Zakłopotałem sie z moją orientacją

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
No na pewno macie rację zrobię to z kim chce, jak będę chciał i kiedy będę chciał:) Tylko najpierw bym dziewczynę musiał znaleźć, ale wierzę że kiedyś w końcu ją spotkam bo nie chcę póki co narazie iść do domu publicznego. Ten mój temat i posty przez to że ja się wszystkim mocno przejmuję i biorę wszystko do siebie i kiedyś musiałem mieć jaką sytuację teraz już nie pamiętam że mogłem pomyśleć o mnie jako geju i tak to się zaczło. Liczę na to że kiedyś któraś na mnie spojrzsy i powie mi te magiczne słowo, a żałować na pewno nie będzie, pozdrawiam
 

ANITA116

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z tego co przeczytałam jesteś bardzo sympatyczny masz dobrze w głowie pisząc że nie chcesz zaczynać od domu publicznego.Więcej wiary w siebie i w swoje możliwości rozglądnij się dookoła a na pewno znajdziesz dziewczynę która spojrzy na ciebie ciepło i nie czekaj spróbuj ty pierwszy musisz zacząć i nie za pierwszym razem spotkasz tą jedyną ale jesteś w takim wieku że wszystko przed tobą powodzenia :szuka: :sexy:
 

skyllasek

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
To o czym piszesz ie jest niczym nowym. Wielu ludzi znajduje się w podobnych sytuacjach. Według mnie homoseksualizm jest czymś normalnym i nie ma się czego wstydzić. Najprościej Ci będzie jak otworzysz się na tą sytuacje. Spróbuj nie bój się. Flirtuj z facetami, spróbuj czegoś nowego. Kto wie może po porównaniu tych związków okaże się że większe szczęście przynosi Ci związek homoseksualny. Pamiętaj w życiu to ty masz być szczęśliwy, nikt inny. Nie znajomi i otoczenie. Liczysz się tylko ty.

P.S.
Naprawdę gratuluje mamy i relacji między wami.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mysterious47 mogę Ci odpisać jedynie pod kątem swojej wiary. Maria Simma, austriacka mistyczka, która miała dar kontaktu z duszami czyśccowymi w wywiadzie odpowiada na takie pytanie:
Czy odwiedzały Panią dusze tych, którzy na ziemi praktykowali różne perwersje, na przykład w dziedzinie seksualnej?
Tak One nie są potępione, ale muszą wiele wycierpieć, żeby się oczyścić. Przykładowo homoseksualizm pochodzi naprawdę od Złego.
Jaką więc radę dałaby Pani osobom dotkniętym przez homoseksualizm?
Modlić się, wiele się modlić, żeby otrzymać siłe odejścia od tego. Trzeba przede wszystkim się modlić do św. Michała Archanioła, bo właśnie on walczy z tą skłonnością.
Troche mi zajęło przepisywania bo na necie nie znalazłem tego wywiadu. Tekst pochodzi z książki "Cuda Boże w Świętych Duszach Czyśćcowych" o. Stanisława Marii Kałdona.

taaak najlepiej wypisywac takie banialuki! Wierzysz w to ? Powodzenia . Płec jaka pociąga człowieka jeżeli odbiega od normy nie jest chorobą! Mochery łączcie się


mysterious47 nawet nie czytaj tego co wypisuje Tiwaz... żalosne. Przyjdzie czas, że wszystkiego sie o sobie dowiesz... daj sobie czas .
 
C

Chill.out

Guest
A nie jesteś przypadkiem aseksualny?
Wiem, że to trochę dziwnie brzmi i pewnie nie o to chodzi. Ale zawsze jest taka możliwość.
Moja wiedza na ten temat jest raczej internetowa, czyli pewnie ma sporo luk, ale z tego, co wyczytałam jest bardzo dużo rodzajów aseksualizmu (np. fantazjowanie, ale niechęć do "prawdziwych" związków, albo "związek romantyczny" bez seksu).
Mimo wszystko zastanowiłabym sie nad tym. Tym bardziej, że 20 lat, to już dość dorzały wiek. Jeżeli narazie się nie zdecydowałeś, to może wcale nie potrzebujesz takiego tradycyjnego związku?
Spróbuj to na spokojnie przemyśleć. Na przykład wyobraź sobie że aseksualizm to coś bardzo powszechnego. Jeżeli dalej będzie Cię ciagnąć do normalnego związku, to widocznie znaczy, że zwyczjnie nie trafiłeś jeszcze na nikogo odpowiedniego.
Pamiętaj tylko - nic na siłę. I będzie ok ;)
 
Do góry