Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Nie mam i nie miałam nigdy problemu z popękanymi ustami.
Kilka razy dziennie smaruję usta zwykłym kremem Nivea, ewentualne Nivea Soft.
Do tego gdy wychodzę, zawsze w torebce mam także pomadkę Nivea.

Szczególnie ważne jest to by po myciu zębów posmarować usta kremem, gdyż pasta do zębów ogólnie wysusza.
 

anakra8

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Osobiście stosuję kremy z witaminą A- ważne by nie były na bazie wody. Do tego pomadki i miód :)
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Dobra jest też wazelina z apteki. Kosztuje parę złotych, a bardzo dobrze natłuszcza usta. Jet wiele opcji smakowych, ale ja od lat wierna jestem malince :120:
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Jak mi się chcę to delikatnie masuję usta szczoteczką do zębów, a potem nakładam miodzik
 

Jasiunia

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na popękane usta własnie fajny jest taki delikatny peeling szczoteczką do zębów i delikatnym kremem. A jak ktoś ma tak jak ja problem z pękającymi zimą ustami to polecam balsam SVR LABIAL , który bardzo mocno trzyma i tworzy taką fajną warstwę ochronną, że usta są gładkie przez bardzo długi czas.
 

ivi120

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo dobry jest balsam do ust Carmex i miodowy krem uniwersalny Oriflame - oba świetnie nawilżają i chronią usta :)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
poza wszelkimi pomadkami i balsamami świetnie działa miód :) można stosować zamiast błyszczyku, fajny i smaczny sposób na ładne usta :)
 

magdaz1

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hmmm też mam problem z ustami w zimie. Czytałam ostatnio tutaj o tym jak się zabezpieczyć aczkolwiek ciekawe ile w tym prawdy...
 

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Według mnie wazelina kosmetyczna jest wystarczająca. Czasami stosuje też olejek rycynowy.
 

Karusek13

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Możesz podać klika takich kremów z witaminą A?

do ust jest bardzo dobra pomadka flosleku z witaminami A i E i z filtrem, taka specjalna zimowa, z serii winter care.
ja od czasu do czasu robię też peeling ust - trochę oliwy i cukru i smarujemy paluchem, ale potem trzeba mocno nawilżyć!

Możesz podać klika takich kremów z witaminą A?

do ust jest bardzo dobra pomadka flosleku z witaminami A i E i z filtrem, taka specjalna zimowa, z serii winter care.
ja od czasu do czasu robię też peeling ust - trochę oliwy i cukru i smarujemy paluchem, ale potem trzeba mocno nawilżyć!
 

Anexa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja przyjmuje witaminę A w kroplach (ogólnie poprawia wygląd skóry) a na ustach stosuje balsamy z oriflame. Według mnie są rewelacyjne.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku pewnie pozostanę wierna chapstickowi i carmexowi. Póki co korzystam z darmowej Nivei - radzi sobie nieźle, ale na 100 do czasu.
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Dobre są produkty zawierające witaminę A, glicerynę, filtr ochronny oraz woski czy miód pszczeli, które mają działanie regenerujące i odżywiają delikatną skórę ust. Innym ich plusem jest to, że zatrzymują wodę w naskórku.​

Szminki i błyszczyki , które stosujesz zimą, powinny być nawilżające !!!.​
 

yerba080

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja używam tylko zwykłego kremu Nivea przed wyjściem z domu i mi to pomaga :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
od zawsze uzywam tzw "jajeczka" z oriflame. Jest to poprostu krem uniwersalny, ktory ladnie nawliza i koi sucha skore. Moj akurat o zapachu wisniowym :)
 

Attachments

  • Zdjęcie1037.jpg
    Zdjęcie1037.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 4
Do góry