Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Sprawa wyszła na jaw ? No jasne każdy z twoich znajomych widział co tu wyprawiasz i nie mamy co odwoływać Buraku bo tylko pokazaliśmy im te forum i twoje posty, nie było żadnych kłamstw w przeciwieństwie do tego co sam zamieszczałeś na tym forum o własnej osobie. :lol:
Co za problemy ? Człowiek skończ tą maskaradę bo wiem gdzie mieszkasz a twoje śmieszne straszenie wujem i całą bandą huliganów zostało zaprzeczenie przez znajomych którzy wypowiadali się na twój temat w taki sposób:
"on taki jest, tyle ci powiem, debil"
Albo
"on nie mieszka w poznaniu tylko w miasteczku obok, jest frajerem. tyle ci mogę o nim powiedzieć."

:lol:

Misja wykonana Majorze :)
 

Daiwdek23

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja to przede wszystkim Real Madryt ale lubię też Manchester United z ligi angielskiej : >
 
M

marco9512

Guest
Tak jasne. To nie wiem skąd zabrałeś te odp. bo moje miejsce zamieszkania znają tylko moi znajomi z którymi utrzymuje bardzo dobry kontakt a żaden z nich by się tak nie wypowiedział :) Skoro tak to podaj nazwiska. Czy nadal udajesz debila. Każdą sprawę, którą tam wypisaliście sprostowałem ale jesteście debilami i na siłę tego nie chcieliście tego przeczytać. Więc skończ tą szopkę bo ta sprawa może się dla was a nie dla mnie źle skończyć :) Teraz włąsnie szukam WSZYSTKIE moje posty, które sprostowałem co do waszych kłamstw. Wiecie gdzie mieszkam ? Miło grozicie mi :) Oj ładnie ładnie. Groźby są karalne :)
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Jeśli chodzi o miejsce zamieszkania to znam miasto i tyle wystarczy. Rzecz jasna nie podam za dużo info.bo nie o to mi chodzi.
Nigdzie ci nie groziłem.. nie wymyślaj. Za to ty straszyłeś mnie i Majora wujem, kolegami i bratem. :)
Ale co sprostowałeś ? Podaliśmy znajomym fakty człowieku. Gdy poszukają odpowiednich postów to znajdą to co pisałeś więc nie rozumiem o czym mówisz. Nie oczernialiśmy cie.. pokazlaiśmy ludziom posty i napisaliśmy tak jak było. Jeśli jest tam coś nieprawdziwego to zacytuj a sam to mogę sprostować. tyle w temacie. :D

Zacząłeś pisać na PW więc kończę odpowiadać tutaj. Będę odpowiadał tylko tam.
 
M

marco9512

Guest
A ja napiszę tutaj gdzie wszyscy mogą to przeczytać, że Majorowi napisałem pare cytatów do każdego kłamstwa, które tam wypisaliści po czym dopisałem, że to jeszcze nie koniec :D Napisałem, że informowałem a Major gdy napsiał o jakimś klubie i napisałem tylko i WYŁĄCZNIE, że mój brat tam zna ludzi to już nie szczekał z tym klubem tak. Napisałem o Wuju dla żartów a on przez tydzień przestał szczekać na ten temat :D Połykacie wszystko jak idzie. Gdybym ja połykał tak wszystko łatwo i do tego takie ściemy, żeby się pośmiać i zrobił taki list i napisał do waszych znajomych to byście srali i błagali, żebym skończył :) WIęc nie wyszło wam i tyle :)
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Niech wszyscy widzą :) Racja, niech wszyscy widzą.. Prawda jest taka, że kilku twoich znajomych pisali o tobie otwarcie, że jesteś 'debilem' i 'frajerem', ze 'ty taki jestes.debil'.. :) Tak pisali ludzie o tobie bez odnoszenia się nawet do forum.
Skończ gadać o tym wuju, proszę. Straszysz ludzi, mówisz, że masz wtyki w poznaniu itd. A gdy masz przypał u znajomych twierdzisz, że żartowałeś. :) To nie były żadne żarty tylko kłamstwa które miały sprawić, że każdy będzie się ciebie bał i już nikt nie będzie ciebie orał za te bzdury które piszesz ale nie stało się tak..

