zakochana w trenerze -.-

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
a więc trenuję taki sport gdzie codziennie trzeba trenować po kilka dobrych godzin. Oczywiście pod okiem trenera.. no właśnie. Ostatnio nagle zaczął mi się podobać ale po prostu zwyczajnie jak wielu facetów np. aktorów. Dziś wrociłam z kilku dniowego wyjazdu i wiem że coś czuje do niego [trenera]. Zachowuje się dziwnie, cały czas chce być przy nim jak najbliżej, kocham na niego patrzeć a kiedy tylko mnie dotknie albo coś powie to odpływam. I tutaj moje pytanie? Brnąć w to czy nie?
 

innaboinaczej

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
skądś.
moim zdaniem to chyba nic by nie wyszlo, ale pomysl czy to zauroczenie czy cos glebszego? przemysl.. :)
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
jeżeli jesteś w różnych "latach" to odpuść, nic z tego nie będzie, on po prostu może "dotykać" bez większego przekazu jak wszystkie inne uczennice
jeżeli jesteście w adekwatnym wg Ciebie wieku ... kombinuj :D
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
To myślę , że sama sobie odpowiedziałaś.Żeby coś w ogóle z tego wyszło , on musi chyba czuć to samo , prawda ?
Myślę , że każdy z nas był zakochany(zauroczony)jakimś nauczycielem/nauczycielką (oczywiście zależy jaka orientacja seksualna).
Ja pamiętam j.angielski z taką piękną młodą dziewczyną , jak była gwiazdka dała mi nawet 3 buziaki :D ale dałem sobie spokój ;) daaaaawno to było...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Noo mi sie nie zdarzyło ukradkowe rysowanie serduszek na zeszycie przez zauroczenie w jakimś nauczycielu xD
Nie wchodziłabym w to . To jego praca . Porozgladaj sie lepiej za jakimś nowym obiektem zainteresowań .. nie wierze ze na tych treningach nie ma ani jednego przystojniaka na sali ? ;P
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Wiesz , ale takie wspomnienie miło się wspomina...i taka myśl nastaje:Jaki to ja głupi wtedy byłem heh
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Sorry za mały offtop , ALE Astana...ta twoja sowa mnie powala !! hah :lol:
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
U mnie jak chodziłam do podstawówki też paru facetów podkochiwało sie cichaczem w anglistce hehe
Wiesz chyba wszyscy przez to przechodza . A jak nie wszyscy to przynajmniej garstka . Teraz uśmiechasz sie do tego , a wtedy byles w siodmym niebie jak miałes z nia jakies zajęcia hehe Warto wspominać mile wspomnienia ..
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Naprawde miło to wspominam :) tymbardziej , ze takich wspomnien to za dużo się nie miało.Musi ca , więc słuchaj nas..Nie wiem jak ty chcesz się w to pakować bo nie wierzę , żebyś powiedziała mu , że coś do niego czujesz , bo na pewno nie byłabyś w stanie tego wykrztusić , ale jak Ci się podoba , to nic z tym nie rób i ciesz się , że tak odlotowo się czujesz co? bo nawet jak by coś czuł to myślę , że nie za dobrze byś na tym wyszła , uszy do góry :)
 

bruxelka35

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
a więc trenuję taki sport gdzie codziennie trzeba trenować po kilka dobrych godzin. Oczywiście pod okiem trenera.. no właśnie. Ostatnio nagle zaczął mi się podobać ale po prostu zwyczajnie jak wielu facetów np. aktorów. Dziś wrociłam z kilku dniowego wyjazdu i wiem że coś czuje do niego [trenera]. Zachowuje się dziwnie, cały czas chce być przy nim jak najbliżej, kocham na niego patrzeć a kiedy tylko mnie dotknie albo coś powie to odpływam. I tutaj moje pytanie? Brnąć w to czy nie?

Nie. Potraktuj to jako miłe zauroczenie, które kiedyś będziesz wspominała. Bo szybko Ci przejdzie, on Ci po prostu pewnie imponuje jako starszy mężczyzna i swojego rodzaju autorytet. I tyle. Pozdrawiam :)
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Trawka , ale to nie jest jej nauczyciel , tylko trener , to też zmienia postać rzeczy.No , ale wiadomo..różnica wiek spora.Ona jest pewnie w wieku szkolnym.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Trawka , ale to nie jest jej nauczyciel , tylko trener , to też zmienia postać rzeczy.No , ale wiadomo..różnica wiek spora.Ona jest pewnie w wieku szkolnym.
sam sobie odpowiadasz: one pewnie w wieku szkolnym, on trener 9 lat starszy - czyli nauczyciel przeze mnie napisany w cudzysłowie
w późniejszym wieku różnice się trochę zacierają
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Przepraszam , nie do końca mi się wczytała strona widocznie , bo nie widziałem zeby słowo "zauroczona" albo słowo "nauczyciel" było w cudzysłowie :)
Dlatego też napisałem , gdyby była w późniejszym przedziale wiekowym , moża było by pomyśleć.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
cóż... miło się wspomina takie zauroczenia:) ale pomysl, ze jesli brnelabys w to dalej, to Ty możesz wyleciec ze szkoly, on moze stracic prace... u mnie w szkole byl taki przypadek.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
to Ty możesz wyleciec ze szkoly
Nigdy nie słyszałem o tym , że uczennice , które zakochają się w nauczycielu zostały wyrzucone ze szkoły.
Poza tym , to nie jej nauczyciel tylko trener.
 
Do góry