Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Nie zapomne jak kiedys daaawno temu chodzac po miescie trzeba bylo uwazac w jakiej dzielnicy sie znajdujesz...

latwo bylo dostac po nosie... mowiac Stal Rzeszow zamiast Resovia... ehhh to byly czasy. Teraz tez tak jest?

HN96_42000053000.jpeg
 

weluks

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od czasu pierwszego finału LM pomiędzy Liverpoolem a AC Milanem jestem za Liverpoolem :) Uważam, że to był jeden z najlepszych finałów Ligi Mistrzów w historii. Było wszystko. Dużo bramek, emocje, dramaturgia, czyli wszystko to co prawdziwy finał powinien mieć :)
 

moleword

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja od 12 lat kibicuje Manchesterowi United. Nie wiem dlaczego akurat tej drużynie. Może dlatego, że mój brat zawsze im kibicował i oglądałem wspólnie z nim mecze :p
 

irves

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hiszpania - Barcelona
Włochy - AC Milan
Francja - PSG
Niemcy - HSV Hamburg
Anglia - Arsenal
 

Carbon1230

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
W moim wypadku Barcelona, ale wzięło się to z tego że ich szalik to moja pamiątka po dziadku i zawsze mam do nich senstyment, od 5 lat bardziej fanatycznie interesuję się meczami , teraz czytam książkę o El Classico , którego historia bardzo mnie fascynuje. Głównie przez przeplatające sięwątki polityczne i historyczne.
 
C

C_S_

Guest
Mi ostatnio bardzo podoba się gra PSG oraz Szachtara- uważam,że są w tym sezonie bardzo mocnymi drużynami i mogą zajść daleko w LM. Od dawna kibicuje także Liverpoolowi,mam nadzieję,że w tym roku będą wysoko w tabeli ligi angielskiej.
 
Do góry