Zakłamane Media

W

wiki9969

Guest
Ale ta władza dokonała czystek w telewizji, które są zauważalne. Poprzednie za bardzo nie mieszały się w pracę dziennikarzy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak mawiał towarzysz Stalin w miarę umacniania socjalizmu narasta walka klasowa
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
wiki9969 napisał:
Ale ta władza dokonała czystek w telewizji, które są zauważalne. Poprzednie za bardzo nie mieszały się w pracę dziennikarzy.

Ta władza od poprzedniej różni się tym, że PiS robi wiele rzeczy na głos i oficjalnie. PO pakowało wszystko pod dywan i zacierało po cichu ślady. Takie dwie odmienne koncepcje.
 
W

wiki9969

Guest
Isen1822 napisał:
Ale ta władza dokonała czystek w telewizji, które są zauważalne. Poprzednie za bardzo nie mieszały się w pracę dziennikarzy.

Ta władza od poprzedniej różni się tym, że PiS robi wiele rzeczy na głos i oficjalnie. PO pakowało wszystko pod dywan i zacierało po cichu ślady. Takie dwie odmienne koncepcje.
A wychodzi im to na dobre? Dzięki temu głośno jest o nas w całej Europie.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
wiki9969 napisał:
A wychodzi im to na dobre? Dzięki temu głośno jest o nas w całej Europie.

To będzie można ocenić dopiero za jakiś czas. Kto wie, miesiąc, rok. Podobnie było z PO.
Głośno jest, to prawda. Ale gdyby nie to, że mamy baaardzo kiepską pozycję w Unii, to nie było by o nas głośno. Tak samo jak nigdy nie było głośno o Niemcach, Francuzach, chociaż oni też krystaliczni nie są.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z całym szacunkiem ale pozycję Niemiec czy Francji to może nam się uda uzyskać za 50-100 lat
To jakby piłkarz okręgówki miał pretensje że Messi mu zajmuje miejsce w Barcelonie
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
wiki9969 napisał:
Ale ta władza dokonała czystek w telewizji, które są zauważalne. Poprzednie za bardzo nie mieszały się w pracę dziennikarzy.
Mieszały się. Komorowski odwołał całą KRRiT dwa miesiące po śmierci Kaczyńskiego. Usunięcie części z redaktorów stanowiło oczywistą oczywistość. Lewicka czy Oracz były zwykłą, jeśli nie ordynarną tubą i nawet się specjalnie z tym nie kryły. Pytanie tylko co da odpłacanie pięknym za nadobne. Miną cztery lata, Lis siądzie na stołku, sam zrobi czystki. I tak w kółko.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
KRRIT została odwołana w 2010r z powodu odrzucenia sprawozdania przez Sejm, Senat i właśnie prezydenta. Oczywiście było to spowodowane polityczną zemstą na mediach publicznych opanowanych przez stronników PIS. Dokładnie to samo co teraz robi PIS. Każda kolejna partia rządząca mści się na mediach publicznych jeśli tylko nie cukierkują aktualnemu rządowi.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Herbatniczek napisał:
KRRIT została odwołana w 2010r z powodu odrzucenia sprawozdania przez Sejm, Senat i właśnie prezydenta. Oczywiście było to spowodowane polityczną zemstą na mediach publicznych opanowanych przez stronników PIS. Dokładnie to samo co teraz robi PIS. Każda kolejna partia rządząca mści się na mediach publicznych jeśli tylko nie cukierkują aktualnemu rządowi.
dobra strona tego medalu jest to, ze Ty fundujesz, no nie?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w końcu politycy to pasożyty, nie ważne z jakiej partii to lubią za pieniądze podatników konsumować i fundować całej ferajnie stanowiska i premie
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Herbatniczek napisał:
z całym szacunkiem ale pozycję Niemiec czy Francji
Ja tutaj mówię o braku sprawiedliwości i segregacji w UE. Są równi i równiejsi.

