Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Polecam balsam Carmex, jest dostępny w rossmanie ;) Działanie widoczne i odczuwalne gołym okiem już po pierwszym zastosowaniu! Wszystkie spękania, suche skórki znikają. Usta są jędrne i piękne po jednym zastosowaniu. Gorąco polecam. Żadne balsamy (nivea, oriflame) nie potrafią takich cudów.
Czy ktoś już stosował i może się tu pochwalić? W googlach można znaleźć wiele samych pozytywnych opinii.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Zgadzam się przedmówczynią. Carmex pomógł na moje suche, podrażnione, brzydko wyglądające usta. Polecam!
 

Solarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Zamiast kupować carmex lepiej wspomóc polską firmę i kupić balsam do ust Tisane, świetnie regeneruje i nawilża naskórek ust.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Świetne są takie małe miodowe kremiki z oriflame. Jeśli trafi się na promocję to są w całkiem przystępnej cenie :)
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Na usta zawsze jest jakiś ratunek;) Ja zwykle w zimę to smaruje usteczka maścią z witaminą A na przemian z panthenolem;)
 

kicia85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
macie racje miód w tej sytuacji to dobra sprawa tym bardziej że nie wymaga dużych nakładów finansowych;)
poza tym jezeli nie próbowałyście to polecam carmex dostępny w każdej drogeri, nie jest drogi ale się sprawdza w zimowe dni...
 

inezka1993

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poland
Najlepiej jest pierw pomasowac usta szczoteczka do zebow, a nastepnie nalozyc warstwe miodu.
Mi pomaga :sexy:
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja używam albo zwykłego kremu nivea albo carmexu i nie mam problemów, a kiedyś non stop miałam spierzchnięte usta. Teraz raz na jakiś czas stosuję tę szczoteczkę i miód. Uwielbiam miód na ustach, mniam i nie mam problemów;) na co dzień wystarczy tylko krem ;)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś jak byłam w Anglii to kupiłam sobie fajny balsam do ust (taki w małym okrągłym pudełeczku, lekko miętowy). Poza tym jeszcze kiedyś w Bułgarii będąc też kupiłam balsam do ust różany i był bardzo fajny. Długo chronił usta i były mięciutkie. Jak wyjdę z domu bez posmarowania ust to czuję dyskomfort ;)
 
M

missFortune

Guest
Ja kiedyś z powodu opryszczki miałam bardzo wysuszone usta i kupiłam w aptece balsam do ust. Tisane, bardzo mi je nawilżył i pomógł :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja sobie nie wyobrażam nie smarować ust nie tylko podczas zimy ale codziennie. I nie mówię o jakiś barwnych błyszczykach (rzadko takie stosuję) ale właśnie bezbarwnym ochronnym czymś. Kiedyś w Anglii sobie kupiłam taki fajny balsam ale nie pamiętam teraz jego nazwy, taki trochę mentolowy, jak dla mnie idealnie i fajnie chronił usta i długo się trzymał.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Tisane dobry jest też stosuję. Ale kremów zwykłych, takich co na twarz nie używam na usta. Błyszczyk tak ale nie zimą.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
ja uważam ,że przed nałożeniem takiego balsamu na usta trzeba je po prostu wypeelingować i dopiero wtedy nałożyć balsamik a usteczka będą mięciusie jak marzenie :D
 

Lutka333

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja raz na jakiś czas masuje usta szczoteczką do zebów, potem są miękkie i gładkie. No, a potem wazelinę Lip Care Flosleku. Bardzo mi odpowiada, dobrze pielęgnuje i chroni :)
 
Do góry