Z czego chcielibyście postrzelać w Polsce?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Z M4 to się bawiłem w okolicach Warszawy. W Gdyni nie ma komercyjnych strzelnic (a przynajmniej mi nic nie wiadomo o tym), tym bardziej wątpię w takową z Mosinem.
(Jest/są w Gdyni strzelnice klubów sportowych, ale to trochę inna bajka).
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Heh, do Mosina, to przynajmniej 150 metrów oś by się przydała. W Bydgoszczy mamy L-E, Garandy, Mosiny i Mausery. Mamy też dostęp do strzelnicy garnizonowej o osi 300 m. Do kolekcji km-ów dojdzie wkrótce Goriunow :p
 

sznikers21

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Ja z mosina strzelałem na 100m na strzelnicy w Prabutach klubu strzeleckiego LOK :).
 

pawel414

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Inowrocław
A ja hmm. napewno AK-47, m16, repliką(jeśli działa to oryginał) M1 Garand(chciałbym na zywo uslyszec ten brzęk przy ostatnim pocisku;) ) desert eagle, galilem,i dragunow SWD
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Desert Eagle? A czemu nie S&W .500? Nie wiem co takiego fajnego jest w DE, że tyle osób się nim podnieca. Nieporęczny klocek, do tego kapryśny jeśli chodzi o amunicję. Jak go za miękko trzymasz, to potrafi się nie przeładować. Wystrzelić z niego 3 magazynki to już wątpliwa przyjemność.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
P99 bez tzw. :p Bo to niemiecki pistolet firmy Walther, produkowany na licencji w Polsce. Osobiście nie przepadam za rozwiązaniem "Anti-Stress" użytym w tym pistolecie.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Raz tylko strzelałem z P-99. Ale chyba nie każdy ten pistolet ma system A-S? I jak to szło bo nie jestem pewny, przy pierwszym strzale tylko droga spustu jest dłuższa, sama siła oporu się nie zmienia czy jak :niepewny:
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Nie każdy pistolet ma taki system. A-S to pomysł Walthera. Mnie najbardziej odpowiada praca spustu w typie tej z Glocka. To mój ideał. P99 wymaga pewnej wprawy, żeby nie zerwać pierwszego strzału. Spust przy pierwszym strzale ma bardzo długą drogę i jeśli się małe z niego strzela to potrafi zaskoczyć.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Wystarczy znaleźć najbliższą strzelnicę która posiada kbk AK i sobie postrzelać. Akurat o to w Polsce nie trudno jak się chce.
 
H

Hakame

Guest
orientuje sie ktos czy w Krakowie jest mozliwosc moze postrzelania gdzies z m4 albo m16? oczywiscie nie chodzi o repliki.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
orientuje sie ktos czy w Krakowie jest mozliwosc moze postrzelania gdzies z m4 albo m16? oczywiscie nie chodzi o repliki.
Przejrzyj np. http://bron.iweb.pl/...pic.php?t=41482 tam jest trochę wymienionych strzelnic w Twojej okolicy.
Niemniej M4 i M16 nie są popularnymi broniami obiektowymi na strzelnicę i być może żadna z powyższych by nie miała i musiałbyś się dalej wybrać.
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Miałem przyjemność strzelać z AK-47, Tantala, Skorpiona, Uzi, SWD (najlepsza broń snajperska jaka była do niedawna dostępna na rynku) czy też z MG 42.
W zeszłym roku na szkoleniu rezerwy po raz pierwszy strzelałem na strzelnicy z M-16. Karabin niczego sobie,ale nie powalił mnie na kolana,ale za to strzelanie z Smith&Wesson MP9 Tactical to była prawdziwa jazda. Orgazm na maska - pistolet który jak dla mnie jest MŚ!!!!
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
(najlepsza broń snajperska jaka była do niedawna dostępna na rynku) ,ale nie powalił mnie na kolana,ale za to strzelanie z Smith&Wesson MP9 Tactical to była prawdziwa jazda. Orgazm na maska - pistolet który jak dla mnie jest MŚ!!!!

E tam, wcale SWD nie jest taki najlepszy i nigdy najlepszy nie był, nigdy nie dorównywał celnością kb powtarzalnym. Ot, karabin wyborowy, który był wpisany w koncepcję armii z czasów Układu Warszawskiego.
 
Do góry