Zabawka dla malucha

D

Dorka123

Guest
zgadzam się, do tego dorzuciłabym jeszcze książki, masy plastyczne, ciastolinę, piankę do lepienia czy coś takiego i puzzle... to moim zdaniem najlepsze prezenty, w tym roku u nas króluje pianka moon dough :)
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Pianka jak najbardziej, dorzuciłbym do tego kredki wielofunkcyjne woody 3w1 dzieciaki za nimi szaleją :) może ich fenomen tkwi w tym, że nie wiele potrzeba aby z kredki ołówkowej uzyskać efekt farbki akwarelowej :)
 

Dinrahia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
My zaczynaliśmy od karuzelek do łóżeczka. Potem był czas na matę edukacyjne, puzzle czy kredki.
Teraz furorę robi prezent w postaci grającego konika na biegunach :)
 

oowaldek

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Na święta daliśmy chrześnicy vtech 60137 chodzik gawędziarz , sprawdza się rewelacyjnie, śmiga po domu w tą i spowrotem.
Dla znajomych zawsze dajemy takie coś: migoczący piesek chłopcom a dziewczynkom motylka, hipopotama lub lwa. Lew mruczy he he. No i co najważniejsze znajomi zawsze są zadowoleni z prezentów, a maskotka starcza na długie lata, wpierw do wózka, a później owaliłem zaczepkę i mam fajne maskotki.
 

awatar99

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dla dzieci w wieku 1,5 -5 latek klocki lego duplo są super. Wiem z doświadczenia, bratanica zawsze dostaje je od kogoś jeśli jest tylko okazja, i za kazdym razem jest zachwycona że będzie miała kolejny zestaw do swojej kolekcji, potem siada i do wieczora układa z klockow zamki dla księżniczek :p Aż miło popatrzeć jak taki maluch ma radochę, a przy tym świetnie się rozwija, i rączki i mowę, bo ciągle nawija o tych komnatach itp :D
 

dawm123

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moje dzieci są w wieku 4 lat, jeszcze jak wielu małych zabawek. My w smalltao.com patrzeć jak co, aby kupić bezpośrednio online. Obecni wiele stylów, istnieje wiele możliwości.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Ja kieruje sie przede wszystkim edukacją... :) Ważne jest by zabawa była nie tylko zabawą ale i dawała dziecku coś więcej:) No i ubrania;p Ja wiem, ze to mzoe i stary zwyczaj, ale moje dzieciaki zawsze sie z tego ciesza:) Nie wiem, nowa kurtka, buty, czapka...i ja tez jak bylam mała zawsze się cieszyłam z nowej ładnej rzeczy,którą będę mogła nosić. Jasne, ze maluchy tego nie docenia;p tylko starsze juz dzieci:) Jednak ja zawsze lubię się porozczulać nad tymi ciuszkami do dzidziusiów..;p
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja kieruję się przede wszystkim tym, żeby zabawki były bezpieczne. W końcu zdrowie mojej pociechy jest dla mnie najważniejsze. Moja córka niedawno skończyła 3 lata i uwielbia bawić się drewnianymi klockami. Takie klocki mają jeszcze tę zaletę, że są w zasadzie niezniszczalne :) No i mnogość elementów skutecznie wypełnia dzieciom czas. Córka ma już trzy zestawy różnych klocków.
 
A

annabela

Guest
Dla 3-4 latków fajnie kupić Zestaw Lego Duplo! są super i dzieciaki potrafią spędzać przy tym całe dnie, zresztą w sumie to idealny prezent nawet dla nico straszych dzieciaków, w taki fajniejszy zestaw najlepiej zainwestować, ale polecam spacer do jakiegoś większego sklepu z zabawkami, gdzie jest większy wybór!
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0

katja22 dla 10 latka najlepiej jakiś sprzęt grający - gitara eleketryczna dla dzieci albo coś w tym stylu.
 

mastrangelo1122

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja swojemu dziecku zawsze staram się kupować prezenty takie, które w jakiś sposób rozwijają jego wyobraźnię lub wymagają myślenia :) Np. puzzle :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Puzzle fajna rzecz, sama bardzo lubiłam je układać ;) Mój mąż ma jednak bratanicę, którą ciężko czymś zainteresować i zająć na dłużej... Kupiliśmy jej puzzle, siedliśmy wszyscy razem, ale skończyło się na tym, że sami musieliśmy je ułożyć ;) Na dłużej zajmuje ją tylko komputer... i co z takim przypadkiem? :)

edit. Ale polecam za to grę w kalambury (to była planszówka chyba z trefla) - to akurat się sprawdziło ;)
 
Do góry