zakupy bizuterii w internecie? czy warto?... help!

V

victoria_k

Guest
moja podpowiedz jest taka, zawsze w internecie podglądaj jakieś fajne nowości w biżuterii, natomiast kupuj w sklepie. Ja ostatnio kupiłam super kolczyki KW665022CU. są śliczne, ale tak jak mówię, wypatrzyłam na necie, a w sklepie kupowałam.
 

mKobieta

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja tylko korzystam z najciekawszych ofert, jedyną która ostanio zwróciła na mnie uwagę do kody promocyjne na www.anka-bizutreria-sklep.pl

ZAWIESZKI
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Osobiście nie kupuję przez internet, ja muszę dotknąć, zobaczyć i dopiero wtedy się na coś decyduję.
Jednak co do biżuterii, mam koleżanka, która jest wielbicielką kolczyków i wszystkie z jej kolekcji są zamawiane przez internet, jak na razie wszystkie świetnie się trzymają i doskonale prezentują. :)
 
A

ann han

Guest
Moim zadaniem warto kupować przez internet. Często można znaleźć w sieci coś, czego nie można znaleźć w innych- stacjonarnych sklepach. ja generalnie kupuje w internecie chyba wszystko od skarpetek, po lodówki. Ale jest jedna prosta zasada, żeby pamiętać o tym, że należy zakupy robić w dobrych i zaufanych sklepach;) Często robię zakupy w internecie i zdarza kupować biżuterię. Jednym słowem warto;)
 

jas89pl

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem warto kupowac w internecie. Taniej i nie musze nigdzie wychodzic samo do mnie przyjezdza.
Ja zamawiałem biżuterie z MaJaS tanio i bez kosztów wysyłki
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Bez kosztów wysyłki,ponieważ te zawarte są w cenie biżuterii :) sklepy internetowe także musza na czymś zarabiac,ale faktycznie zakupy w nich to bardzo wygodne rozwiązanie.
 

Asilla

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Osobiście kupowałam wiele rzeczy na allegro i tylko tylko kilka razy byłam nie do końca zadowolona, reszta w 97% była ok. Sama mam sklep internetowy z biżuterią ręcznie robioną i ozdobami. Czasem trzeba zaufać, zaczynając od jakiejś nie drogiej rzeczy. zapraszam www.grozis.pl
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
W Internecie można znaleźć tak ciekawą biżuterię, że moim zdaniem nie ma sensu chodzić po sklepach w poszukiwaniu innej. Szczególnie, że zakupy w Internecie są o wiele tańsze. Ostatnio na jomisilv.pl widziałam kolczyki z kryształkami Swarovskiego w bardzo przystępnych cenach. Także nie widzę powodów, dlaczego miałabym się ruszać sprzed komputera w poszukiwaniu biżuterii w stacjonarnych sklepach jubilerskich ;)
 

obliczasrebra

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
to ja może napiszę z perspektywy sprzedawcy
Od niedawna prowadzę sklep internetowy z biżuterią srebrną - nie taka hand made - tylko od dostawców jubilerów lub sprowadzana z zagranicy (włochy, turcja, indie, peru itd).
I tak na pewno ceny w internecie są duzo niższe niż w realu. Minus - ze nie można przymierzyć i obejrzec gołym okiem. Jesli się wahamy - lub cos jest dla nas niejasne - zawsze mozemy sie dopytac mailowo czy telefonicznie. W swoim sklepie przywiazuję akurat ogromną wagę do zdjęć. Staram się aby dokładnie odzwierciedlały stan faktyczny a opis dokładnie opisywał produkty. Rozumiem jednak obawy kupujących.
Natomiast - zawsze towar można zwrócić (bo "się nie podoba" czy "nie spełnił oczekiwań"). I to jest prawo konsumenta a nie żadna dobra wola sklepu. Na szczęście, w moim "krótkim jeszcze doświadczeniu sprzedawcy" nie miałam z tym do czynienia. Tylko niestety koszty ponosi przesyłek ponosi najczęściej Klient (i tu już jest wpisane w ryzyko) - dlatego tez warto dokładnie obejrzeć zdjęcia i przeczytać opis.
Chyba, że faktycznie opis i zdjęcie biżuterii w necie różni się z tym co "rozpakowujemy" po otrzymaniu - ale to już jest kwestia uczciwości sklepu. Ale mam nadzieję że nie znajdziecie się w takiej sytuacji - dzięki kobiecej intuicji i rekomendacji znajomych i kolezanek.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Pewnie, że warto kupować kolczyki w Internecie. Można znaleźć bardzo ciekawe i oryginalne modele. Ostatnio w sklepie wiano.eu znalazłam kolczyki robione ręcznie z frywolitki. Moim zdaniem wyglądają o wiele lepiej od tych zwykłych, tradycyjnych kolczyków, których pełno jest w sklepach stacjonarnych.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Widzę, że w najróżniejszych miejscach w internecie zaopatrujecie się w biżuterię, w tym na allegro - to do tego wszystkiego dodam coś, o czym dowiedziałam się niedawno, a mianowicie kupuje.to - jest to platforma social selling na facebooku, dzięki której sami będziemy mogli sprzedawać nasze produkty - w tym oczywiście bizuterię - i kupować na aukcjach od innych użytkowników facebooka - słyszeliście też cos na ten temat?
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Pierwsze słyszę, ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. W sumie może to być całkiem fajny sposób na zakup nowych rzeczy. Sprawdziłam ten fejsbuk i faktycznie coś takiego istnieje i rusza w kwietniu... czuje się zaciekawiona ;p
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
moccacino - ja również jestem ciekawa jak to w praktyce będzie funkcjonowało. Mam nadzieję, że rzeczywiście korzystanie z tej platformy będzie zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku serwisów poza takimi portalami społecznościowymi jak facebook. Z resztą - lubię kupować biżuterię więc od razu sprawdzając fejsa mogłabym też przeglądnąć oferty na kupuje.to.
 
Do góry