I owszem, mam pretensje, bo dwa państwa okrzyknęły się samozwańczymi liderami UE. Według Ciebie tak ma być i to normalne? Według mnie to czysty monopol na władzę.



Elen napisał:
No... niektorzy przytyli na sejmowym wikcie, roznica zauwazalna. Widac w sejmowej restauracji dobrze karmia. :D O daniach tam serwowanych to juz chyba legendy kraza. <to tak dla dobrego hymoru> ;) http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,19439340.html?i=0&bo=1#MTstream

Co to ma do rzeczy? Bo bladego pojęcia nie mam co to ma wnieść do tematu?
To już jest naprawdę chwytanie się największych bzdur, by tylko dowalić opcji politycznej, której się nie lubi.... ;)
 

als

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
35
Punkty reakcji
3
AaronH napisał:
Piotr Kraśko i Diana Rudnik odsunięci od prowadzenia Wiadomości w TVP

http://film.interia.pl/telewizja/news-piotr-krasko-i-diana-rudnik-juz-nie-prowadza-wiadomosci-tvp1,nId,1951988

Czy może mi kotś powiedzieć co oni robili źle, że zostali ukarani?
Źle?? Nic złego nie zrobili .Starali się być jak najbardziej potrzebni poprzedniemu rządowi ,a przez to ,jak dla mnie ,mało wiarygodni.
Dotyczy to bardziej Kraśko.,który w moim odczuciu był tubą koalicji.Nie odmawiam mu wiedzy i kultury osobistej,ale ...
Rudnik,jako dziennikarka mało wyrazista ./nie licząc wyglądu :) / Bardzo skupiona na sobie .
Na miejscu Kurskiego oboje bym zostawił i prosił,aby pracowali z poprzednią gorliwością .... ku chwale powiedzmy Ojczyzny
 

_marcin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
32
Punkty reakcji
2
Abonament RiTV został niefortunnie nazwany abonamentem. Od samego początku powinien być nazywany podatkiem i jak podatek być traktowany.
Rząd musi mieć swoje media stojące w opozycji do służnych psów obcego kapitału i tego kto da więcej bo w przeciwnym razie będziemy tu mieli TVNokracje.
To nie przymus płacenia za coś, czego nie używasz tylko podatek na rzecz kultury.

A mnie w mediach najbardziej dziobie w korę mózgową to, że starają się jak najbardziej ograniczyć pulę tematów do rozmowy. Wciąż tylko polityka z punktu widzenia władcy medium, wciąż jęczenie, katastrofy, wybuchy, jakieś gadżety, wybiórcze dyskusje nt. technologii - koniecznie dotyczącej robotów/dronów.

Program na dziś: więcej, więcej i więcej tego samego. Żebyś odbiorco czasem nie usłyszał, że zaczyna się sezon wędkarski. Nie powiedzą ci że teatr wielki w warszawie nową sztukę wystawił. Nie usłyszysz jakichś nowinek ekonomicznych, felietonów, wywiadów, rozmów na poziomie. Jak już to i tak wpieprzy się redaktor i będzie zadawał pytania żeby gnębić gościa programu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro rząd musi mieć swoje media to jaki ma być mechanizm zabezpieczający aby w tych mediach nie było nachalnej propagandy sukcesu ?
 

kuzio

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
1
W każdym kraju rządy mają swoje media. Tylko teraz Polacy się obudzili, bo PiS robi wszystko bez ukrywania? Bez komentarza...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dlatego trzeba przestać mówić o obiektywności mediów publicznych i przyjąć że to zwykłe wazeliniarskie towarzystwo
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
I przypomnieć, że to nie jest problem powstały teraz, nagle, bez ostrzeżenia, tylko taki który trwa od zawsze i również dotyczy poprzedniej ekipy, o czym obecna opozycja bardzo niechętnie wspomina.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
każda partia, która choć chwilę rządziła w ostatnich 25 latach umoczyła w tym ręce, cała ta gromada: PO, PIS, SLD, PSL to partie, które zdobywały media publiczne żeby te im w d. właziły
 
Do góry