Zakochana...

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Zakochałam się. Naprawdę sie zakochałam! Chciałam sie z Wami tym podzielić, tym bardziej, że niektórzy z Was wiedzą co przydażyło mi się w życiu.
Chłopak jest cudowny. Jest rok starszy ode mnie, ma długie, kasztanowe włosy, jest trochę wyższy ode mnie. Ma piwne oczy i taki ciepły, zamszowy głos...
Poznaliśmy się na koncercie MECH'a u mnie w mieście poprzez moją koleżankę, z którą tam poszłam. Okazało się, że to jej znajomy z byłej klasy. Zakumplowaliśmy się. Zaprosił mnie na piwo :p dłuuugo rozmawialiśmy ze sobą. Często tarmosił mnie po włosach :) ohh... ;)
Następnego dnia, w Poniedziałek umówiliśmy się w piątkę [poznałam tam kilku wartościowych ludzi] u niego na kawkę. Musiałam przyjść, żeby odzyskać aparat, którego pilnowanie powieżyłam właśnie jemu. Siedzieliśmy tam sporo czasu. Specjalnie przyniosłam mu kabel do aparatu, bo chciał zgrać sobie zjęcia, na których dosyć często występował :p Zgrawszy te zdjęcia, wykasował je z aparatu. A akurat nie miał czystej płytki, żeby mógł i mi te zdjęcia dać. Umówiliśmy się kolejny raz, na Czwartek, ale z przyczyn nieokreślonych spotkanie zostało odwołane. W międzyczasie puszczaliśmy sobie strzałki i smsowaliśmy. Jednak, kiedy po dłuższym czasie zdecydowałam się napisać do niego na gg, rozmowa była krótka i oschła. Trochę mnie to zabolało.Na żywo mogliśmy rozprawiać bardzo długo. Może nie miał czasu, może jego młodszy brat włamał mu się na gg... Nie wiem co się stało. Troche źle się z tym czuję. Mam coś działać..? Może zostawić to tak jak jest i czekać..? Aha. Umówiłam się z nim z tą płytką na Poniedziałek.
Doradzicie coś..? Może ja tylko histeryzuję :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Kurcze widac ze zakochalas sie na maxa ;)
Gratluje :)
Hmm mozliwe, moze mial jakies problemy.
Nie ma co sie martwic na zapas.
Wszystko powinno wyjasnic sie w poniedzialek.
Do tego czasu cierpliwie czekaj. :)
Tak sie ciesze ze po tym co sie stało,
znalazlas bratnia dusze.. :)
:*
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
gratuluje szklista naprawde sie ciesze przykro mi bylo z tego powodu z tego co kiedys ci sie przytrafilo a teraz mam nadzieje ze bedzie dobrze :) trzymam kciuki :]
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie każdy lubi rozmowy na gg - o wiele ważniejsza jest rozmowa na żywo, jeżeli tak dobrze wam to szło, to super. A gg - drobiazg.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
gratuluje, moze on nie mogl z Toba rozmawiac w rtym momencie? Ja np jak z kims zaczneg adac na realu, to pozniej an gg juz niezbyt przyjemnie sie gada i w ogole jakos tak dziwnie ;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
skoro sie umowilsicie na po wiec wszystko jest ok ;) zycze szczescia :D
 

Gzubik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dęblin
Gratuluje :) Nie powiem zazdroszcze Ci :D A najwarzniejsze ze on chyba tez cos czuje :) Nie ma nic gorszego jak nieodwzajemniona milosc :(
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Fajnie ;) Teraz wystarczy tylko poczekać do poniedziałku.
Jeśli chodzi o GG też myślę, że to drobiazg- ja nie lubię rozmów
na GG wolę relacje na żywo :)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Jeśli tak sądzicie, to... cieszę się :) Jestem szczęśliwa jak nigdy w życiu... Mogłabym fruwać i chodzić po wodzie ;) czekam poniedziałku!
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Gratuluje :) Nie powiem zazdroszcze Ci :D A najwarzniejsze ze on chyba tez cos czuje :) Nie ma nic gorszego jak nieodwzajemniona milosc :(

Im wiecej czytam tego co piszesz tym bardziej Cie lubie. Wiesz, popieram slowa nie ma nic gorszego jak nieodwzajemniona milosc, skoro to piszesz mysle ze to przezywasz. :] :/ No coz stary, zyczyc Ci tego bym nie zyczyl jesli nie przezywales, ale jesli przezywasz to bardzo Ci wspolczuje, ja przezywalem takie cos kilka razy i bylem z tego powodu zalamany, nie dziwie sie ze i Ciebie to moze bolec.

Fajnie ;) Teraz wystarczy tylko poczekać do poniedziałku.
Jeśli chodzi o GG też myślę, że to drobiazg- ja nie lubię rozmów
na GG wolę relacje na żywo :)

Rozmawiajac na GG nie wiesz jakie sa intencje, ktos moze sie smiac, ktos sie moze usmiechac, ktos sie moze smucic. Jak ktos mi powie ze nie moze sie ze mna spotkac to ja mowie "spoko nie gniewam sie :D " albo ze gdzies woli isc zamiast siedziec ze mna mowie " rozumiem wszystko :D " czy cos takiego a w glebi serca jestem smutny bo wolalbym zeby osoba spedzala czas ze mna. Powiedzmy nikt nie wie kiedy sie zloszcze keidy jestem powazny kiedy chce gadac kiedy nie, tego tak naprawde sie nie wie, pozostaja tylko domysly, a rozmowa bez emot czy z emotami to od razu nie znaczy ze jest szorstka lub nie, nie warto sie GG przejmowac bo to sa czasem tylko zwykle slowa psiane. Nie lepiej pogadac? Poczekaj, nie mysl z gory ze cos jest nie tak miedzy wami bo moze on nie mogl rozmawiac. Bedzie dobrze napewnooo :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Tylko zostaw sobie chociaż troszczeczkę rezerwy.. pamiętaj że w końcu żadnych wyznań jeszcze nie było.. Musisz podejść na luzie do poznawania chłopaka w którym się zakochałaś i mieć oczy otwarte też na jego wady, a kiedy już jakieś znajdziesz i stwierdzisz że Ci nie przeszkadzają, a on Cie naprawde lubi, jest duża szansa że Ci się udało, czego zresztą bardzo życzę : )
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Gratulacje :)
I życzę udanego związku, a z rozmową na gg sie nie martw.
Bo to wszystko jest inne - na żywo i przez neta :]
Powodzenia !
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Szklista i komunikuj, komunijkuj ;) to cudownie, tez chcialabym sięzakochac ;)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Będę Wam wszystko pisać :) obiecuję !!!
A co do "dzisiaj" to wiem, że jest zajęty. Nie odzywał się, ale znam powód :)
Poniedziałek
Poniedziałek
Poniedziałek...
oszalałam :p
 
Do góry