Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

OryginalSport

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Od dawna LIverpool,a ostatnio polubiłem również Benfike- ładnie grają,widać że są zgrani i pewni siebie. Zobaczymy jak pójdzie im w rywalizacji z Chelsea.
 

OskinhoRM

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Real Madryt od małego!

Zapraszam na RealForum.pl - polskie forum kibiców Realu Madryt!
 

SemperFidelis1312

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
Wielkopolskie Miasto
TYLKO LECH POZNAŃ
Widzę że w tym temacie wypowiadają się sami "futbolowi pasjonaci" a nie prawdziwi kibice... I to dość jest przykre... Teksty typu" Kibicuje Benfice bo ładnie grają i są pewni siebie" Ręce opadają. Rozumiem że jak Benfica nie będzie ładnie grać i nie będzie pewna siebie to zmienisz klub i zaczniesz kibicować np Sportingowi ? Haha.. Na serio ręce opadają...
Jeśli jest się kibicem, to nie rok, dwa lata, trzy... TYLKO CAŁE ŻYCIE. Od małego... Ale "fani dobrej piłki' tego nie zrozumieją bo kibicują drużynom "na czasie" ..

POZDRAWIAM NORMALNYCH.
P.S Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, takie jest po prostu moje zdanie.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Liverpool!!!!!
Mój tata jest ich fanem od mniej więcej 35 lat i zaraził mnie miłością do tego klubu.

You'll Never Walk Alone!!!!!!!
 

Milan1899

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja za AC Milan w zasadzie od samego początku mojej przygody z futbolem (2000rok). Rodzinnie, "zaraził" mnie tym mój starszy brat ;). Poza tym lubie ekipy Manchesteru United, oraz Borussii Dortmund (ale to z wiadomych względów ;) )
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Real Madryt, Borrusia Dortmund:D, Manchester United a w Polsce Lech Poznań i START Krasnystaw:d

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 2.3.4)
 

maly.ksiaze

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Planeta B-612
Pasy Kraków! Bo Kraków jest nasz...

Jeśli chodzi o piłkę światową, mało jej oglądam, ale zdecydowanie bardziej Barcelona niż Real.
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Ja od początku mojej przygody z piłką kibicuję Chelsea. A z klubów które lubię, szanuję i śledzę wyniki to: Ural Jekaterynburg, Wołga Niżny Nowogród, Spartak Moskwa, Chievo Verona, SC Verl, Swansea City, PSG i Crystal Palace.
 
Do góry