Marco jak zwykle robisz z siebie idiote, pierzesz brudy na prywacie.. szkoda, że przekręcasz wszystko. ale skoro chcesz żeby każdy widział to proszę bardzo:)

"Witam,
widzę że jesteś znajomym (a przynajmniej masz go w znajomych na tym portalu) "TUTAJ ZNAJDOWAŁO SIĘ TWOJE IMIĘ I NAZWISKO + (Ronaldo9) które masz na nk". Tu jest link do jego profilu http://nk.pl/profile/xxxx4X29 . Otóż ten chłopaczek wypowiada się na pewnym forum, a dokładniej na www.forumowisko.pl gdzie zgrywa wielkiego kozaka oraz próbuje straszyć ludzi swoimi kolegami z jakiegoś klubu (może i Tobą), bratem, wujkiem (który to podobno huligan z wtykami w Lechu Poznań). Oczywiście rzecz biorąc jest to śmieszne, ale on myśli że jest anonimowy i każdy będzie się go bał jak tak napisze.. Normalnie to podobno mieszka w Poznaniu na "Grunwaldzie" gdzie to niby jest nabardziej szanowany i ma znajomości, mimo to że ma taką reputacje to w pewnej wypowiedzi wygadał się że boi się wchodzić na inną dzielnicę która jest podobno obok - Jeżyce, jak to określił - biegają tam patologiczni ludzie którzy są fanami Peji. Sam jestem z południowej Polski więc nie orientuję się w dzielnicach Poznania. Tak więc chłopak strasznie się panoszy i myśli że jest jakimś gangsterkiem z wtykami właśnie w Poznaniu i wśród huliganów Lecha. Często też wspomina o tym że wstydz być Polakiem (chyba powinien zmienić narodowość jeśli się wstydzi) i obrażał ogól obywateli Polski. Gościu też próbuje udzielać się na temat rapu, lecz niestety jak zwykle pisze bez sensu, a w temacie pt. "Forumowa Cięta Riposta" gdzie forumowicze piszą na siebie dissy popisuje się swoim marnym talentem, a wręcz żałosnym i śmiesznym - oto link do tych wywodów: http://www.forumowis.../page__st__1560 . Wysyłam tą wiadomość w celu upubliczniena tego. Oto link do jego profilu "marco9512" na forum: http://www.forumowis...8066-marco9512/ . Na tym forum wypowiadają się poważni ludzie a takie buractwo jest po prostu rażące. Może nagłośnienie tego wśród otaczających go osób sprawi że się uspokoi. Podobno jest wielkim piłkarzem więc niech lepiej trenuje a nie pół dnia spędza i pisze na tym forum. Podaje też link jakbyś chciał/a przejrzeć tematy z gdzie się wypowiada: http://www.forumowis...arch_filter_app[forums]=1
Należy wpisać Marco9512..

Pozdrawiam
Team M&M "

Ujrzał to każdy twój znajomy na nk.To co tam jest napisane można poszukać w różnych działach, tak pisałeś.. tylko, że prawie wszystko to były twoje kłamstwa.
A wiesz.. fajnie było gdy ludzie odpisywali, śmiali się z ciebie, wyzywali od debili i frajerów.. że taki jesteś! Tak pisali twoi koledzy i koleżanki ! :)

Kończę tą dyskusję bo nie mam zamiaru kłócić się z głupim dzieckiem z kompleksami.. :) Nie wiem właściwie o co się kłócisz. Wszysto wyjaśnione a ty skończ się tłumaczyć bo tylko bardziej się pogrążasz.

Pozdrawiam cie marco..
 

malina ;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Munsun
Marco


Czytałem przed założeniem tutaj konta wszystkie (prawdopodobnie) posty na te wasze ,,kłótnię"

Odniosłem wrażenie, że Marco ma rację. Wszystko sprostował w paru wypowiedziach.

