Wzory Na Paznokcie

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
A ja jestem facet i strasznie uwielbiam jak dziewczyna ma kobiece paznokcie.
Dlon kobieca i zadbana ma dla mnie duze znaczenie.
Fajne zabaweczki macie powyrzej.
Ale musze cos powiedziec.

Pewnego razu widzialem jak grupka dziewczyn (bylem jeden facet a wiec nie mialem nic do gadania - musialem tego sluchac) sprzeczala sie i klucila odnosnie sztucznych paznokci.
He he.. nigdy tego nie zapomne.
Fajnie sie przy tym usmialem (no niestety tez w glowe zarobilem :(, ale to nic)
Ladnie wygladaje te skromne.
Sa najbardziej sexi i kobiece.
Nie pszesadzajcie tylko !
Pzdr :)
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
hey laseczki podajcie adres jakis ciekawych stronek z tymi paznokietkami :D moze znajde cos dla siebie bo ja wole raczej skromno :)
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Super te paznokcie sa :D
Moja koleżanka sobie kiedys takie zrobiła, bardzo ładnie wyglądało.
Ja sobie aż takich nie robie bo samej to trochę źle. Ale czasami jak mi się nudzi to troche poeksperymentuję z lakierami :]
 

dark angel

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dziewuszki a co robić, jeśli mam krótkie pazury buuu też chcę mieć jakiś wzorek, doradzcie prosze:)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
zapuść paznokcie ;)

a jeśli nie dasz rady to możesz eksperymentować z malowaniem..... próbuj różnych wzorków....
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
proponuję zajrzeć na stronkę: http://www.euro-fashion.com.pl/ ale tak od siebie dodam, że ładniutko będzie wyglądał po prostu francuski, żeby to jakoś ozdobić zrób na linii różowego i białego złoty paseczek brokatowy :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Kurcze fajniutkie te paznokcie... ja tez takie chcem ;(... kurcze ale ja nie moge miec za bardzo długich bo od razu mi sie rozdwajaja albo łamia.... chyba potrzeba mi jakiejs dobrej odzywki... znacie jakied dobre ??
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
potrzeba mi jakiejs dobrej odzywki... znacie jakied dobre ??

dobra odżywka - joko super szybkie wzmocnienie (taka różowa), mialam strasznie lamliwe paznokcie, a od kąd używam tej odżywki sa zdrowe i mocne, jest bardzo dobra

jesli chodzi o wzorki, to kombinowałam już z wieloma, a ostatnio robie takie rozmazywane igłą, maluje caly paznokieć na jeden kolor i na mokrym lakierze maluje kropeczke innym lakierem i rozmazuje igła na mokro (robie takie mazy - kreski), a potem jeszcze nakladam cekinki, calkiem spoko to wyglada :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
najlepiej to idz do kosmetyczki ona ci doradzi :) chyba ze sama robisz to hmm ... jakies wzorki sa tez fajne :D
mi sie osobiscie podoba francuski manicure a teraz mam takike srebrne gwiazdeczki na pazurkach
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
A może powiedz nam jak bedziesz ubrana, wtedy bedzie nam latwiej dopasowac ;) sukienka ,buciki, makijaz itd ;) ?
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
zdj5.jpg

wszystko zależy jeszcze od kolory sukni :) ale wydaje mi sie ze te trzy wzory sa bardzo ładne i pasyją prawie do wszystkiego
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ja jeszcze nie maluję, bo muszę mieć króciutkie [gram an fortepianie - ale ostatni rok] ale w przyszłym roku zapuszczam! :D
Wiecie może, czy jedzenie galaretki wzmacnia pazurki?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Mi czasem jka się nudzi robie sobie sama wzorki wymyślam po porstu.
Lecz paznokcie łamia mi sie szybko i to jest najgorsze. Dbam Bdam a tu jeden już złamany to reszte trzeba spiłowac bo jak by to wygl,adało.
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
coraz bardziej kocham swoja szkole :p
Mimo, iz to liceum z 60-letnia tradycja ;) i wymagajace :/ too istnieje loozik :D Dziewczyny malują się jak chcą ;), odkryte brzuszki, miniówki, dredy, pazurki odstawione- zwykle czarne :p, szpile itp.
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
fajnie wygląda francuski manicure i na palcach tych obok małych (nie wiem jak się nazywają fachowo :p ) złotym albo srebrnym brokacikiem kwiatuszek, albo jakiś wzorek...
Swietnie wtgląda :)

Niom, to fajnie wygląda=))

Na onecie jest masa blogów z wzorkami na paznokcie=))
Polecam=))
 
Do góry