Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Polskie Olimpia Grudziądz, Lech Poznań, Widzew.
Zagraniczne Juventus, Benfica, Valencia, Atletico Madryt.
 

Cruesader

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
39
Punkty reakcji
2
Polskie: Ruch Chorzów , Górnik Zabrze i inne śląskie oraz Flota Świnoujście , Motor Lublin , Widzew Łódź , OKS Olsztyn
Zagraniczne: Sevilla , AS Roma , Bayern , Borussia D. , AJ Auxerre , FC Porto , AS Monaco , Manchester United , Newcastle , Ajax Amsterdam , NAC Breda , Anderlecht , FC Basel , Partizan Belgrad , Pananthinaikos Ateny , Spartak Moskwa , Flamenco , Sao Paulo i wiele,wiele innych że aż niechce mi się wymieniać ale z każdej dobrej ligi sympatyzuje z jakimś klubem
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
A ja pozdrawiam z Estonii !! :) Liga mistrzów nie dla idiotów :) Cóż Wisła gra cienko poza własnym podwórkiem. Tylko KKS :) Lech i Real :) NO i Cagliari Calcio

cóż fakt że Wisła gra słabo niestety to świadczy o całej polskiej piłce a nie tylko o Wiśle to że działacze i cała struktura jest do zmiany to wie o tym nawet dziecko i bez względu na sympatie klubowe każdy się z tym zgodzi ... a co do KKS to Amica też się nie popisała w pucharach ;)
 
M

marco9512

Guest
Tak tak Amica :) Ilu dzisiaj w pierwszej 11 Lecha gra tych co grali w Amice ? WIększość zawodników to są zagraniczni zawodnicy, którzy byli ściągani dzięki Smudzie.

Natomiast Lech pokazał w PU, że mogą grać z zespołami na miare PU :)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Tak tak Amica :) Ilu dzisiaj w pierwszej 11 Lecha gra tych co grali w Amice ? WIększość zawodników to są zagraniczni zawodnicy, którzy byli ściągani dzięki Smudzie.

Natomiast Lech pokazał w PU, że mogą grać z zespołami na miare PU :)

Kuchenkorz nic nie pokazał tak samo słabo grał jak inni a co do Amica cóż jeśli się bierze dwa kluby i jeden daje kasę i zawodników a drugi tylko obiekt to jaka winna być nazwa ?
 
M

marco9512

Guest
Kiedy Lech nic nie pokazał ? W tym sezonie ? Przynajmniej nie skompromitowali się z tak słabą drużyną. W tamtym sezonie mieli pecha z Udinese. Jeśli w tym sezonie dostaną się do LM to dobrze a jeśli do PE to ściągną 2-3 dobrych zawodników i mogą dumnie pomścić Wisłę
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
ups a co to się stało wczoraj :)

pozdrawiam z Krakowa ;)

nie jestem na tyle głupia, żeby przejmować się przegraną z wisłą. niech się ucieszą raz na 5 lat.
ale to, co dzieje się w klubie bardziej odpycha, niż przyciąga.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Kiedy Lech nic nie pokazał ? W tym sezonie ? Przynajmniej nie skompromitowali się z tak słabą drużyną. W tamtym sezonie mieli pecha z Udinese. Jeśli w tym sezonie dostaną się do LM to dobrze a jeśli do PE to ściągną 2-3 dobrych zawodników i mogą dumnie pomścić Wisłę

kolego takich pechów Wisła w ostatnich latach miała dużo z bardziej klasowymi zespołami jednakże miała także wtopy co tu dużo mówić pomimo sympatii realnie stwierdzam że w tym roku żaden klub Polski niczego nie osiągnie ani Poznań ani Warszawa ani Chorzów ani Kraków. problem tkwi że idzie coraz w gorsze niż lepsze i za rok i dwa i 3 będzie tak samo albo jeszcze gorzej.

nie jestem na tyle głupia, żeby przejmować się przegraną z wisłą. niech się ucieszą raz na 5 lat.
ale to, co dzieje się w klubie bardziej odpycha, niż przyciąga.

raz na 5 lat ? koleżanko Od 1927 roku drużyny te rozegrały pomiędzy sobą 145 meczy, w których odnotowano 40 remisów, 49 zwycięstw legionistów i 56 zwycięstw piłkarzy "Białej Gwiazdy" (w zasadzie już 57). We wszystkich tych spotkaniach padły 394 gole (397 obecnie). Jak widać, lepszy bilans wygranych spotkań posiada Wisła Kraków. Jednak mecze na Łazienkowskiej zawsze dla wiślaków były trudnym wyzwaniem. Ostatnią wygraną nad Legią na tym terenie mogą się poszczycić w 2006 r. nie jest to jednoznaczne że Wisła wygrywa z Legią raz na pięć lat. ;)
 

claptrap

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Z polskich to kibicuję tym, które grają w zagranicznych pucharach ;)

Ale tak na poważnie to Arsenal FC :)
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
raz na 5 lat ? koleżanko Od 1927 roku drużyny te rozegrały pomiędzy sobą 145 meczy, w których odnotowano 40 remisów, 49 zwycięstw legionistów i 56 zwycięstw piłkarzy "Białej Gwiazdy" (w zasadzie już 57). We wszystkich tych spotkaniach padły 394 gole (397 obecnie). Jak widać, lepszy bilans wygranych spotkań posiada Wisła Kraków. Jednak mecze na Łazienkowskiej zawsze dla wiślaków były trudnym wyzwaniem. Ostatnią wygraną nad Legią na tym terenie mogą się poszczycić w 2006 r. nie jest to jednoznaczne że Wisła wygrywa z Legią raz na pięć lat. ;)

rany. raz na 5 lat na terenie Legii. i pomyliłam się, raz na 4 lata. wybacz, w przeciwieństwie do ciebie nie mam statystyk przed nosem :].
 
M

marco9512

Guest
Pozdrawiam was :) Lech na 99,9 % ma lige wygraną :) Dziękujemy panie Jop
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Z Polskich drużyn już gdzieś od 10 lat kibicuję Wiśle, która w tym sezonie popłynęła... Kiedyś byłem zapalonym kibicem wisełki, ale dzisiaj już mi przeszło. Dalej z nimi sympatyzuję, czasem na meczyk uderzę, ale nie zamykam się na inne zespoły. powiem szczerze, że cieszę się, że Wisła nie zdobyła mistrza w tym roku. Nie zasłużyła, po prostu. I z taką grą znowu by się skompromitowali w LM. A Lech mam nadzieję pokaże coś więcej. A przynajmniej się nie skompromituje.
 
Do góry