcześniej to niska cena, ale na to nie dajcie się nabrać. Wolę zobaczyć przymierzyć i mieć gwarancję że to co kupiłem jest prawdziwe.
 

kama55

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja kupuję od dawna w sklepach internetowych i wszystko jest ok. Mój ulubiony to http://www.klubbizuterii.pl/ Jest tam taka biżuteria, której nie spotkałam nigdzie indziej, jakość biżuterii jest bardzo dobra, dostawa jest szybka i bezproblemowa, a ceny też atrakcyjne. Mogę polecić z czystym sumieniem.
 

Kate555

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o ubrania - wolę kupować w sklepach a nie w sieci. Lubię dotknąć, przymierzyć itd. Natomiast ostatnio np. sporo małego agd do mieszkanka kupowałam przez neta, bo mi się nie chciało chodzić z paczkami po mieście...na takiej stronie 1komp.pl wyczajałam najfajniejsze promocje :p. Teraz myślę o zegarku... facet obiecał, że mi kupi, i też szukamy w necie, bo on nie ma czasu, żeby ze mną po sklepach chodzić ;) :p
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
To chyba kwestia lenistwa i wygody oczywiście, ale już coraz rzadziej wybieram się na zakupy. Strasznie fajne jest to, że siadam sobie przed komputerem w swoich czterech ścianach i mogę buszować po sklepie bez tracenia energii na chodzenie od drogerii do butiku. A biżuterię i inne fajne gadżety to kupuję przede wszystkim. Dzisiaj np. zamówiłam zegarek calypso (www.zegarki.com.pl/calypso-25604-p-11590.html), to niestety nie dla mnie:)), ale dla młodszej siostrzyczki na urodziny. NO i nie miałam jeszcze żadnych niemiłych niespodzianek, może dlatego, że kupuję w sprawdzonych sklepach.
 
W

wroneczki4

Guest
Szczerze mówiąc, to wolę iść do jubilera i wtedy sobie kupić pewne srebro... niż ryzykować wtopę kasy.
 

kama55

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
To zależy w jakim sklepie kupujesz. Jeśli w sprawdzonym to wiesz, że to prawdziwe srebro.
 

Molyy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio już mało co kupuję w tradycyjnych sklepach. Generalnie nigdy nie byłam fanką zakupów, jakoś chodzenie po sklepach mnie za bardzo nie bawi. Dlatego od kilku lat już bardzo dużo rzeczy kupuję w sieci, nie dość że duży wybór to jeszcze cenowo zdecydowanie atrakcyjniej. Co do biżuterii to można trafić czasami na bardzo oryginalne rzeczy. Ja osobiście bardzo lubię biżuterię ręcznie robioną i często poluję w sieci na coś fajnego.
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Mój brat kupił niedawno dziewczynie pierścionek zaręczynowy właśnie przez internet. W sumie nie ma chyba wielkiej różnicy czy internet czy normalny salon. A w przypadku pierścionków tym bardziej po prostu wybiera się swój rozmiar i czeka na przesyłkę. Mój brat wybrał brylanty z szafirem bo jego dziewczyna bardzo lubi szafiry: http://www.diamondscenter.net/product_info.php/cPath/33/products_id/644. Zaręczyny przyjęte, pierścionek się podobał. Chyba nie takie złe te zakupy w internecie. Trzeba tylko kupować w sprawdzonych sklepach i wszystko będzie ok.
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
ja zazwyczaj kupuję w zwykłych sklepach( tak jakoś z przyzwyczajenia), chyba, że w zwykłym jest coś dużo droższe, zawsze lepiej sprawdzić na necie. Ale oczywiście w sprawdzonym sklepie! W necie dobrze jest kupować jakieś markowe rzeczy, na których wiadomo, że się nie przejedziesz, ale wiadomo, że w e-sklepie jest taniej(np zegarki.com.pl)-bo koszty obsługi mają dużo mniejsze, więc i marża jest niższa.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Jezeli firma jest sprawdzona, albo jesli ktos ze znajomych juz cos zamawial z tej firmy...to czemu nie:) Moja kolezanka w ten sposob zarabia i naprawde bizuteria jest duzo tansza niz w sklepach:)
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
witam, przygotowałam coś specjalnego, moje nowe kolczyki są ze sławnymi postaciami oraz postaciami z bajek. zapraszam do odwiedzenia strony: http://naludowo.pl/kolczyki/decoupage-gwiazdy-i-slawne-postacie-handmade.html Kolczyki nie są drogie!!! W dodatku jest promocja
 

Attachments

  • house2_d.jpg
    house2_d.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 12
  • puszek_d.jpg
    puszek_d.jpg
    66,4 KB · Wyświetleń: 11
  • hep2_d.jpg
    hep2_d.jpg
    67 KB · Wyświetleń: 10

Chr1su

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja osobiście wolę kupować na miejscu . Musze dokładnie obejrzeć biżuterię i porozmawiać ze sprzedawcą . Zazwyczaj zakupy dla Żony robię u Siudka , tu masz jego Pierścionki Kraków. Oczywiście , przez internet jest taniej , wygodniej , ale nigdy nie masz dokładniej kontroli nad tym co Ci przyślą .

Pozdrawiam.
 

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
witam, myślę, że kupowanie w internecie nie różni się bardzo ryzykiem od zwykłego, zwłaszcza jak ma się do czynienia ze sklepem sprawdzonym czy poleconym przez znajomych. Zamawiałam zegarek dla taty na minuta.pl - znalazłam bardzo elegancki a zarazem o sportowym charakterze Locman. Tata jest bardzo zadowolony, oczywiście za jakość się płaci, ale warto!
 

Kate555

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja dostałam w końcu zegarek od lubego :). Minuta.pl ma świetny wybór zegarków, a przesyłka dotarła po 2 dniach od złożenia zamówienia. Dostałam Diesla :)) mówię wam BOSKI! Strasznie mi się w tym sklepie spodobały Locmany, zwłaszcza te męskie modele mają świetne. Ale na razie nas nie stać na takie rarytasy :p. Jeżeli jednak ktoś się zastanawiał nad inwestowaniem w zegarek to zachęcam do rzucenia okiem na Locmany, świetnie wyglądają ;)
 
Do góry