Napisałeś Munsun w tym temacie w ostatnim poście zdanie ,,Nie wiem właściwię o co się kłócisz" i ja przynajmniej odnoszę wrażenie, że on się nie kłóci tylko podał prawdę. Nie chcę się w to mieszać, nie znam ciebie ani marco9512 ale uważam, że ma rację. Munsun zachowałeś się nie fair wygłaszając jego nazwisko na tym forum. Widzę, że jesteś trochę zbyt mało kompetentny czym to grozi. I nie chodzi tu o ciebie czy o policję tylko o to, że inni ludzie na tym forum mogą coś zrobić. Byłeś na % w tamtym czasie ? marco9512. Nie martw się :)

Munsun tak dla ciekawości. Podaj te ,,kompleksy" jakie posiada marco9512.

Co do tematu.

Piłką się nie interesuję zbytnio ale najbardziej lubię takie kluby jak FC Porto czy też Arsenal Londyn
 
M

marco9512

Guest
Malina

Ktoś normalny wreszcie

Munsun i mam obalić kolejne twoje ,,teorie" ?
Niech wszyscy widzą Racja, niech wszyscy widzą.. Prawda jest taka, że kilku twoich znajomych pisali o tobie otwarcie, że jesteś 'debilem' i 'frajerem', ze 'ty taki jestes.debil'.. Tak pisali ludzie o tobie bez odnoszenia się nawet do forum.
Z tego co widziałem to ten ,,list" dostali ludzie, których dobrze nie znam :D Dobry jest cytat ,,ty taki jesteś debil" Dobre Co cytacik. Czyta się to zayebiście

Skończ gadać o tym wuju, proszę. Straszysz ludzi, mówisz, że masz wtyki w poznaniu itd
Nigdzie nie napisałem, że mam wtyki w Poznaniu :) Napisałem, że mój Wuja to wielki fan Lecha i jeździ na wyjazdy dzięki czemu zna wielu ,,najwierniejszych" fanów Lecha. Ale widzę czytanka ze zrozumieniem w szkole było. Wróć do niej, do podstawówki bo tam już uczą czytania ze zrozumieniem

A gdy masz przypał u znajomych twierdzisz, że żartowałeś
Podaj mi nazwiska tych znajomych u których mam przypał :) Wiesz może w 6 klasie byłem zadziorny ale i tak nawet jak ktoś chciał mnie sklepać to ani nie twierdziłem, że żartowałem ani nie uciekałem. Od pójścia do gimnazjum miałem jeden incydent :) I tam jeszcze nic mi się nie stało :) I to też nie był znajomy. Od 2 gim jestem czysty :) Wśród moich znajomych nie miałem przypału w gimnazjum. ale dalej kłam w żywe oczy. Chcemy się wszyscy pośmiać.

To nie były żadne żarty tylko kłamstwa które miały sprawić, że każdy będzie się ciebie bał i już nikt nie będzie ciebie orał za te bzdury które piszesz ale nie stało się tak..
Dobre, dobre, bardzo dobre. Więcej takich. Już wszystko sprostowałem co do mojego zamieszkania, gdzie waszym zdaniem mieszkam na Grunwaldzie a ja tylko napisałem, że często tam przebywam :) Czyli przebywanie często w jakimś miejscu to też miejsce zamieszkanie to gratuluję :D
Sprostowałem wszystko co do tego, że obrażam Polaków i naród Polski :D To jest najlepsze :D Sam czuję się jak Polak i spędziłem tutaj całe życie :) Ale i tak mimo to obrażam wszystkich Polaków. Tak przecież wszyscy moi znajomi nie są Polakami rodzina też nie jest z Polski więc mogę obrażać :D Zastanów się po co miałbym obrażać polaków :D ? Co do wuja to już pisałem Majorowi, że wszystko połknęliście to co mieliście jak należy :) Ale uważaliście się za tak kompetentnych, że myślałem trochę, że trochę jesteście. Ale jednak nie jesteście więc wszystko przekręciliście :) Major mi groził kolegami z Przemysława a gdy tylko napisałem, że mój brat tam zna ludzi bo jeździł z nimi na kadrę to się wycofał z tym klubem. Później łyknął, że mu grożę wujkiem i nie szczekał przez tydzień :D Ajaja. a później inne narody z nas się śmieją, że u nas jest aż tak źle :D A i nie odczytaj tego jako obrażanie Polaków tylko jako obraza twojej ,,marnej postaci" :)

