Zaangażowanie na początku znajomości

sucre666

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witam,

Kilka dni temu poznałem dziewczynę na imprezie (21lat) trochę pogadaliśmy, potańczyliśmy, a na końcu wziąłem numer. Przez 3 dni pisaliśmy trochę smsów ze sobą, widać było u niej zainteresowanie duże. Dziś dzwonię do niej z zamiarem umówienia spotkania, a ona nie odbiera. Po chwili dostaje sms'a, że myślała o mnie caly dzień i nie wie czy jest sens ciągnąć to dalej. W kolejnych sms'ach napisała, że on jest nieśmiała i w jej przypadku to druga strona powinna przejąć inicjatywę. Zaskoczyła mnie tym sms'em, może 3 dni to za dużo zwlekania z umówieniem spotkania? Miałem też trochę zaliczeń i wiedziała o tym, ale nawet jakbym ich nie miał to bym tak samo ciągnął to wszystko. Ustawiłem to spotkanie w końcu, zależy mi żeby było coś z tego.

Z reguły nie angażuje się za mocno na początku relacji, trochę smsów a po 2-3 dniach dzwonię z zamiarem ustalenia spotkania.
Kilka miesięcy temu miałem podobną sytuację, poznałem dziewczynę która była aż za bardzo zaangażowana i pomimo, że spotkanie było ustalone to straciła zainteresowanie. Nie mam pojęcia co robię źle, a to już druga podobna sytuacja.

Nie chcę, żeby sytuacja się powtarzała. Czytałem trochę o "o byciu wyzwaniem" czyli 0 smsów, umowienie spotkania i cisza do samego spotkania. To juz testowalem i chyba nie działa przynajmniej na początku znajomosci :) To jak postępować? Ciągły kontakt, odpisywanie cały czas na sms? Macie jakieś złote rady? :)
 
K

konwalia78

Guest
Na pewno nie układać życia pod książkę. Zamierzasz zazcynać znajomość od gierek i pozorów? Jeśli masz ochotę i zamiar ją (znajomość ) kontynuować zasygnalizuj to dziewczynie bo jeśli milczysz to ona już w swojej glowie sobie wszystko poukładała, być może mniej więcej tak: ,, Nie dzwoni ani nie pisze od 3 dni.....nie spodobałam się mu.....nie zależy mu.....kłamal że chce się spotkać prosząc o numer telefonu....'' Na poczatek sugerowałabym jakieś miłe słowo każdego dnia potwierdzające Twoje zainteresowanie dziewczyną. Nie zarzucać jej skrzynki sms (ami) , nie dzwonić co trochę ale delikatnie zakomunikować swoją chęć na podtrzymanie i kontynuowanie znajomości.
 
D

dave123

Guest
może coś źle piszesz w tych sms'ach? albo ta dziewczyna sama nie wie czego chce... i tak pisze licząc tylko wirtualny flirt.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Na początku wykazuj zainteresowanie (ale bez przesady), a gdy już dojdzie do spotkania, bądź tajemniczy, to przeważnie działa.
Po takim chłodnym początku ( dzwonie za 3 dni i żadnych sms) , trudno o gorący koniec :p
Poza tym, to zależy od charakteru i wieku kobiety.
Dla mnie tydzień czasu na kontakt jest ok .
 

sucre666

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
dave123 napisał:
tutaj masz coś pasujące do twojego tematu - https://www.youtube.com/watch?v=_JHG9Q4wxks#t=107


Tutaj masz inny dobry materiał - https://www.youtube.com/watch?v=usVIHQOnhQg#t=499
A tego Pana znam i dla mnie nie ma autorytetu. Kto jaki ma cel w życiu, nie chcę poznawać stu kobiet, bo tego mi nie trzeba, wystarczy mi jedna normalna :D Swoją wiedzę opieram bardziej o to co mówi Paweł Grzywocz.
Wydaje mi się, że niektóre dziewczyny szukają dowartościowania i ciągłej uwagi. Szczególnie te ładne, normalnie to są w centrum uwagi, każdy je komplementuje, a ktoś kto się wyłamie po za ten schemat budzi zainteresowanie. Tylko, że tak jak napisał konwalia78 nie można zaczynać od gierek. Myślę, że masz tu rację i powinienem utrzymywać kontakt, ale bez nacisku. Zobaczę jak to się potoczy:)
 
