Zadaj pytanie użytkownikowi X.

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
oho :D

Chyba nie będę zbyt oryginalny, Emma Watson <3

Pincerka takie samo pytanie do Ciebie ;)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Na dzień dzisiejszy: Harry Judd :D


Mother Russia


Wymień trzy cechy, które uwielbiasz w Wiki :D
 
M

Mother Russia

Guest
Tylko trzy? :szuka: Kalos kagathos - piękna i dobra. No i nader wyrozumiała - żadnego ostrzeżenia jeszcze mi nie dała. :zakochany:


Ale ja nie chcę zadawać pytania. Kto pierwszy ten lepszy, kontynuujcie.
 
K

konwalia78

Guest
MacaN kogo z forumowiska zabrałbyś na pogawędki przy piwie? A z kim byś zdecydowanie nie chciał piwa wypić? ;)
 
M

MacaN

Guest
Szczerze - chętnie zabrałbym każdego forumowicza na takie pogawędki przy piwie i grillu :) Yellow nie pije alkoholu, więc z nim napiłbym się jakiejś kawy, albo herbaty.

Grzechuu1990 - Na czym polega Twoja praca ?
 
K

konwalia78

Guest
Dlatego, że bardzo lubię te skromne ale piękne i pachnące cudnie kwiaty.


Pincerka:

Czy masz jakąś fobię? Jaką, jesli tak.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Raczej nie :D




Grzechuuu
Dlaczego Sumperman nosi majtki na rajtuzach?
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Oglądanie seriali albo granie w gry na facebooku :D



Wiki


Ulubiona postać z bajki?
 
W

wiki9969

Guest
Kaczor Donald. Bo choć nie miał majtek, to i tak niewiele można było zobaczyć. :crazy:


Elen

Czy wierzysz w to, że kosmici są wśród nas? :D
 
E

Elen

Guest
wiki9969 napisał:
Kaczor Donald. Bo choć nie miał majtek, to i tak niewiele można było zobaczyć. :crazy:


Elen

Czy wierzysz w to, że kosmici są wśród nas? :D
O tak Wiki :) paru juz nawet spotkalam. Kraza wsrod forumowiczow. :D

Vaffanculo, co bys zrobil, gdybys trafil glowna wygrana w Lotto, np kumulacje 25 mln?
 
V

Vaffik

Guest
Rozdał bym. Wszystkim tym których los pokarał bo mam ręce i nogi i mogę pracować. Nie był bym w stanie nie zwariowac mając 25 baniek no ale jak na samca przystało - najpierw kupił bym nową furę. Nie BMW! Nie Ferrari! Nie Jaguara! Zwykłego ot by Forda Mondeo z małym traktorkiem pod machą. Wydał bym na siebie i na rodzine moze pół bańki. Remont chaty, auto, trochę dla dzieciaków. No .... może bańkę. Drugą bańkę uciułał bym w skarpecie i trzymał wrazie na jakie cudo zwane chorobą. Tak by spać spokonie. Pilnował by też by mnie jaka denominacja nie wydymała. Reszta do rozdania. Naprawdę. Nie po znajomkach! Po biednych. Przeznaczył bym 200000zł na paliwo i smigał po biednych. Miał bym coś o czym marzę czyli urlop i zwiedzanie + pomocność. Szukał bym ludzi biednych , pakował trochę grosza w kopercine i przekazywał.
Mając 25mln złotych szło by zdebilnieć. Europę już widziałem. Może jeszcze kilka innych krajów bym zobaczym nim zdechnę no ale w tych 2 uciułanych bańkach bym sie zmieścił. Pomagał bym wszystkim rodzinom bez dachu nad głową lub w kłopotach. Nie był bym w stanie wydać 25mln. zł w tym życiu więc bym rozdawał! A dlaczego? Po to by jakaś hiena po mojej śmierci przypadkiem nie dorwała się do konta!
Może i zwariowane to co piszę lecz moje potrzeby nie są kosztowne. Chciał bym nie mieć zmartwień i tyle a to nie jest aż takie drogie więc z nadmiarem kasiory - poprostu bym pomagał. Dużo ludzi potrzebuje pomocy a te wampiry robią z NFZ kosiarkę do wycinania ludzi. Brakuje wszystkiego. Od jedzenia po wózki dla inwalidów. Siedzę przd komputerem w ciepełku, piję kawicę, palę papierocha, podjadam marcepanki a obok dalej pewnie siedzi gdzieś jakaś młoda matka nie mając co wsadzić do gara a dzieci głodne.
Ktoś powie wariat! To ja odpowiem: tak, jestem wariat! A serniki i jabłeczniki wpindalał bym codziennie az bym padł z przeżarcia :)
 
E

Elen

Guest
Vaffanculo, przyznam, ze w lekkim napieciu czekalam co Ty mi napiszesz. I powiem- dales czadu i nie zawiodles mnie. Jednak Ty masz dobre serce. :) Intuicja mnie nie myli nigdy. Widac Ty jestes z tych, ktorym nawet duze pieniadze nie odbieraja rozumu i trzezwego spojrzenia na zycie. W takim razie ja Ci zycze- graj i wygraj jak najwieksze pieniadze, niech Ci Wszechswiat sprzyja. Badz szczesliwy. :) Zasluzony punkt Ci przyznaje. *** Zadaj pytanie do dowolnej osoby.
 
V

Vaffik

Guest
Mówisz 25 mln. zł! Boże! Dajta mnie ludu mój choc by 40 koła to jutro europe zwojuję :) :) a po jutrze będę właścicielem firmy z cygaretka między górną a dolną szczeną. Gdybym dzisiaj na boku miał jakie zbędne 40 tysiaków to jutrzejsze posty z Francji już by były he,he... a tak muszę siedzieć i ciułać .... garbem swym ehhh

Zadać pytanie, powiadasz?
Więc zadaję:
Ludu mój! Kiedy Wy wreszcie pały i taczki w ruch "weźmieta", co??
Pały by lać a taczki by wywozić! No i kiedy spotkamy się pod gmachem Rządu i Sejmu...? eeeee??
Było by co "wywozić"...
Niech odpowie kto chce...
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Ale połowie nie przeszkadza ,że naród jest rozgrabiany ,zdradzany i sprzedawany.To jest oznaka zniewolenia.
Druga połowa to resortowe dzieci więć........... nieprędko
 
E

Elen

Guest
Vaffanculo, osz... Ty rewolucjonisto haha. :D Ja sie najpierw musze za "rewolucje" w moim zyciu zabrac, a dopiero pozniej w szerszym zasiegu. Z taczka zapewne niedlugo zaczne biegac w ogrodzie, tych drugich... nie skomentuje haha. :lol:
 
Do góry