Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja tez klasycznie pomadka ochronna, raczej zimą bardziej martwi mnie fakt, że moja druga połówka ma tu większy problem a namówić go do skorzystania z czegoś nawilżającego na usta to problem :)
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja używam Carmexu, w domu mam w słoiczku, a poza domem używam tego w tubce - najlepszy!
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
popieram dziewczyny używające pomadki neutrogeny. Jest naprawdę fajna, długo się trzyma i nie lepi ust. Dobrym sposobem jest też wspominany przez Was miód, ale ja go od razu zlizuję - nie umiem się powstrzymać :)

neutrogena ma też fajne kremy do rąk na suchą skórę zimą.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
osoby które maja skłonnosc do oblizywania ust mają przechlapane zazwyczaj bo takie usta zimą wygladają fatalnie. więc nalezy starać się zapanować nad tym nawykiem przed zima;). Warto czesto masować usta miekka szczoteczka do ust z mała ilością oliwki, usta wygladaja po takiem masażu na jedrniejsze odzyskuja koloryt i wydaja się lekko większe, Czesto też jak np ogladamv firmy to nakładam gruba warstwe miodu na usta i leze sobie z taka maseczką. Z kosmetyków pielegnacyjnych i ochronnych zarazem polecam Carmex (dwa rodzaje wisniowy lub klasyczny albo z polskich Wibo. Wibo uzywam praktycznie cały rok, ma kilka rodzajow ochronnych pomadek, stosuję anti age i z aloesem.Produkty obu marek mozna dostać w Rossmanach, Carmex kosztuje koło 10zł a wibo prawie 4zł. Oba te produkty sa wyjatkowo wydajne.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
ja zawsze miałam problemy z pękającymi i suchymi ustami. próbowałam bardzo dużo pomadek i chyba najlepiej radzi sobie z tym nivea - http://www.kosmetykionline.pl/product-pol-11611-NIVEA-Lip-Care-Pomadka-MED-S-O-S-6ml-4005808613458-.html
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mój sposób na usta zimną: pomadka zawsze przy mnie, rano i wieczorem podczas mycia zębów masaż szczoteczką, peeling z cukru, maseczka z miodu, krem niebieski Nivea kiedy tylko się da.
Niestety nie umiem się odzwyczaić od oblizywania, eh.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Stosuję balsam do ust hydro l'biotica, który zawiera miód, wosk pszczeli, olej z oliwek, wit.E, kwas hialuronowy. Usta są po nim długo nawilżone, bardzo ładnie nawilża suche skórki i leczy spierzchnięte usta.
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wazelina, Maść z witaminą A a bezpośrednio na zimę Aquastop Ziołolek
 
E

Ejan87

Guest
Zgadzam się Ziajka wymiata! :) Ale, ja jestem jeszcze fanką wazeliny do ust serii Ziaji też dobra - bardzo nawilża. :)

Polecić jeszcze mogę każdą pomadkę ochronną z serii nivea :)


Tak :) Ziaja i nivea mają najlepsze kosmetyki ochronne, zarówno na zimę, jak i na lato, gdy mocne słonce świeci ;) a na usta stosuję zazwyczaj pomadkę ochronną, a na to nakładam jakiś błyszczyk. Jednak co najważniejsze, to żeby nie oblizywać warg - lub żeby nie całować się na mrozie, jak to zawsze przestrzegały babcie ;p
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Na mocno spierzchnięte usta najlepiej pomaga mi zwykła wazelina kosmetyczna, więc kiedy pomadki ochronne zawodzą, sięgam właśnie po nią.
 
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Carmex rządzi! Odkryłam jakieś dwa lata temu, jak w rossmanie był dostepny tylko klasyczny i wiśniowy, zakochałam się po prostu! Trochę jedzie tym mentolem, ale da się zdzierżyć, bo to tylko chwila, a usta sa naprawdę mieciutkie i znikają wszystkie zeschnięte stwardnienia, a ja mam usta bardzo wrażliwe na mróz, i klimatyzację... ostatnio kupiłam nowy smak, truskawę, ale widziałam jeszcze zielona herbata+jaśmin, jestem go ciekawa tylko nie wiem jak to się ma do tej kamfory i mentolu w składzie, czy to nie będzie fuj :D

Oprócz tego szminka z apteli z wiesiołkiem Opearol - cena mniej więcej 6 zeta, bardzo skuteczna, doleczyła mi usta jak miałam katar stulecia i górną wargę aż otartą boleśnie od smarkania co 5 minut

No i Tisane - miodowa maść w słoiczku, tez na ogół w aptekach, bardzo dobra, tylko trzeba paluchem w tym pojemniczku grzebolić za każdym razem, trochę mnie to wkurza ;)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Carmex rządzi! Odkryłam jakieś dwa lata temu, jak w rossmanie był dostepny tylko klasyczny i wiśniowy, zakochałam się po prostu! Trochę jedzie tym mentolem, ale da się zdzierżyć, bo to tylko chwila, a usta sa naprawdę mieciutkie i znikają wszystkie zeschnięte stwardnienia, a ja mam usta bardzo wrażliwe na mróz, i klimatyzację... ostatnio kupiłam nowy smak, truskawę, ale widziałam jeszcze zielona herbata+jaśmin, jestem go ciekawa tylko nie wiem jak to się ma do tej kamfory i mentolu w składzie, czy to nie będzie fuj :D

Właśnie zawsze zastanawiało mnie o co tyle szumu z tym Carmexem. Reklamę miał w każdym razie niezłą, bo używały go niemal wszystkie gwiazdy Hollywodu, ale nigdy nie byłam do niego przekonana. Może w końcu uda mi się go wypróbować, jak skończy mi się pomadka, której używam teraz :)
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Polecam:

-krem z nivea (ten najzwyklejszy)
-balsamy z avonu (w szczególności ten z woskiem pszczelim)
-wazelinę kosmetyczną
-miód
-olejek rycynowy
 

Kela

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak przed wyjściem używam różnych sztyftów do ust. W razie kiedy czasami usta mi spierzchną i sa bolesne pomaga mi maść oliwkowa Ziaja.
 
Do góry