D

dave123

Guest
sucre666 napisał:
tutaj masz coś pasujące do twojego tematu - https://www.youtube.com/watch?v=_JHG9Q4wxks#t=107


Tutaj masz inny dobry materiał - https://www.youtube.com/watch?v=usVIHQOnhQg#t=499
A tego Pana znam i dla mnie nie ma autorytetu. Kto jaki ma cel w życiu, nie chcę poznawać stu kobiet, bo tego mi nie trzeba, wystarczy mi jedna normalna :D Swoją wiedzę opieram bardziej o to co mówi Paweł Grzywocz.
Wydaje mi się, że niektóre dziewczyny szukają dowartościowania i ciągłej uwagi. Szczególnie te ładne, normalnie to są w centrum uwagi, każdy je komplementuje, a ktoś kto się wyłamie po za ten schemat budzi zainteresowanie. Tylko, że tak jak napisał konwalia78 nie można zaczynać od gierek. Myślę, że masz tu rację i powinienem utrzymywać kontakt, ale bez nacisku. Zobaczę jak to się potoczy:)
Ja mam wręcz odwrotnie trochę słuchałem jego rad oraz czytałem i słuchałem jego poradniki typu potęzna pewność siebie , sekrety uwodzenia słowami itp. i były bardzo dobre , a to czy on ma 100 dziewczyn cZy 1000 to mało mnie obchodzi bardziej zależy mi by to co radzi było skuteczne...
To jest dość normalne dużo dziewczyn ma wbrew pozorom , często niezbyt wysokie poczucie własnej wartości , więc próbują się dowartościować , a co do gierek to wysłałem tobie ten drugi film by pokazać , że jeżeli chcesz już jakieś gierki robić by pobudzić zainteresowanie jakiejś dziewczyny to musisz te rzeczy robić w odpowiednim momencie i też odpowiednio gadać , gdy dziewczyna będzie za mało zainteresowana tobą to część gierek po prostu nie zadziała mówiąc na przykładzie pół żartem - jeżeli powiesz mi jak zrobisz dla mnie coś.. to dam ci niedźwiedzia polarnego , tyle , że jeżeli ja nie będe zainteresowany posiadaniem takiego niedźwiedzia to nie będę miał interesu by zrobić dla ciebie to coś... Tak samo jest z zainteresowaniem dziewczyn jeżeli nie zainteresujesz za mocno dziewczyny to te gierki , będą działać bardziej jak taki chłodnik i nic nie zdziałasz...
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Uważam, że w nieodpowiednim miejscu szukasz dziewczyny na dłużej. Możliwe, że jesteś dla takiej dziewczyny takim "facetem na imprezę", w sensie, że nie będzie sama tańczyć, bo ma Ciebie. Dziewczyny idąc się zabawić zwykle szukają jakiegoś partnera do potańczenia, pogadania czy sexu. Tak po prostu, żeby spędzić dobrze czas podczas zabawy.
Dziewczyna dała Ci numer i następnego dnia były sms'y. Przez kilka dni po imprezie jest fajnie, bo emocje związane z waszą znajomością jeszcze nie odpadły. W momencie, kiedy wyskakujesz jej ze spotkaniem nagle zdaje sobie sprawę, że ona tego nie chce. Dlaczego? Bo pewnie w następny weekend będzie tańczyć z kolejnym gościem. Wobec tego nie chce się angażować - woli być wolna i imprezowa. Albo z góry zakłada, że jak się spotkacie na trzeźwo, to już nie będzie tak ładnie.

Nie zakładam, że wszystkie dziewczyny takie są. Owszem, każdy powinien się zabawić. Niemniej jednak osób, które mają jakieś wartości moralne na imprezach jest coraz mniej.
Jako, że jestem zwolennikiem naturalnego i spontanicznego poznawania płci przeciwnej radzę zmienić obszar poszukiwań. No chyba, że po prostu chcesz się też tylko zabawić.
 

Lost_Angel

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2014
Posty
51
Punkty reakcji
3
Dążyć do spotkania. Jak najszybciej. Ono wszystkie weryfikuje.
 
Do góry