Marco jak zwykle robisz z siebie idiote, pierzesz brudy na prywacie.. szkoda, że przekręcasz wszystko. ale skoro chcesz żeby każdy widział to proszę bardzo:)
E tam mi to zwisa Ja się nie muszę przejmować :D Ale to, że ja przekręcam to hit hitów :D To co wy w takim razie robicie ? :D Nie ma takiego słowa, żeby określić to co wy tam wypisaliście :)

A wiesz.. fajnie było gdy ludzie odpisywali, śmiali się z ciebie, wyzywali od debili i frajerów.. że taki jesteś! Tak pisali twoi koledzy i koleżanki !
A tam. Ja moim bliskim znajomym, z którymi przebywam codziennie nie muszę się tłuamczyć :D Oni znają prawdę :) I są po mojej stronie :). A nawet jeśli nie, to wystarczy mi 5 minut, żeby im wyznać prawdę :) Mam bardzo miłe koleżanki i miłych kolegów więc prędzej czy później dowiedzą się jak jest :) Zresztą koleżanki są trochę wścipskie więc będą mi się o to pytać i chętnie wysłuchają mnie :) A mam ostatnio gadane więc jeszczę tak im opowiem prawdę, że wy będziecie zerami dla wszystkich na tej ziemii :D I nie łykaj tego dosłownie :D Tylko cię uprzedzam bo znowu coś przekręcisz :D

A to mi się najbardziej podoba :D
nie mam zamiaru kłócić się z głupim dzieckiem z kompleksami
Słucham jakie mam kompleksy ? :) O ile znam siebie to wiem, że nie mam kompleksów i nie mam powodów by mieć :) Kolejna fantastyczna teoria
Czekamy wszyscy na więcej. Spoko ostatnio jestem coraz mniej na kompie to nie będę tak szybko odpisywał ale chętnie będę drukował wasze teksty i wieczorkiem będę dzielił je na cytaty i będę odpowiadał :) Więc dalej czekam na 1000000000 Zdań z waszej strony :D Chętnie powiem jak jest :) Zresztą wy wiecie lepiej ode mnie co i jak w moim towarzystwie :D To też dobre

Dalej czekam na 10000000 zdań i kolejne kłamstwa z waszej strony


A i trochę za dużo emotikonek dałem więc tam w wielu miejscach brakuje. Więc domyśl się w których ; ) Prawie w każdym ; )
 
M

marco9512

Guest
A i jeszcze jedno. Pisałem to już Majorowi temu z waszego ,,teamu" :D. Widziałem w ostatnich dniach wielu moich bliskich znajomych i jakoś wszyscy śmiali się z waś :) Dalje. Czekam na kolejny ciepłe ,,newsy" :D 3 dni minęły a żaden z was nie umie odpisać :) Pozdrawiam leszcze
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
za Liverpoolem


No to masz pecha.. Nie wiem czemu ale Liverpoolowy już tak nie idzie jak 2 albo trzy lata temu.. Teraz też przegrali z Stoke City 2-0.. A nikt nie wie czy torres pójdzie z liverpoolu czy nie.. moim zdaniem trzeba go sprzedać bo po prostu za drogo go kupiono i mało strzela golów.. No i klubu też chcą sprzedać dla jakiś businessmanów.. brakuje Beniteza..
 

Robert Skiba

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Leeds UK
Pełna nazwa: Associazione Calcio Milan :sexy:
Data założenia: 16. 12. 1899
Stadion: Giuseppe Meazza - San Siro
acmilan.gif
Forca - Italy
Pojemność stadionu: 85 700 miejsc
Przydomek: Rossoneri
Barwy klubowe: czerwono-czarne
 

malikov

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dużo ludzi ma ulubiony klub, taki od zawsze i dobrze ;) Smieszą mnie tylko ci którzy kibicują jakiejś drużynie bo akurat im dobrze idzie. Jak się komuś kibicuje to się trzeba z tą drużyną identyfikować. Ktoś mówi że kibicuje B****nie czy R***owi ale dlaczego? Bo mają największe gwiazdki? Jak to można kibicować zagranicznej drużynie z która sie nie ma nic wspólnego ? . Ja kibicuję Legii Warszawa od zawsze i na zawsze. Choćby spadli do 4 ligi, choćby nie wiem co to zawsze jest (L) w sercu :)
 
Do góry